Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość dorotq
Hejka.griszanka jak ten czas leci...za chwilke urodzidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi tekst ucielo. Napisalam ze wracamy do staranek.pierwsze podejscie na poczatku sierpnia.trzymajcie kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq w takim razie trzymam mocno kciuki - ja urodze, ty zaskoczysz - rownowaga musi byc w naturze :) Trzymam kciuki. U mnie 9 dni do TP - jej to juz tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotq
Griszanka tak sie ciesze ze juz bedziesz miala dzidziusia!!!! Trzymam kciuki. Ja Z jednej strony chve a z druviej boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny podczas starań wyznaczałyście sobie dni płodne? Celowałyście w owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
Kurcze nie miałam czasu tu zaglądać... Dorotq trzymam mocno kciuki!!! Griszanko za Ciebie też.... Daj znać co i jak, będę tu zaglądała bo Ty już na dniach rodzisz!! Ja karmię piersią cały czas i jestem z siebie dumna, bo łatwo nie było. Nie chciałbym się wymądrzać.... ale niestety położne mało wiedzą o laktacji, przykre ale prawdziwe. Chodziłam do szkoły rodzenia (zajęcia prowadziły różne położne), rodziłam w prywatnej klinice gdzie miałam kontakt z jeszcze innymi położnymi i niestety, ale tak na prawdę konsultacje z doradcą laktacyjnym uważam za trafione. Do mnie te argumenty przemawiają, z resztą potwierdziły się w praktyce i karmię już prawie pół roku, także griszanka poszukaj w necie informacji od profesjonalnych doradców i konsultantów laktacyjnych i może sama sobie wyrobisz zdanie na niektóre tematy (jak np. robienie z cycka smoczka itp.). Jak dla mnie położne mają podejście z poprzedniej epoki i niejednokrotnie powielają mity. Oczywiście to jest tylko moje skromne zdanie i nie chcę zaburzać Twojej wizji karmienia, ale piszę o tym, bo żałuję, że mi w ciąży nikt nie podsunął tego tematu. Wierzyłam, że będzie tak jak mówiły położne, a życie pokazało co innego i w pierwszych dniach walki z karmieniem zrobiłam doktorat z laktacji ;-) Życzę Ci powodzenia! Lightowego porodu bez komplikacji i 10pkt dla Karolka!! I koniecznie się odezwij, będę tu od dziś zaglądała codziennie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
griszanko jak tam? Karolek już po właściwej stronie? Czekam na info :) ps. Ale Ci współczuję końcówki ciąży w tych upałach... odezwij się, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
halo halo kochane witam was... ;D ostatnio też nie miałam czasu tu zaglądać ale widzę że nowe wiadomości sie pojawiają.. ;D Griszanka kiedy rodzisz mac cc czy naturalnie??:) powodzenia i daj znać jak synuś będzie już z wami:* :) Paula podziwiam cie ze tak dlugo karmisz piersią mi tylko udalo się do 4mc :) i to nie karmilam tylko piersia tylko bytelka tez :) mi polozne tylko pokazały jak dostawiac dzieciaka do piersi nic wiecej żadnych porad ani nic.. wiec moze dlatego tez tak ktorko karmilam bo nie miałam pojecia o laktacji co tzreba robic itp?? a u ciebie jak to bylo jak ci sie udało tak długo karmic? może kiedys przy drugim wykorzystam twoje cenne rady:) a u mnie czas leci do przodu Julka już ma 8 skońcone 26sierpnia bedzie miała juz 9mc ale ten czas leci strasznie szybko :) na poczatku było mi ciezko sie ogarnać teraz jest już o wiele lepiej:) z tym ze jak była mała miała2 mc domownicy zarazili mi ja zapaleniem oskrzeli i teraz czesto mi choruje nie koncz sie na zwyklej infekcji tylko na oskrzelach jestem zła ze tutaj zamieszkalismy bez tego pewnie nie chorowałabymi tak czesto... naazie ejst pod stała opieka lekarza i mam nadzieje ze mi z tego wyjdzie bo inaczej jak tak czesto bedzie mi zapadac to moze skonczyć się to astmą:(:( ... Paula myslisz o drugim dziecku??? bo ja już myślę heh nie cgce zbyt długo czekać i zaczynamy od nowa starania ale juz bardziej na luzie co ma byc to bedzie oby kiedyś się udało o rodzeństwo dla Julki.. :D dorota 3mam kciuki !!! :D pozdrawiam wam i sciskam mocno:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapus
Ale się zrobiło gwarnie :) moja córcia ma już 1,5 roku. Też bym chciała drugie dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd jestem na forum to pojawiła się już ładna gromadka dzieciaczków :) małe przedszkole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Hej laski. Tez mnie tu nie bylo ze sto lat... Griszanka czekamy na super wiesc****ewnie masz juz synka przy sobie :) po tylu latach walki udalo sie! Paula co do laktacji to zgodze sie. Polozne daly mi tyle rad co kot naplakal. Ja karmilam tylko 3 tyg. Choc w ciazy w ogole nie bralam pod uwage jakichkolwiek problemow z kp to jednak rzeczywistosc zweryfikowala moje plany. Ale Michal rozwija sie bardzo dobrze, skonczyl 9 miesiecy, raczkuje z predkoscia swiatla, wspina sie o wszystko co moze, wszedzoe go pelno:) noce ladnie przesypia, ma jedna pobudke. Jest mega aktywny wiec nie ukrywam ze wieczorami padam na twarz. I choc zmeczenie robi swoje a w ciagu roku postarzalam sie o jakies 4 lata to nigdy w zyciu nie bylam tak szczesliwa!! Ale poki co nie mysle o 2 dziecku. Chcialabym zeby Michal byl troszke starszy i bardziej samodzielny. Ale wam kochane zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam otoz mam problem wspolzylam z chlopakiem 2 dni przed owulacja byl to stosunek w ktorym partner skonczyl we mnie od dnia wulacji mam spuchniete piersi bole jajnikow . Wczoraj byk planowany dzien miesiaczki której jednak nie dostałam wykonalam test ciazowy wyszedl negatywny zamiast 2 kresek dostałam sluzu dzisiaj rano zaczelo mnie mdlic i kreci sie w glowie w nocy bolal mnie jajnik po prawej stronie . Czy mozliwe ze test wczorajszy mnie oklamal i nie wykryl mi wczesnej ciazy? kiedy powinnam ponownie go wykonac? Niestety bety nie moge zrobic mieszkam w szkocji i w wrzesniu dopiero bede na urlopie , zawsze pilam herbate dzisiaj po niej jest mi nie dobrze . Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Hej dziewczyny. Jeden aniołek mnie opuścił w styczniu, teraz staram się już 3mies o kolejne maleństwo. Przyznaje trochę fuksuje i piszę do was szukając wsparcia i podpowiedzi. 2.08@,na 16-17.08-owu, 21-23.08 jakieś kłócie w jajniku i ból podbrzusza. Miałam nadzieję że się udało ale dziś rano test i nic smutas.gif dużo czytam i nie wiem czy nie za szybko testowałam. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania19877
Niestety, nie zawsze jest od razu, ja się starałam 7 miesięcy. 7 długich miesięcy dbania o siebie, tak samo mój mąż, razem ze mną brał witaminy Ferti Man, oprócz tego mnóstwo badań i ten stres... Ale może gdyby nie to dbanie o siebie trwałoby to jeszcze dłużej. W każdym razie nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majabe
gdy mąż miał słabsze wyniki niż ja zaczął brać ferti man , taki w proszku suplement , smaczny pomarańczowy smak. w aptece wygrał tym , że ma najwięcej argininy w sobie w porównaniu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka1990

Hej 😉 Są tutaj dziewczyny z 2012 roku? Ulegalka,Małpka,Bezik,Biegaczka,Dorotq,Paula ,Czapus,Girszanka i wiele wiele innych? Dajcie jakiś znak  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka1990

Jeszcze Kszewuszka,Teacherka i masa innych 😉 Na wspomnienia mnie zebrało  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×