Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

wlasnie zrobilam kolejny test :) znow 2 kreseczki :) to na 100 % ciaza :) ale zrobie jeszcze trzeci hehe cyfrowy :D ze bedzie pisac ''pregnancy '' :) czyli ciaza :D a potem jakos w 7,8 miesiacu pojde na sesje z brzuszkiem to ten test sie do zdjec przyda :) oczywiscie bede z wami tu przez caly czas :* i zdjecia pokaze :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax no to super :) jeszcze raz gratuluje :) I niczym się już nie martw i nie stresuj :) a idziesz dziś do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko nadrobiłam:) wszystkie strony przeczytałam:) ale mi zrobiłyście smaka na tego omlecika:) mniam chyba sobie zrobię takiego:). Mnie wczoraj tak jajnik w nocy bolał ,że coś strasznego. Jeju jak ja bym chciała żeby jednak ta @ przyszła. Jak tam u Was? Ja będę jadła jajka z papryka ,wiecie trochę dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika postanowilam ze pojde do lekarza jutro.. Bo akurat jutro jedziemy do Glasgow obejrzec nowe mieszkanie :) i sie wprowadzamy odrazu :))) to odrazu pojde sie zarejestrowac u lekarza. Moj ma jutro i w czwartek wolne :) a teraz do pracy pojechal i kazal mi lezec, wiec leze :))) a od Poniedzielku juz ma nowa prace :))) w Glasgow :))) nie oplaca sie poprostu jechac dzis a jutro znow... bo do Glasgow mamy kawal drogi.. a podroz tez meczaca :( wiec jutro wszystko zalatwiam :) jutro jedziemy tez do Edinburgha zalatwic tymczasowy paszport mojemu... bo 29maja lecimy do Polski :) 3 czerwca moj siostrzeniec ma komunie :)))) a moj facet 10 lat w Polsce nie byl i paszportu nie ma :D hehe sierota moja :D a ty nika jak sie czujesz?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax to dobrze,że jutro jedziesz do lekarza.Będzie wszystko dobrze zobaczysz:):) Fajnie,że bedziecie mieć swoje mieszkanko przynajmniej odpoczniesz od taty tego Twojego;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax no masz rację lepiej wszystko już za jedną drogą załatwić bo i tak musicie jechać a jak to spory kawałek drogi to tym bardziej :) no a ja się czuję dobrze tylko senność i zmęczenie mnie męczy :) ale nie jest źle... Oby dzidzia była zdrowa to zniosę wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja to teraz nie mogę się doczekać kolejnego usg choć za każdym razem się stresuję to jak wychodzę to czuję ogromną ulgę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam te uczucie jak widziałam małego na usg super uczucie:) Jeszcze troche i ruchy będziesz czuć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia powiedz mi Ty farbowałaś włosy w ciąży no ja niby pytałam gina i powiedział że śmiało mogę farbować ale są różne opinie... no i farbą taką w piance nawet dlatego specjalnie przyciemniłam włosy żeby rozjaśniaczy nie stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ja nie farbowałam bo mam czarne z natury,ale przez pierwsze tygodnie jak nie wiedziałam to farbowałam pózniej już nie:) Mi moja gin też powiedziała że też można:)Teraz musze farbować bo kurde wychodzą mi siwe,więc jak zajde w ciąże to chyba będe musiała farbować bo bede wyglądać jak stara babcia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no i przyszła @, cieszę się a z drugiej strony martwię się bo przytulanki były bardzo często a do zapłodnienia nie doszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ostatnie były 1 kwietnia, widocznie plemniki nie przetrwały:( ale mam nadzieję ,że teraz będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy w trakcie remontu mieszkamy u rodziców , mąż już wracał późno i zmęczony , nie wiem co już mam o tym myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegapiliście owulację:):*Pewnie była ok 3,4 kwietnia:( Ale to pewnie przez ten remont:)Nie przejmuj się:) Skarbie a może zaczniesz mierzyć sobie temperaturę od tego cyklu?To naprawdę pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko próbowałam ale nawet w dniu okresu miałam powyżej 37:( chyba jednak ta owulacja była w 24 lub 25 dc bo robiłam testy i wyszły bordowe kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ja też kiedyś mierzyłam w okres i miałam tak samo:)Ale lekarz powiedział żeby mierzyć po okresie:) No owulację miałaś ok 14 dni temu(tak powinni być) i w sumie się zgadza,bo przytulanek wtedy nie było:( Więc spróbuj z tą temperatura teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko powiedz mi jaki najlepszy jest termometr , gdzie mierzyć no i wytłumacz mi kiedy najlepiej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegałka a jednak przyszła@:( ale masz racje ominie Cie grudzień i będzie styczeń:):)Może twój dzień urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja mam termometr rtęciowy:)Można też elektrycznego używać. Temperaturę mierzy się zawsze o tej samej porze.Ja mam nastawiony budzik na 8.A potem idę dalej spać:D I oczywiście liczy się tylko i wyłącznie pomiar z rana, od razu po przebudzeniu,bez wstawania nawet po termometr(ja mam zawsze na półce nocnej i wyciągam po niego rękę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko a gdzie mierzysz temperaturę? I powiedz mi jak jest jej skok to znaczy że zbliża się owulacja? ile musi skoczyć temperatura? Mierzy się zaraz po @? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać:D Ale gapa ze mnie:) Temp. mierzę w pochwie.Termometr wkłada się dość głęboko aż sam zacznie się wysuwać,wtedy trzeba przytrzymać go ręką:) Temperatura w dniu owulacji powinna podskoczyć przynajmniej o 0,2 stopnia:)Ja podstawową temp. ciała mam tak ok 36,7 a jak przychodzi owulacja to mam 36,9-37:)I tak utrzymuje się do dnia @.W tamtym cyklu rano zmierzyłam i spadła do 36.7 a wieczorem przyszła @. Czyli wszystko się zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×