Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LubięKosmetyki_Onaaaaa

Wasze ulubione ulubione kosmetyki (oraz te których nie lubicie).)

Polecane posty

Gość LubięKosmetyki_Onaaaaa

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat kosmetyków. Powiedzcie jakie lubicie, a za jakimi nie przepadacie. Zacznę od siebie ;) Moje lubione kosmetyki : - stapiz sleek maska, szampon i balsam, - jedwab joanna, - płyn do higieny intymnej ziaja: migdał, macierzanka, melon, - peeling tin tin ziaja, - peeling myjący joanna, - kozie mleko mydło pod prysznic ziaja, - sopot spa mydło pod prysznic ziaja, - antyperspirant crystaline, - krem do rąk rumiankowy isana, - wazelina ziaja, - masło do biustu ziaja rebuild, - krem z melisą eva natura, - krem bambino ochronny, - lakier do włosów goldwell czarny, - jantar wcierka w skórę głowy, - płyn do demakijazu oczu rival de loop, - krem kozie mleko 2 ziaja, - krem sopot spa nawilżający ziaja, - olejek myjącu biochemia urody, - serum lemon biochemia urody, - hydrolat oczarowy biochemia urody, - tonik ogórkowy ziaja, - maska z glinka zieloną ziaja, - masło sopot spa ziaja, Teraz może coś z kolorówki: - podkład lirene city matt, - puder synergen z rossmanna, - błyszczyki bell, - cienie ruby rose, - baza pod cienie ingrid, - puder bambusowy biochemia urody, - bronzer lovely, - tusz rimmel volume flash, Zapach: - c thru pearl garden, - 1999 lamis, Kosmetyki na których się zawiodłam : - ziaja kozie mleko krem 1, - tonik nagietkowy ziaja, - krem rumiankowy ziaja, - krem ogórkowy ziaja, - serum na rozstępy eveline, - szampony dove, - szampon babydream, - maska winogronowa biochemia urody, - płyn do higieny intymnej ziaja, - krem witaminowy do rak ziaja. Jak sobie coś przypomnę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje hity to jedwab do włosów, olej kokosowy, balsam eveline z mocznikiem, biała perła - żel wybielający. kity: szampony z parabenami - teraz nie pamiętam nazwy. Pachniał pięknie ale włosy przetłuszczone! Tak samo nie za bardzo toleruję Fructis. Co do serum na rozstępy eveline - ja jak dotąd jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinaaa
Moje ulubione to: *podkład revlon color stay *puder sypki inglot *róż inglot *liner w pisaku, koniecznie czarny *błyszczyk,pudrowy róż vipera oraz krem nawilżający Nivea Visage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburrrkowa
Ja mam swoje ulubione kosmetyki Oriflame podkład w kuleczkach, kaspułki nawilzające i dotleniajace do twarzy, olejek Swedish Spa, cienie do powiek itd... Mogłabym w sumie tak wymieniać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michauuuka
Oj zgadzam sie ze Oriflame maja naprawde dobre kosmetyki. Kiedys jakoś omijałam takie firmy kosmetyczne, ale teraz przyznam że naprawde nie zraziłam sie na żadnym który do tej pory kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxdewdwdwdw
tez używam oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
A co w nich takiego dobrego? Bo patrząc po składach to już rossman ma lepsze (a parę razy tańsze)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda termalna Vichy krem La Roche Posay Effaclar MAT Eucerin krem kryjący i redukujący zaczerwienienia Ziaja szampon pokrzywowy Ziaja płyny do hig intymnej mleczko do demakijażu Purete Thermale 3w1 Vichy Nivea natural beauty krem Nivea vital z perłami krem na dzień Ziaja maseczki do twarzy, szczególnie żółta Puder matujący Rimmel Stay Matt Dermacol podkład caviar (mój hit, jedyny jaki nie sprawia, że jestem pomarańczowa, świetnie kryje, nie widać w ogóle go na twarzy, jest cudowny) krem ogórkowy ZIAJA kredki do oczu te wysuwane Essence - bardzo trwałe dezodorant w szkle Heidi Klum Shine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kit Bioderma Sensibio, tak zachwalany płyn do twarzy - nie wiem czemu może jestem wyjątkiem, ale w żaden sposób nie działa na moją skórę, poza tym że nawet dobrze oczyszcza i pieką mnie po nim oczy poza tym kitem są wszystkie kremy bb te drogeryjne, masakra.. co za szajs :o nie rozumiem jak moga tak kłamać w tych reklamach i jak mogą produkować tylko pomarańczowe odcienie niby jasny kolor a na mnie (nie jestem mega bladziochem) wyglądają jak skórka mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zapomniałam do listy tych fajnych dopisać pasta do zębów clinomyn dla palaczy i whitening (nie palę, ale pasta świetnie wybiela) vichy aqua destock - naprawdę usuwa nadmiar wody z nóg, redukuje do zera opuchliznę i wygładza, wyszczupla, ten krem- a właściwie żel koooocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
Polecam zajrzeć na stronę kosmetolog.sklep.pl Ja jestem strasznie zadowolona z kosmetyków Kleraderm. Naprawdę rewelacyjnie i swietnie dbają o cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhlllaa
moje ulubione: podład La Roche posay toleriane masło do ciała perfecta jedwab do włosów mgiełki zapachowe avon fabra wella w piance lakiery inglot kredka do oczu bourjois najgorsze: krem bb farby syoss na pewno tych beznadziejnych produktów jest więcej, ale teraz akurat nie przychodzą mi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammilkowska2
Ja równiez mam swoje ulubione kosmetyki http://bioarea.com.pl/index.php W sumie zaraziłam sie od koleżanki :) taką własnie miłością do kosmetyków ekologicznych , i wiem ze moja skóra rowniez je pokochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda34
Jedym z moich ulubionych kosmetyków to Epionce Pianka oczyszczająca. Jedyna pianka do twarzy, która nie wysusza mi skóry, oczyszcza ją, ale nie podrażnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
Mysle ze dokładnie tak samo może być w przypadku kosmetyków Nantes. To sa naprawde rewelacyjne i profesjonalne kosmetyki któte naprawde mogą walczyć o rynek zagraniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubione: =happy per aqua od Flosleku =masła do ciała Bielenda = pomadka Neutrogena Wszystkie one się sprawdzają, szybko działają i nie uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srantes, spamerko. Naprawdę to takie badziewie, że się nigdzie nie sprzedaje i trzeba je żałośnie reklamować zaśmiecając fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem Nivea mleczko do ciała Nivea dezodorant w tubce Nivea Szampon Palmolive cytrusowy Puder Ireny Eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katre
Mam kilka ulubionych faworytów: - Versace Bright Cristal - perfumy - tusz do rzęs miss sporty (różowy - niedrogi, a działa u mnie cuda) - pomadki ochronne nivea - odżywka do paznokci NYC (ostatnio) - maska do suchych włosów, Cece Med Silk (z jedwabiem, jak widać, do zniszczonych super) - dezodoranty z rossmana (te dla nich wyprodukowane - kilka zł a naprawdę fajne - ewentualnie odpowiedniki z niemieckiego DMa) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eremka1
Ja bardzo cenię kremy do rąk marki L'Occitane - miałam już wiele różnych rodzajów. Najbardziej lubię ten klasyczny - w szaroniebieskim opakowaniu :) Świetnie nawilżają ręce - lepiej niż jakikolwiek inny krem z jakim miałam styczność, pielęgnują, nie zostawiają nieprzyjemnej tłustej powłoki. Wchłaniają się momentalnie. A po miesiącu skóra jest delikatna, nawilżona, odpadają problemy z suchą skórą ;) Dodam, że są wydajne - jedna tubka starcza mi na naprawdę długi okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oriflame ma kilka fajnych produktów np. sprey do stóp czy pilingi, ale szampony, odżywki do włosów, żele pod prysznic- nie za bardzo ,a drogie. I nie za dobre tusze do rzęs. A Avon ma fajna serię Planet SPA, uwielbiam. A ogólnie to Polskie kosmetyki są rewelacyjne i niedrogie. Bielenda ma ciekawe zapachy w kosmetykach, Ziaja jest super, Dr Irena Eris, Celia, Kolastyna, Tołpa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja milek
Na pewno Hildegard Braukmann. Niewiele jest marek, które faktycznie mają porządny skład przy dobrej cenie. Tutaj polecam szczególnie szampon Jeunesse, i serię kremów dla cery wrażliwej. Jedne z nielicznych kosmetyków, które faktycznie pozytywnie wpływają mi na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubione (kolejność przypadkowa): - blistex - oleje naturalne (ogólnie, różne, różnych firm - chodzi raczej o ideę) - szampon BAMBI dla dzieci - lakiery Editt (90% z nich to genialna jakość za śmiesznie niskie pieniądze) - podkład mineralny sypki Mariza - żel do twarzy Bielenda aloesowy do cery bardzo wrażliwej x x Jeśli chodzi o kosmetyki na których się zawiodłam to szkoda mi czasu i energii na wypisywanie bo to zbyt długa lista, jakieś 90% wypróbowanych przeze mnie produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że bardzo lubię bazę pod cienie Hean :) I tusz do rzęs Lash Plumping Mascara z Yves Rocher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka do włosów ziaja ,jedwab joanna ,żel pod prysznic z adidasa ,mydło dove,pasta do zębów blenda med 3d white, tuż do rzes max factor,balsam do ciała nivea,kredka do oczu super szok z avonu,perfumy puma adidas i niektóre z avonu,krem do buzi bambino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
bdb -sephora a jeszcze lepsze chanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj nr 1 ostatnio to płyn micelarny z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×