Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Oluś no to jedziemy dalej na jednym wózku ;) Ja dzisiaj 3dc ty 1... Może styczeń będzie szczęśliwy. Ty masz urodzinki 22 stycznia a mój synuś 30-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jest termometr elektroniczny,który pokazuje dwie cyfry po przecinku... ja mierzę zwykłym ale mam zamiar kupic.Oglądałam juz na allegro bo u nas w aptece nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 slyszalas o moim tesciu cos ? hehe :D opowiadalam Tobie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka ty kochana ze stycznia jestes? ktorego ? ja z 24 stycznia :D i wlasnie tak probowlismy na styczen dzidzie tez miec :D no ale wyszlo na grudzien :D trudno . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mierzylam temperature w pochwie rano i mialam 37.5 ;OOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam mierzyc w tym cyklu temperature ale stwierdzilam ze dam sobie spokoj bo uzywam tych globulek. Musze zakladac podpaske na noc bo wyplywa ze mnie to lekarstwo - takie żółte, bleee! Tylko bym termometr upaciała :) W nastepnym miesiacu zaczne mierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze rteciowy jest lepszy. Mam taki elektroniczny co pika jak zmierzy ale słabo mu wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax no ja jestem w 3 miesiącu :) co do termometru to ja też bardziej ufam rtęciowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) już tyle stron przybyło:) widać, że temat się rozkręca na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać u was? :) ja się dzisiaj wcześniej z pracy zwolniłam bo się źle czuje jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax czytałam jak pisałaś o teściu jak Cie wkurza :D Ulegałka mój synuś jest z 29 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia jasny popielaty blond a zawsze tzn. od długiego czasu moje włosy to bardzo jasny blond ale dla dzidzi postanowiłam wyeliminować rozjaśniacz no i mi samej to dobrze zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A ja mam problem :( boli mnie brzuch :( czy Was też bolał?? martwie się że coś jest nie tak :( a poza tym coś mnie dzisiaj zaczęło tam swędzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś może jakaś infekcja? mnie raz bolał ale tak że wstać nie mogłam i na drugi dzień plamienie miałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Ale mnie boli troszkę i od czasu do czasu tylko ale i tak się martwię :( i to swędzenie :( też nie jakieś straszne ale jednak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki , ależ w nocy miałam hardcor , chyba sie zatrułam , dziś dalej zdycham :( krzewuszko też miałaś jazde jak teraz samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) długo mnie tu nie było :) musze nadrobić zaległości :D Miax3 gratuluję ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax - mój mąż jest też z 24.01 ...wodniki...te charakterki :P :) Dziewczyny, u mnie znowu pokazały się dwie kreski na teście owu.....już nic nie czaje....druga owulacja (?!) teraz to bym nie powiedziała w ogóle, że mam owu...chociaż kreski krwi znowu były w śluzie, już drugi dzień (takie cieniutkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez farbowalam wlosy pare dni temu na czarny :) bo juz mzeszla farba i brazowe mialam ;/ no moze i przenosze 2 tyg :D i bedzie dzidzia wtedy z 8 stycznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×