Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ja nie wiem dlaczego jeszcze nie ide spac... w TV nic nie ma ciekawego, a ja jestem spiaca. Czekam na mojego aż wróci do domu bo w firmie mial mala awarie i musial wyjechac. Bedzie dopiero po polnocy w domu i ja tak chyba czekam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik fajnie by bylo na takie zalozenie sie pisze ;D i nie pepsi tylko zdrowa woda bo znowu bedziesz miala biegune :P ja siedz z moim i ogladamy filmiki dzisiaj wrocilismy do domu :) ale jeszcze po kuzynke musze jechac bo o 23 konczy prace i nie ma jak wrocic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki a macie tak że nie możecie spać bez swojego mężczyzny ? ja jak sie kłade to mój m siedzi jeszcze w biurze w drugim pokoju , i mam tak że dopuki on nie przyjdzie to ja nie moge usnąć , kręce sie po całym wyrku i robie sie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja tak mam, inaczej juz bym dawno spala. a jak sie moj polozy spac to ja tez od razu lece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI:) Nick.................Cykl...........Wiek.......Termin @ Bezikmalinowy......4...............29..........27.04... Kruszynka1990....13..............22..........25.04... Ulęgałka.............7...............29..........15.04... Silka33...............2 lata..........33.............?..... Kszewuszka........4................33..........11.05... Kania86.............3................25...........05.05... Tygryss_00.........7................21...........01.04... Patra24.............1................25..............?...... Jestem pewna29...5...............29........ Natii_00.............6...............22............01.04... Teacherka23.......4................23............05.04... Misia2889...........4................23............27.04... Małpka24..........pauza............24............27.04... BRZUCHATKI:) Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P...........Płeć... Czrnulka.......1................21............04.10.12.......?... Maya10.........5................28............09.10.12.......?... Słasica..........1................28............03.10.12.......?... Ulna.............3.................28............02.11.12.......?... Biegaczka......2.................?..............24.11.12.......?... Emachines......2.................29................?...........syn... Ewuś.............4.................28................?.............?.... Miax3............?..................20................?.............? Kamilka@........2.................29.................?.............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane:*Nie miałam neta:/ U mnie wszystko ok:) Dzisiaj 21 dc teraz zostało tylko czekać:) Przerobiłam troszkę tabelkę,żeby była bardziej przejrzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam że coś ze mną nie tak uff :) jak mój miś sie przytuli to od razu zasypiam , ale to dziwne bo przecież jest w drugim pokoju a nie poza domem a ja mimo to jak go niema przy mnie jestem niespokojna :/ hej kruszynko :) ty masz @ też podobnie ja my koło 25 ,27 kwietnia , a jak teraz sie czujesz ? kobitki macie tak że rano wam żarełko nie wchodzi a na noc nadrabiacie ? ja tak zawsze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wiek.......Termin @ Bezikmalinowy......4...............29..........27.04... Kruszynka1990....13..............22..........25.04... Ulęgałka.............7...............29..........15.04. .. Silka33...............2 lata..........33.............?..... Kszewuszka........4................33..........11.05... Kania86.............4................25...........05.05.. . Tygryss_00.........7................21...........01.04... Patra24.............1................25..............?...... Jestem pewna29...5...............29...............?..... Natii_00.............6...............22............01.04. .. Teacherka23.......4................23............05.04... Misia2889...........4................23............27.04. .. Małpka24..........pauza............24............27.04.. . BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ ...Płeć... Czrnulka.......1................21............04.10.12... ....?... Maya10.........5................28............09.10.12... ....?... Słasica..........1................28............03.10.12 .......?... Ulna.............3.................28............02.11.12 .......?... Biegaczka......2.................?..............24.11.12. ......?... Emachines......2.................29................?..... ......syn... Ewuś.............4.................28................?.. ...........?.... Miax3............?..................20................?.. ...........? Kamilka@........2.................29.................?... ..........?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miejscowosc usunelas czy ci kafe ja wcielo , tak sobie mysle ze moze ostatnil razem jak kroras z was postanowila usunac dziewczyny bo sie za dlugo nie odzywaja to wykasowalyscie polowe i nwet te co sie odzywaja co jakis czas i moze dlatego juz wcale do nas nie pisza sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowości ja usunęłam,ale dlatego,że przez nie się tabelka przesuwa:) A dziewczynki też ja usunęłam,ale tylko te,które od lutego wcale się nie odzywały-sprawdziłam zanim usunęłam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny jak tak kazda zacznie zmieniac tabelke po swojemu to sie zrobi zamieszanie nie lepiej sie dostosowac do jednej i sie jej trzymac bo narazie to albo sie usunelo kogos nie potrzebnie lbo wpisalo sie zle dane ustalmy ktorej tabelki sie trzymam i lepiej nie kabimnowc bo sie pogubimy i nie bedzie wiadomo ktora tab jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny ale ja nie mialam problemu i nic mi sie nie przesuwalo jak byly miejscowosci ale niech sie wypowie reszta dziewczyn ktora tabelka im lepiej pasuje i sie jej trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to obojętne która tabelka:*:)Tylko w tej się tak wszystko nie przesuwa jak w tych poprzednich i jest bardziej przejrzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc małpko :) ❤️ kruszynko a ja bym tak chciała żeby w tych tabeleczkach wpisać mnie do brzuchatek :) oj marzy mi sie marzy :) kiedy na nas kolej przyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za miesiąc wszystkie będziemy w ciąży :D ale fajniusio by było :) już nie moge sie doczekać kiedy zajde i przytule dzidzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Czy ktos mnie na tym forum wołał :) Przepraszam,że wczoraj się nie odzywałam ale nie było mnie w domku,a po obiedzie to horror... zjadłam sałatke z kapusty pekińskiej z ogorkiem i pomidoramy,póżniej popiłam piwem i się zaczęło :( Masakra! Wymioty, biegunka i @ ;) Całą noc prawie nie spałam i do teraz brzuch jeszcze boli! Dzisiaj jestem tylko na waflu ryżowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co tam u Was?:) bezik ale się uśmiałam kij od szczoty:P ale sie podsumowałaś no wiesz Ty co;);) zajdziesz w ciąże to przytyjesz;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka ale sobie miksa zrobiłaś z tym jedzeniem i do tego @ biedactwo pewnie całą noc się męczyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) No i od wieczorka już 3 str. do nadrobienia :) Ale mam lenia, nic mi się nie chce a mam masę rzeczy do zrobienia :) co do tabelki to ich już tyle jest ze ja się pogubilam nie wiem która jest dobra nawet, a jesli zrobi sie mniejsze odleglosci to i miejscowosc sie zmiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×