Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia loved

żony, co myślicie o kochankach żonatych facetów

Polecane posty

Gość Julia loved

zapraszam komentujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej - co myślicie o tych facetach. :P Ogólnie - nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe. Nie wiem, czy ktoś lubi być zdradzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnee jasneee
Sa b.potrzebne ...wyczytalam tu na forum ze biora z dupy do buzi .Brawo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
no tak ale w niektórych przypadkach kochanka moze okazac sie lepsza od zony i niekoniecznie chodzi o sex tylko o calokasztalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
moja kolezanka jest kochanka z tego co wiem nie spali ze soba a od jego kolegi wiem ze on ją kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociecha na starość rodzicom
A ja jestem żoną. Kochankę żonatego znam tylko jedną. Fantastyczna dziewczyna z bardzo mocno zaniżonym poczuciem własnej wartości i ostro pokręconą emocjonalnie. Dopóki nie rusza mojego męża - jest ok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
to jest mój 1 topik na ten temat dla kulturalnych ludzi a nie takich jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
to jest mój 1 topik na ten temat" do tego jeszcze niedorozwinieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
no to jak mozna nazwac taka dziewcne jak nie kochanką sa ze soba przeszlo rok i dipiero planuja sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolina oj oj
Niedojdy zyciowe.Niedorozwiniete,dupy jak wiadra. Lubia sie ruchac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co mamy myśleć? Facet zajęty powinien być zakazany i tyle Nie robi się innej kobiecie takiego świństwa i tyle Dla mnie to żałosne brać się za zajętego faceta Co to ma być?Konkurs jakiś?Czy dam radę?JEstem lepsza od zony?Tylko gdzie nagroda w tym konkursie?Krzywda drugiego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
Mam 22 lata i jestem sexowna dziewicą. mam przyjaciela żonatego, sexu nie było i nie bedzie, facet lubi ze mną przebywac ,nie potrafie tego wytłumaczyc. ma 35 lat. i chuj mnie obchodzi co jakies zakompleksione żony o mnie myslą. Myslę ze idziecie na bok bo sie starzejecie,nie stety taka natura. nie zatrzymacie tego,,,,mężą również. i po mimo tego ze mam powodzenie to nie pierwszy przypadek gdzie przyjaznie się z zonatym, Myslę ze ich zony sa po prosty puste i nadają sie tylko do regularnego sexu. a czasem nawet do tego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
on nie ma wywieszki"zakazany" jest dorosły,wie co robi.robie to na co mam ochote. więc problemem nie sa kochanki lecz wy "żony",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack denielsss
magdusia ty tempa cipa nierznieta jezeli nie jest to twoj pierwszy zonaty przyjaciel to by oznaczalo ze cie testuja fladro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
Magduśka zgadzam się z Tobą;) one czesto nie zauwazają wlasnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
testują? nie osmieszaj się. z zadnym sie nie bzykałam, chociaż mogłam.. liczy się tylko przyjazn. w pewnym sensie to jakas zdrada emocjonalna, ale ja nie robie nic złego, nie obiecałam nikomu wiernosci. i mam w dupie te zaniedbane zonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolina oj oj
magdusiu tez bedziesz za pare lat problemem nie pekaj nie ominie cie ,jakas mloda sikorka seksowna tez cie bedzie miala w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinka mała
Magdusia, ty masz 22 lata? ja mam szesnaście. Ty już stara dupa jesteś i na równi z tymi opisanymi przez ciebie żonami. I jeszcze ortografia kuleje. Ciekawe, widzą w twoich więdnących wdziękach i niedouczeniu :P Ja jestem przyszłością. Młoda, jędrna i inteligentna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
wlasniefaceci to nie psy a zony nie ich pany kazdy sam decyduje z kim chce sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
a ten facet ma bzika na moim punkcie...uwielbia mnie, za bardzo mnie szanuje aby namawiac do sexu. więc nie mamz tym problemu. niech zone bzyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
kazdy ma prawo zakochac sie po slubie czesto malzenstwo powstaje ze wzgledu na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusia7876 w dupie byłas i gówno widziałaś, a co do "jestem sexowną dziewicą" oral i anal to też sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeem
Julia loved------>i ty piszesz, ze to nie ty jestes ta kocanka?:D oj julka julka, patrz abys nie spadla z hukiem z tego balkonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolina oj oj
tak tak magduniu ico bylo jak sie obudzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolina oj oj
rozwodka-co ty dla niej pchanie w dupcie i ciumcianie w buzce to przyjazn :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
"w dupie byłas i gówno widziałaś," patrząc na twój nick w ogóle nie powinno cie tu byc:) bo ty juz przegrałas. w sumie na co liczyłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu-nia
Jak człowiek nie ma zasad moralnych to jest mu obojętne jak żyje i z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al\eeeeee
"Mam 22 lata i jestem sexowna dziewicą. mam przyjaciela żonatego, sexu nie było i nie bedzie, facet lubi ze mną przebywac ,nie potrafie tego wytłumaczyc. ma 35 lat. i ch*j mnie obchodzi co jakies zakompleksione żony o mnie myslą. Myslę ze idziecie na bok bo sie starzejecie,nie stety taka natura. nie zatrzymacie tego,,,,mężą również. i po mimo tego ze mam powodzenie to nie pierwszy przypadek gdzie przyjaznie się z zonatym, Myslę ze ich zony sa po prosty puste i nadają sie tylko do regularnego sexu. a czasem nawet do tego nie" to jak jestes tylko przyjaciołka ich bez seksu to co tak jadem na zonki plujesz? przeciz cie tamci nie bzykaja i moze w tym masz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
moze jak by cie tak wszyscy "seksowna dziewice" obrucili to bys sie do zon lepiej odnosiła poki co to jakas sfrustrowana baba jestes... tamte stare ruchaja a ciebie "seksowna dziewice" za kolezanke trakruja i nawt zaden nie chce umoczyc u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
a moze oni chca abys sie zakochała w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×