Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ellooo

SZUKAM OSOB DO ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM

Polecane posty

Gość markizz
zaloz sobie skype bo tu sie raczej nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bednarski na kłopoty
ma zawsze środek złoty czy tak to jakoś leciało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te łobuz nie czepiaj sie mojej pisowni bo jestem dyslektyk i nie umiem zapamietac mioch bledow zeby je pozniej poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzmozgowiemaszdebilu
Nie wykrecaj sie pseudo chorobą, jestes po prostu leniem i debilem. Jakbys dostal kilka razy pala w ten pusty leb to szybko by do ciebie dotarlo jak pisac poprawnie i nie kaleczyc jezyka ojczystego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownież uważam, że nie ma takiego czegoś jak dysortografia , dysleksja, itp , itd. Zwykłe nieuctwo , lenistwo i tępota ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku debilem to moze ty jestes bo ludzie inteligentni nie potrzebuja przeklinac zeby wyrazic swoje zdanie o kims albo o czyms poprostu uzywasz przeklenstw zeby zaslonic nimi swoj brak inteligencji i maly zasob slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manam powiec to ludzia ktorzy ucza sie np pisac alfabet po pare lat i nie potrafia go zapamietac ciekawe co by ci odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widac ze tutaj niektórzy nie rozumieja co to jest dysortografia jak ne spotkali naprawde takiej osoby , albo sami nie maja rozumu że ktos taki może byc . Szydzic kazdy potrafi ,ale nie potrafi nikt zrozumiec takiej osoby jak on moze się czuć w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzmozgowiemaszdebilu
jak to co? to ze sa DEBILAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To poowiedz takiej osobie prosto w oczy na ulicy czy w pracy, to zobaczysz co ci powie i robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucha wyjatkowo inteligetny czlowieczku o malym zrozumieniu innych to ze twoj móżdżek nie moze pojac jakim cudem istnieje dysleksja to nie znaczy ze nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dysortografia dysortografią, ale pisząc "powiec" pokazałeś dobitnie i wyraźnie, że jesteś zwyczajnym przygłupem :( Zainstaluj sobie firefoxa, ma zaimplementowaną korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzmozgowiemaszdebilu
Moj mozg jest zdecydowanie wiekszy bo podpowiada mi jak napisac poprawnie slowo w przeciwienstwie do twojego... a to wszystko z powodu zwyklego lenistwa przyglupie. Idz ksiazki poczytaj, moze sie czegos nauczysz chociaz z takim nastawieniem bedzie ciezko. Precz z gamoniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucha muff moze tak to dziala w ten sposob ze jak pisze szybko to poprostu nie jestem w stanie odroznic ze popelnilem blad bo ja pisze wymowe ale potem jak na to popatrze to to widze tyle ze jest za pozno zeby poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomarańcz mozesz sie zamknąć z tymi wywodami od siedmiu boleści??? Ży czę ci żebyś miał kiedyś takie dziecko to moze w tedy zrozumiesz że tacy ludzie są i nie wolno z nich się wysmiewać . Ludzie opamietajcie sie wreszcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczery a niby ja się panoszę . A ty stul pysk lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tłumaczenie. To jest zwykłe, ordynarne lenistwo. I tyle. Ja sam od wiek wieków miałem problemy z poprawną pisownią, ale jakoś potrafiłem sobie z tym poradzić. Poza tym dysortografia czy inna dysleksja objawia się niepoprawnym zastosowaniem zasad ortograficznych, a nie pisaniem słów typu "powiec" czy "ludzią", które wskazują jedynie na to, że masz IQ rozwielitki, a system edukacji poniósł w Twoim przypadku sromotną i spektakularną porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzie sie panoszę , miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto przyklad czlowieka ktory swoj brak inteligencji nadrabia przklenstwami gdyz w inny sposob nie mial by mozliwosci zaistniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ci lossss
Kolega ELLOOO bardzo pieknie nam zaprezentowal jak wyglada pół-czlowiek z IQ rozwieltki badz tez pierwszej lepszej roslinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczery twojej Gromnicy nie potrzebuje i zamknij sie wreszcie . Jak chcesz sie odezwac do mnie ,to nie tym tonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego ze pracuje nad dysleksja bo mialem wieksze problemy z pisownia wiec robie postepy kiedys potrafilem w jednym zdaniu napisac 2 razy ktory przez u takie i takie ó i nie widzialem o tym a znalem zasady ortografi wiec nie mow na czym polega dysleksja ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczery co to znadzy mardzu? Sam kogoś poprawiasz i wyszydzasz a prostego słowa nie potrafisz napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest poprostu czlowiekiem ktory uwaza sie za idealnego i nie widzi swoich bledow tylko cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale przynajmniej poprawiłam się, Mardzu nie ma takiego słowa w słowniku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×