Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LubięKosmetyki_Onaaaaa

Wasze ulubione ulubione kosmetyki (oraz te których nie lubicie).)

Polecane posty

Gość gość
ojej ojej, nie popuść z emocji. mało się staracie. tak z ciekawości - ile zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kippi
Wszystkie kosmetyki z Mama Care Efektima. Moje odkrycie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaange
Odkryłam niedawno ofertę Chantal na włosy. Polska firma i jedna z najlepszych ofert na włosy jakie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o alergiczną skórę, taką skłonną do uszkodzeń, to mogę polecić Floslek. Fajnie kosmetyki, nawet na najbardziej delikatną skórę dziecięcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitttka
kocham wszechstronne zastosowanie oleju kokosowego. Dodatkowo od niedawna jestem bardzo zadowolona z kremów la roche oraz tuszu maybelline push up drama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym tuszem na każdym wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat uzywam tylko RIMMEL,po Maybelinne rzęsy robiły mi się cienkie i się łamały uwielbiam maseczkę,NOCNE ŻYCIE,Dermiki mleczko nagietkowe Ziaja,i tonik kremy Bielendy i mgiełkę samoopalającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie uwielbiam lakiery z golden rose- masa kolorow i trwaly efekt :) teraz mam kilka lakierow ice chic i wygladaja super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aprehimia
Kocham olejek arganowy w kosmetykach do włosów Chantal. Moje włosy odrodziły się na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamala
Kocham bez reszty krem z aloesem od Flosleka. Nic tak dobrze nie działa na alergiczną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ukochana to kuracja na biust 5 w 1 z Mama Care Efektima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam żel do mycia palmolive różowy z drobinkamy jest piękny taki cukierkowy. Żel do higieny intymnej lactacyd zielony fajnie chłodzi i odswieza. serum/olejek do włosów pantene ulubione mleczko do ciała Avon attraction jak i perfumy o takim samym zapachu :) z kosmetyków do malowania to nie mam jako tako ulubionych....może bronzer z kobo tyle dziewczyn zachowała ziaje kozie mleko a dla mnie był okropny wychodziły mi po nim dziwne krótki i miałam uczulenie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam kosmetyki Ziajowskie, niemal wszystkie! Kupuję je przez internet, bo wychodzi taniej :) https://e-ziaja.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam naturalne marki natura siberica albo planeta organica. Pięknie pachną, są zdrowe dla skóry i organizmu, nie uczulają, dla mnie idealne :) Jak idę do koleżanek na urodziny to zawsze kupuję im coś z tych serii w prezencie i wiele z nich już nimi zaraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil , tutaj http://topolejki.pl/ możecie zobaczyć o jakim kosmetyku mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoAre
Bardzo lubię wszystko od Floslek, zwłaszcza kremy i żele dla mojej beznadziejnej suchej i alergicznej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ukochany to balsam Lipkar Balsam AP+, kupuję go regularnie w Aptece Codziennej http://www.aptekacodzienna.pl/ bo mają go w dobrej cenie. Codzienna to apteka sieciowa, jest w róznych miastach, więc warto sprawdzić czy u was też jest, mają sporo rzeczy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to bardziej dermokosmetyki, no ale wciąż się liczy :) ostatnio przerzuciłam się na totalnie naturalny look i w sumie wychodzę z domu z samą pielęgnacją na twarzy, no ale w zamian za to stawiam na naprawdę dobre jakościowo produkty. chyba z vichy moja skóra się najbardziej lubi, może dlatego, że z tych wrażliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedFlag
Jestem fanką Efektimy, ostatnio wspaniałej rękawicy ManiSpa. W końcu moje włosy są dobrze odzywione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddiscover
Do włosów przede wszystkim Chantal, zwłaszcza genialna odżywka ProSalon Intensis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggirl
Ja kocham Floslek, ostatnio ich genialne serum rozświetlające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegoś czasu nie mogę zyc bez Revitacell ;) mam kremoserum na dzień, na noc, serum do rzes, do włosów. no świetne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najlepiej sprawdzają się profesjonalne kosmetyki, na bazie naturalnych składników. Można je znaleźć tutaj: http://www.borbe.pl/. Bardzo fajne kosmetyki, które są również używane w salonach kosmetycznych. Mi takie kosmetyki bardzo pomagają walczyć z niedoskonałościami cery oraz zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubionych kosmetyków mam wiele, napiszę tylko o niektórych: 1. Sexy Look Bielenda - serum modelujące i unoszące biust 2. Alantan - krem do twarzy 3. Facelle - płyn do higieny intymnej z Rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam http://newbay.eu/pl/p/Tu%2C-Tam...Wszedzie-Balsam-pierwszej-pomocy-zmiodem-Manuka-50g-100-naturalnych-skladnikow/461 jest lepszy niż balsam do ust :) zawsze mam go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×