Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Totrochęsmutne

Czuję się gorsza, jak sobie z tym radzić?

Polecane posty

Gość Totrochęsmutne

Mam 17lat i nie mam miesiączki, byłam u ginekologa a on stwierdził, że jest ok, ale nie wiadomo kiedy dostanę. Wszystkie moje koleżanki mają już okres, gadają o tamponach i podpaskach, śmieją się z tego, a ja czuję się wyobcowana, gorsza. Nie wiem czy śmiać się, (co jeśli mnie wyśmieją? w końcu nic o tym nie wiem) czy stać z boku i wyglądać dziwnie... Często słyszę teksty w stylu: -Muszę wam coś powiedzieć hihi, ale to prywatnie... -Bo są chłopacy? -Nie, bo jest Nie mogę brać leków na przyśpieszenie okresu, bo one szkodzą, są drogie, a mi aż tak nie zależy. W dodatku co jeśli dostanę w szkole? Mam dodatkowe pytanie do bardziej doświadczonych: Okres jest na zasadzie Na spodnie przebija po powiedzmy 7 godzinach, czy już po jednym upływie? (zakładając, że będę mieć obfity okres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy lekarz zlecił odpowiednie badania? Myślę, że powinnaś mieć lekarza, który zacznie działać, przecież brak okresu po 16 roku życia może być oznaka jakichś odchyleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś badane hormony? I USG? Odwiedź na wszelki wypadek innego lekarza, zdarzają się konowały. Nie jesteś gorsza jako kobieta, możesz po prostu mieć zaburzenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochętosmutne
tak, miałam wszystkie badania. A ktoś odpowie na drugie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochętosmutne
Cholera, źle załadował się post, skasowało drugie pytanie ;/ więc okres jest na zasadzie plamienie x czasu przerwy plamienie ... Czy przy umiarkowanym krwawieniu przecieknie na spodnie już przy pierwszym plamieniu, czy po powiedzmy 3 godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta ma określoną ilość jajeczek więc im później zaczniesz miesiączkować tym później przekwitać:) Jeśli ginekolog stwierdził, że wszystko jest ok, to należy się tylko cieszyć z takiego stanu rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każda kobieta ma określoną ilość jajeczek więc im później zaczniesz miesiączkować tym później przekwitać" Guziczek prawda, przy zaburzeniach hormonalnych różnie może być. Pierwsze miesiączki są bez owulacji notabene, a przy zaburzeniach późniejsze też mogą być. Ja bym radziła iść jeszcze do jednego i mieć dwie opinie. Co do okresu, to różnie bywa, u każdej jest inny. U mnie pierwsze okresy to były krwotoki np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się dziewczyno okres jest okropny boli brzuch jesteś nerwowa i to przywiązanie do ubikacji okropne chętnie się zamienię z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KW napisałam, że to dobrze tylko w przypadku gdy kobieta jest zdrowa. Chociaż sama też uważam, że autorka powinna udać się do innego ginekologa najlepiej ginekologa-endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci zacznie przeciekac przez białe spodnie to się przestaniesz cieszyć, że juz dostałać. Okres to tylko okres. możesz pogadac z kolezankami o bizuterii lub filmach. Lub butach. to kręci w kazdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za chuda pewnie
A może jesteś za chudą anorektyczką, takie wychudzone anorektyczki nie mają okresu bo są w zaniku prowadzącym do śmierci, ale oszczędzają na podpaskach Jesteś chuda jak kościotrup??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×