Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia loved

żony, co myślicie o kochankach żonatych facetów

Polecane posty

Gość Julia loved
o nie jestem kochanką ani zona ja probuje sie dowiedziec co zlego jest w kochankach ktore rozkochuje zonaty facet a magdusia ma racje ! doszukujecie sie winy u niej a jest nie winna. NIE KAZDA ZONA TO IDEALNA ZONA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
hahah..ale proste jestescie. :) nie srajcie jadem, ja lubie mężczyzn i żadna z was tego nie zmieni. a że akurat ci mężczyzni są żonaci to mówi sie trudno, prawdopodobnie wy jestescie ich pomyłką.i jeżeli facet lubi ze mna przebywac bez sexu>> to naprawde ta żona musi byc mało inteligentna. Pewnie was posuwają mężowie z zamkniętymi oczami albo przy zgaszonym swietle, więc nie dziwie sie ze szukaja kochanek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaaaciiieee
to czy zona jest idealna czy nie to nie sprawa kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"patrząc na twój nick w ogóle nie powinno cie tu byc bo ty juz przegrałas." gdzie mnie nie powinno byc i co przegrałam??? zadowalasz się ochłapami poniewieranymi przez żony i jeszcze chcesz się czuc lepsza? Nie ma sexu, bo im przy tobie nie staje! buhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
własnie facet który nie patrzy na mnie przez pryzmat łóżkowy mnie zdobedzie,ten facet chyba wie co robi. bo jestem idealna z wygladu jak i z charakteru. i moge sie założyc ze jak kocha się z zoną mysli o mnie:)hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
te "ochłapy" cie kopneli w dupe:)większego upokorzenia nie jestem w stanie sobie wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ty madziu
jestes tak madra ze hoho sny masz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
zycie ma sie tylko jedno albo przezyjemy je weglug schematu przez ktory cale zycie bedziemy nieszczesliwi albo przezyjemy te zycie tak jak nam sie to podoba osobiscie gdybym byla zoną męża ktorego bym nie kochala to wolalabym od niego odejsc ulozyc swoje zycie od nowa i byc szczesliwa on by ulozyl swoje zycie tez z kobieta ktora dawalaby mu pelnie szczescia nie rozumiem zon trzymajacych mężow na smyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
a jezeli któregos dnia obudze sie i bede wiedziała że chce z nim byc. . to po prostu BĘDE. i wiem ze jestem ważniejsza od jego zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
rozumiem ze jestescie tak zdesperowane bo wiecie ze jeżeli mąż odejdzie to zostaniecie same,,bo jestescie oblesne .i nikt was nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomatko jedyna
:-):-):-):-):-):-):-) oczywiscie madziu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem idealna z wygladu jak i z charakteru" buhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa sama trace rachubę, czy to juz głupota autorki wyprzedza podszywy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
BRAVO MAGDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomatko jedyna
Lepsza jest od podszywow haha ma dziewczyna fantazje nie ma co niech pisze ,mam ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia7876
spadam z tąd.z chęcią bym wam siebie pokazała..ale myslę ze to nie miejsce i poziom na moja osobę. :) a wiec dbajcie o siebie ,,,;) haha. lecę do mojego mężczyzny.pozdrawiam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
JA TEŻ DAJĘ SZPARY TYLKO ŻONATYM. SKORO CHCĄ MNIE RUCHAĆ TO ZNACZY ŻE JESTEM LEPSZA OD ŻON :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomatko jedyna
lec lec lezy w szufladzie taki rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra3344
Madzia poszła na randke z zonatym;) i ma was chyba w dupie mezatki i rozwódki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
NIE KAZDA ZONA TO IDEALNA ZONA ! " Domniemywam, ze twoja mamusia rowniez taka nie jest, a twoj tatus chodzi do magdusia7876 wyplakac sie, pozalic, potrzymac ja za raczke, bo kto nie jak 22 latka zrozumie go lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TEŻ DAJĘ SZPARY TYLKO ŻONATYM. SKORO CHCĄ MNIE RUCHAĆ TO ZNACZY ŻE JESTEM LEPSZA OD ŻON a nie zastanawiasz się czy on Cię szanuję? może on Cię traktuje jak szmat*, bo do swojej żony zwraca się z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra3344
zona i tak predzej czy puzniej idzie w odstawke, pogódzcie się z tym!!!! zamiast sie zalic ze zostałyscie zdradzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomatko jedyna
o magdusia teraz jako aleksandra :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mogę mysleć?
Do kochanek pretensji nie mam, natomiast co bym myślała o swoim ślubnym to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
posłuchajcie, za kilka min bede znał dane tej magdalenki,,, jest u mnie kolega który jest hakerem kom. i zaraz ją namierzy,chcemy sprawdzic czy faktycznie taka sexowna. bede miał tylko jej dane.domyslam sie za ma profil gdzies to poszukam,ale odrazu mówie ze nie ujawniam danych:) moge ewentualnie okreslic czy faktycznie ładna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia zdradzają cię
błędy i kulawa składnia. Nie musisz zmieniać nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
zaden podszyw ten kto pisal w moim imieniu duzymi literami to podszyw nie moja matka jest normalną żoną bo są i tez takie nie powiedzialam ze wszystkie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki565
to karalne z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
dlatego własnie nie udostepnie tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×