Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka w-wa

cryo royal

Polecane posty

Gość na plus
w zeszłe lato zrobiłam 3 zabiegi kriolipolizy na brzuch , na początku nie widziałam żadnego rezultatu. Po 3 miesiącach wyraźne 4 cm mniej .Już sama nie wiem czy to dużo czy mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_m
Hej, ja zrobiłam z groupona 3 zabiegi urządzeniem Cryo ROyal w Rzeszowie, tylko tam 1 zabieg Cryo Royal to użycie 3 głowic podczas jednego zabiegu i niekoniecznie tej z kriolipolizą - Pani powiedziała że to zależny od ilości tkanki tłuszczowej i dobierą odpowiednio do potrzeb, za każdym razem miałam głowicę z ultradźwiękami i vacum, a rf z kriolipoliza wymiennie razem zrobilam 5 takich zabiegów i jestem bardzo zadowolona zabieg na uda trwał ponad 2 godziny kolezanka byla w krakowie i robila 5 zabiegow tez tym urzadzeniem cryo royal bo ją namowilam tylko jak sie okazalo tam jej robili tylko glowica kriolipolizy i nie byla zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba_29
Ja zrobilam 7 zabiegów na brzuch Cryo Royal, poki co 5 cm mniej, jestem 2 miesiace po zabiegach, nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiolka_ko
Hej, ja wlasnie wykupilam na grouponie 2 zabiegi, w salonie dokupie kolejne, dam znac jakie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Flexi Warszawa
Jedno z najlepszych urządzeń na rynku to kriolipoliza V12. Urządzenie pracuje na 2 głowicach jednocześnie, przynosi zbliżone efekty co zeltiq, a zabiegi są wyjątkowo bezpieczne - pracujemy na specjalistcznych chustach antyodmrożeniowych ! Przy okazji polecamy Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego z Wrocławia. Firma z najwyższej półki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie mają klientów
chętnych na te cryo -royale to się reklamują gdzie mogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiolka_ko
mialam napisac po grouponie dokupilam 5 zabiegow efekt super - 6 cm mniej w brzuchu, moze to nie 1500 cm jak poprzednik napisał :) ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulagie
Ja korzystam z zabiegów kriolipolizy w Poznaniu w salonie Cykas na Kopczyńskiego. Jestem mega zadowolona w szczególności, że mam niedługo ślub więc przyspieszenie spalania tłuszczyku w cenie:) Z rozmiaru 42 na 38 w niecałe 2 miesiące, robi wrażenie w szczególności na zazdrosych koleżankach:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiolka_ko
byłam, skorzystałam, napisałam co uważam, każdy ma prawo do opini, a pierwszy post na temat tego urzadzenia byl z tego co widze poltora roku temu, wiec urządzenie jest już trochę na rynku ja glowcy krio robionej nie mialam,tylko rf, ultradziewki i vacuum a efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 20
chciałam zapytać dziewczyn z okolic Rzeszowa w którym salonie to robiły. Ja jestem z okolic tego miasta i nie bardzo orientuje się w temacie i jeśli mogłybyście powiedzieć ile taka przyjemność kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiązaniu do ostrzeżenia zamieszczonego na stronie www.przelomwodchudzaniu.pl chcielibyśmy sprostować kilka istotnych aspektów w nim poruszonych. Na początku wiadomości czytamy " Na świecie istnieją tylko dwa urządzenia medyczne wykonujące zabiegi kriolipolizy - LipoCryo oraz Zeltiq ", jest to niestety nie prawda, ponieważ aby mówić o kriolipolizie, muszą być spełnione co najmniej 3 warunki konieczne do jej zajścia: • podciśnienie (głowica zasysa fałd skóry, ogranicza tym samym przepływ krwi w obszarze zabiegowym, co skutkuje lepszym odprowadzeniem ciepła - schłodzeniem tkanki), • ujemna temperatura zabiegowa i obecność membrany przeciw zamrożeniowej (porównanie użycia membrany przeciw zamrożeniowej do założenia kożucha wchodząc do kriokomory jest błędne, ponieważ ujemna temperatura nie świadczy o mrożeniu tkanki, lecz o szybszym i skuteczniejszym odprowadzeniu z niej ciepła. Na tak zwany "chłopski rozum" jak mamy temperaturę ciała około +36oC i temperaturę głowicy +3oC różnica temperatur jest tylko 33oC, w momencie kiedy głowica osiąga temperaturę -8oC, różnica ta wzrasta do 44oC, co znacząco przyspiesza sam proces chłodzenia oraz potęguje jego efekt, który przestaje być powierzchniowy - sięgamy głębszych warstw tkanki tłuszczowej), • czas zabiegu - minimum 52 minuty (przy założeniu, że temperatura zabiegowa jest na poziomie -8oC, uczeni z Cambridge wykazali, że aby w ogóle mówić o indukowanej zimnem apoptozie adipocytów, potrzebne nam są 52 minuty aktywnego chłodzenia (odprowadzania ciepła) z tkanki tłuszczowej, więc rezultaty urządzeń, których zabieg jest krótszy niż 52 minuty poddaję w wątpliwość... Porównując urządzenia LipoCryo do protoplasty metody odchudzania zimnem - Zeltiq'a popełniamy duży błąd. Przede wszystkim, przedstawione przez nas warunki niezbędne do uśmiercenia adipocytów niestety nie występują w zabiegach urządzeniem LipoCryo. Producent chcąc "podpiąć się" pod sławę i renomę Amerykańskiej firmy Zeltiq, nie mówi wszystkiego. Urządzenie Zeltiq bowiem pracuje ujemną temperaturą, używa zabezpieczenia membraną przed odmrożeniem oraz czas jego zabiegu to 60 minut. Fakt, iż wiele jest chińskich urządzeń, które zalewają nasz rynek jest oczywisty. Ale stwierdzenie, że LipoCryo jest tak dobre jak Zeltiq i tylko te dwa urządzenia potrafią uśmiercać komórki tłuszczowe zimnem, jest wielce przesadzone. Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_m
myszka20 napisz mi tu email to CI napiszę nie chce by ktos zaraz mnie posądził o reklamowanie salonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka rzeczy jako sporostowanie.. Po pierwsze czym jest rzeczona apoptoza, a mianowicie jest to proces śmierci komórki tłuszczowej. Cała kriolipoliza dziła na zasadzie uśmiercania takich komórek przy czym ich usuwanie z ciała trwa 4 - 12 tygodni. Zabieg powinien być jeszcze wspomagany Kawitacją ultradźwiękową która dodatkowo rozbija tłuszcz i tu efekty powinny być widoczne szybciej. Natomiast po wszystkim w aparaturze Cryo Royal (bo o niej jest ten wątek) powinna być stosowana jeszcze głowica próżniowa działająca właśnie jak bańka chińska. To z kolei ma wspomagać szybsze oczyszczanie organizmu z tłuszczu. Zabieg w całośći tych 3 faz to okoł 1,5 godziny. Tyle w temacie tego jak powinien wyglądać zabieg. W temacie Chińskiej produkcji urządzenia. Rozczaruje nie których ale niemal wszystkie aparaty, a raczej ich częśc**produkowane są właśnie w Chinach gdyż jest tam najtaniej. Zeltiq na terenie Stanów Zjendoczonych jest po prostu składany. Ale jego części również widziały Chińską republikę ludową. Nie patrzył bym tak bardzo na miejsce produkcji ale na parametru aparatu. Zgadzam się z poprzednikiem "Gość" który ładnie objaśnił kwestie schładzania komórki tłuszczowej i kwestie temperatury do tego wymaganej. W przypadku Cryo Royal temperatura głowicy to -6 C.. (Sprawdzane za pomocą termometra z czujką do powierzchni). Temperatura jak najbardziej wystarczająca do uszkadzania tkanki tłuszczowej. W takiej sytuacji Komórki nie pytają się czy zimno im dostarczane pochodzi z Chin czy ze Stanów, reagują fizjologią a więc umierają. Dzieje się tak dlatego że tkanki te mają w sobie więcej wody niż na przykład tkanka mięśniowa czy nerwowa. Dlatego też łącznie kilkadziesiąt minut wykonane punktowo na skórze, nie jest zagrożone odmrożeniami. Nad zabiegiem powinien jednak, być stosowany nadzór osoby certyfikowanej do wykonania zabiegu. Patent anty-odmrożeniowymi zeltiq, które jest urządzeniem pierwszym, ale w związku z tym nieco starszym nie do końca nam się więc sprawdza. Podobnie jak chodzi o kawitacje która zachowuje parametry fali akustycznej, kształt fali oraz jej natężenie to podstawowe kryteria. Nie jest tym kryterium fakt produkcji urządzędznia w danym miejscu. Teraz o cenie, Utrata 1,5 - 3 cm przy pojedynczym zabiegu za około 1500 złotych to dość droga oferta. Zabieg Cryo Royal jest w tym wypadku tańszy, a utrata dzięki niemu podobnej ilości centymetrów to absolutne minimum. No i na koniec skuteczność,. Na forach sporo jest osób którzy stracili 4-8 cm i zaświadczają że to dzięki zabiegowi Cryo. Nie mamy żadnych podstaw aby tym osobom nie wierzyć. Podobnie jak osobom które w zabiegu uczestniczyły a efektów nie zobaczyły. Każde ciało reaguje inaczej i zawsze istnieje ryzyko że efekty nie będą zadowalające. Ale jest to opcja warta rozważenia, jedna z najnowocześniejszych, i w większośc**przypadków skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Właśnie niedawno zakończyłam serię zabiegów cryo royal w Royal Beauty w Rzeszowie. Nie polecam. Nie wiem co może tyle kosztować i jeszcze płaciłam za kriopolizę, a dostałam RF, bo głowicę do cryo maja za małą na uda czy brzuch. To nie wiem po co sprzedają zabiegi cryo skoro podgrzewają ciało??? W dodatku zabiegi prowadzone przy drzwiach otwartych i w pełnym świetle prosto w oczy! Obsługa miła, ale to nie powód aby tam zostawiać pieniądze. Teraz ide na prawdziwe lipo cryo na Hetmańska- z polecenia, widziałam efekty i jestem wniebowzięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne Cryo nie podziała jeżeli równolegle nie stosuje sie diety. Objadając się zamrożony tłuszcz zastępujemy nowym i efektów nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kipka
Przyjaciółka robiła sobie kriolipolize. W http://www.laserdelux.pl/wroclaw/kriolipoliza/ robią ten zabieg. Po tym zabiegu gubi się kilka centymetrów na wybranej części ciała. Bardzo fajnie wpływa na redukcje tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d30
Hej, czy ktoś mógłby mi polecić te zabiegi w Rzeszowie, zabieg jest dostępny w kilku salonach ale nie jest tani więc chciałabym dobrze wybrać miejsce gdzie zostawie swoje pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d30
Hej, czy ktoś mógłby mi polecić te zabiegi w Rzeszowie, zabieg jest dostępny w kilku salonach ale nie jest tani więc chciałabym dobrze wybrać miejsce gdzie zostawie swoje pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d30
Hej, czy ktoś mógłby mi polecić te zabiegi w Rzeszowie, zabieg jest dostępny w kilku salonach ale nie jest tani więc chciałabym dobrze wybrać miejsce gdzie zostawie swoje pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_1985
Wykonywałam zabieg kriolipolizy w krakowie na Sławkowskiej urządzenie nazywało się coax med. Zabieg wykonałam 5 tygodni temu na wewnętrznej stronie ud. Jestem zadowolona z efektu naprawdę jest ubytek tłuszczyku. Zdecyduję sie jeszcze na boczki i bryczesy. Polecam ten zabieg. Dodatkowo jak co roku jestem w trakcie serii endermologii to mój ulubiony zabieg na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa_a
urządzenie cryo royal jak pisali poprzednicy ma 4 glowice kriolipoliza, radiofrekwencja, ultradzwieki i vacum kriolipolize i rf stosuje sie wymiennie w zaleznosci od miejsca wykonywania zabiegu i otyłości. Kompletny zabieg cryo royal to zastosowanie min 3 glowic z wyzej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniass
to mial byc wątek o urządzeniu Cryo Royal jest to urzadzenie do komplesowego odchudzania, modelowania sylwetki, ma 4 glowice, w zależności od potrzeb klienta są one dobierane, ma ono krilipolize jak najbardziej ale nie taka co zasysa faldy skóry - bylam na takiej i nigdy wiecej ! mi Pani robiła radiofrekwencje, ultradzwieki i vacum ta maszyna - wzielam 5 takich zabiegow sama zanim wybrałam sie na zabiegi to przeczytałam wiele opini na wielu forach, osobiście jestem zadowolona z efektów, oprocz stracenia centymtrow nogi mi się ujędrnily i zmalal mi cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena42
A ja chodze na terapie laczona kriolipoliza + 3Max liposukcja ultradzwiekowa do Kliniki Przemian w Krakowie. Szok!!efekt niesamowity, chudnę w oczach. Dziękuję Pani Elżbiecie za polecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonałam zabiegi Cryo w Nowym Sączu w salonie as-fit. Skupiłam się na boczkach, i mam 4-5 cm mniej. Bardzo miły Pan o wszystkim mnie poinformował i wszystko wytłumaczył. Poza tym sprawdzając ceny widze że w Sączu jest przynajmniej o połowe taniej. Nie wiem czy w innym wypadku bym się zdecydowała. Ale jestem b zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtka2
Równie dobra jest kriolipoliza. To zabieg polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej. Swój zabieg wykonywałam w Krakowie w www.vicihair.pl i jestem pozytywnie zadowolona, bo moje rozmiary się zmniejszyły i to widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merida0909
Polecam bardzo www.vicihair.pl Razem z koleżanką próbowałyśmy i po 2 przyłożeniach jesteśmy bardzo zadowolone, nie spodziewałam się, że efekty będą aż tak widoczne! 1 przyłożenie 199 zł 2 przyłożenia 299 zł zabieg trwa ok.60 min Naprawdę pomogło to moim pośladkom ;) Zabiegi są też dla panów i zastanawiam się czy mój mężuś nie mógłby pozbyć się trochę tłuszczyku z brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wiele rzeczy na brzuch ale chyba najbardziej pomogła mi kriolipoliza lipo cryo, robiłam w Body Clinique na Ursynowie (bodyclinique.pl), jestem mega zadowolona. Mają też inne urządzenia (ja miałam głównie problem głównie z brzuchem) i w połączeniu z resztą efekty są naprawdę rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciaszka
Lepsze gabinety robia kriolipolizę na sprzęcie od IfaPro, dużo ciekawych szczegółów można dowiedzieć się na coolshaping.pl, sama miałam robioy taki zabieg w gabinecie w Warszawie i właśnie na tym sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypróbowałam tą kriolipolizę w salonie Vici w Krakowie. Faktycznie świetnie redukuje tłuszcz. Po kilku zabiegach moje boczki wyglądają zupełnie inaczej :) Na ich stronie są vouchery zniżkowe do pobrania, warto ich użyć bo można trochę przyoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam krio w bytomskiej klinice Amaryllis, jestem zadowolona, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×