Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LubięKosmetyki_Onaaaaa

Wasze ulubione ulubione kosmetyki (oraz te których nie lubicie).)

Polecane posty

Gość Rabatta
Dla mnie bezkonkurencyjne są kosmetyki dr Murad. Od niedawna na Polskim rynku ale działanie mają rewelacyjne i są na wiele problemów skórnych. Polecam wypróbowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesssska
U mnei już od ponad roku najlepszymi kosmetykami sa Nantes. Uwielbiam je i musze powiedziec ze moja skóra również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem bb kremowi bb nierówny polecam krem bb Bell, ale nie ten mineralny jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do grona moich ulubionych dołaczam jeszcze nowy tusz Rimmel Wonder’Full. Na lepszego nie trafiłam, a ten spełnia moje wszystkie oczekiwania jakie miałam wobec tuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do ulubionych dopisuję duet scrub i balsam z Phenome. Nazywają się Smoothing i całkiem nieźle radzą sobie z cellulitem. Kosmetyki te są bardzo wydajne i prześlicznie pachną jeszcze na długo po użyciu. Zastanawiam się czy nie dokupić serum, bo naprawdę jestem zadowolona z efektu. Zwłaszcza na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu używam tylko produktów Colway. Nie uczulają mnie, stan mojej skóry znacznie się poprawił. Stosuję od suplementów przez kolagen po kosmetyki :)) Polecam https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanym hitem jest suchy szampon Batiste, wersja mini strzał w dziesiątkę zwłaszcza teraz w okresie wakacyjnym, ale znalazłam go jedynie na trena.pl, czy ktoś wie gdzie jeszcze mogę kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z takich ulubionych do pielęgnacji to nie wiem, lubię np marki apteczne, jak avon :) z kolorowki to raczej z sieciówek, ale nie maluje się dużo, na jakies wyjscia to lip tint bell bo się trzyma np. na weselu czy imprezie kilka godzin i się nie zmazuje (to taka szminka do ust ale dziala jak trwała farbka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam peeling kokosowy do ciała, zamawiam go ostatnio z trena.pl bo jest prawie o 30 % tańszy niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zazwyczaj trzymam się tych samych marek, tzn. często kupuję produkty http://scananida.com.pl/ jest to dobra firma kosmetyczna, czasem wezmę też coś Ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa65mn
ja uwielbiam kosmetyki z olejem z wiesiolka z gal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wise night balm rose wise serum sensitiv john masters organic - szampony wszystkie krem do rąk La Saponaria Szampony pat and rub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą pewnością są to: - serum do twarzy Shiseido Elixir - puder w kulkach Guerlain - róż Yver Rocher - antyperspirant Sanex - żel pod prysznic Biały Jeleń (jestem alergikiem :/ ) - pomadki ochronne Gal -cienie do powiek Loreal smoky eye - woda perfumowana Davidoff Cool Water oraz Chanel madmoiselle (chyba źle to napisałam) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 1212
Kosmetyki firmy ATW BeautyLab, polecam żele do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze kosmetyki ostatnio jakie testowałam to Bułgarskie kosmetyki naturalne marki Hristina i Stani Chef's :) Składy są na prawdę boskie, a i działanie widać po tygodniu stosowania :) Co jest jeszcze bardzo ważne? CENA - przede wszystkim niskie ceny tych kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje najbardziej ulubione kosmetyki to te z http://acerin.info.pl/ :) duzy wybór produktów do pielęgnacji stóp, naprawde jest z czego wybierać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie olejki arganowe z bielendy i tej samej marki serum z witaminą C, są w dobrej cenie a do tego dla mojej skóry dobre i wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaO
Mój MUST HAVE to szampon Lbiotiki (ten z serii professional)... dlugo myslalam ze moje wlosy po prostu są takie jak są, tj suche i puszące się i tylko po wizycie u fryzjera bylo lepiej... ale teraz mam efekt WOW po kazdym myciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bormens
Hildegard Braukmann stosowane systematycznie daje diametralną zmianę i pozytywnie wpływa na wygląd cery, ale i włosów. Mam od nich kilka kosmetyków - nie kojarzę drugiej firmy, która za takie pieniądze miałaby przyzwoite kosmetyki naturalne, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój must have, to kosmetyki Ingrid - zarówno tusze do rzęs jak i podkłady, cienie do powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłatka
Mi się nie chce wszystkiego wymieniać ale hitem dla mnie jest tusz maybelline push up drama. Świętnie unosi pogrubia i rozdziela. No i cena całkiem przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loreal , la roche dla mego Diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia87
Tusze do rzęs Maybelline, lubię wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkamilkaa
lubię kremy ziaji , lubie balsamy eveline , lubię podkłady i tusze od Maybelline . Nie lubię tanich chińskich ,uczulających podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamilika
Pamcia87 a jakiś ulubiony? Właśnie czegoś dla siebie szukam. Mam raczej krótkie rzęsy i chcę je podkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkamilkaa
o to ja wiem ! siostra ostatnio kupiła The Falsies Push Up Drama [ chyba nic nie przekęciłam ] od Maybelline właśnie , też ma jakies takieś małe ,cienkie rzeski . I z zazdrością patrzę na jej nowy look ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×