Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kochałam się 2,3,4 dni po okresie mam pytanie mogłam w te dni zajść w ciąże?? bo zrobiłam sobie przerwę ale znowu zaczęłam się sterać z mężem o dzidziusia:) i tak sobie myslę czy moglo dojsc do zaplodnienia czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Miax3 tak jestem w ciąży - jakiś 9 tydzień :) Tobie też gratuluję :) A wizytę mam na szczęście jutro. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam narzeczonego tez z 24 stycznia... i ja tez 24 styczen... i zle to wrozylo... nie szanowal mnie, zdradzil i zle traktowal :( teraz znalazlam Aniola.. jest taki dobry,kochany... nawet ' glupia' nie potrafi na mnie powiedziec... nigdy papierosa w ustach nie mial :D i jest taki dojrzaly :) a jest tylko rok starszy ode mnie :P Bardzo jestem z nim szczesliwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też przefarbowałam na paloną kawę z ciemnego blądu :) ale bym musiała znowu bo już zaczyna widać odrosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus ja 5 tydz :) dziekuje i nawzajem :* ja jutro jade sie zarejestrowac do lekarza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś na pewno wszystko będzie dobrze :) mnie to boli brzuch przed wizytą jak czekam już przed wejściem a później taka błoga ulga ja chyba pójdę za tydzień żeby przed długim weekendem się nie stresować już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałam się 2,3,4 dni po okresie mam pytanie mogłam w te dni zajść w ciąże?? bo zrobiłam sobie przerwę ale znowu zaczęłam się sterać z mężem o dzidziusia i tak sobie myslę czy moglo dojsc do zaplodnienia czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax - uuu no to rzeczywiście źle trafiłaś;/ Z tym charakterkiem miałam na myśli troche, że uparte wodniki są :) bo na nic innego to ja nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick......... ............Cykl............Wiek................Termin@..... ..........Miejscowość bezikmalinowy.......4................29.................. ...27.04...................dolnośląskie kruszynka1990.....13..............21..................... 25.04.............................łódzki ulęgałka.................7................29........... ..........15.04........................lubelskie silka33.................2lata............33.............. ...........?....................................LU malpka24............pauza..........24.................... ..27.04...................................... kszewuszka..........4................33.................. ...11.05.............................Śląsk Kania86.................4...............25............... .........05.05.....podkarpackie/lubelskie kamilka@..... .........2................29......................17.04..... ..............Dolnośląskie tygryss_00...........7................21................. .....01.04........... .......wielkopolska patra24.................1................25.............. .............?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.............29.....................31.03........... .....śląskie/bes kid natii_00.............6...............22...............01. 04........wielkopolska teacherka23...............4.............23...........2.05 ........wielkopolska misia2889..................4..............23..........27. 04.......wielkopolska Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl...........wiek............TP....... ........płeć. ..........Miejscowość czarnulka.......1...................21..........4.10.12.. ............?..... ...............Anglia maya10..........5...................28..........9.10.12.. ............?..... .............ireland słasica............1...................28..........3.10. 12..............?... ..............mazury ulna.................3..................28.......... 2.11.12..............?.............małopolska biegaczka.......2...................?...........24.11.12.... ....nieważne ...........polska emachines......2..................29................?.... ............syn..........śląsk/będzin Ewuś;..............4..................28................ ?.......................................śląskie Miax3.............?...................20................? ........... ......?....................Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick......... ............Cykl............Wiek................Termin@..... ..........Miejscowość bezikmalinowy.......4................29.................. ...27.04...................dolnośląskie kruszynka1990.....13..............21..................... 25.04.............................łódzki ulęgałka.................7................29........... ..........15.04........................lubelskie silka33.................2lata............33.............. ...........?....................................LU malpka24............pauza..........24.................... ..27.04...................................... kszewuszka..........4................33.................. ...11.05.............................Śląsk Kania86.................4...............25............... .........05.05.....podkarpackie/lubelskie kamilka@..... .........2................29......................17.04..... ..............Dolnośląskie tygryss_00...........7................21................. .....01.04........... .......wielkopolska patra24.................1................25.............. .............?.............. .........pomorskie jestem pewna 29.....5.............29.....................31.03........... .....śląskie/bes kid natii_00.............6...............22...............01. 04........wielkopolska teacherka23...............4.............23...........2.05 ........wielkopolska misia2889..................4..............23..........27. 04.......wielkopolska Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl...........wiek............TP....... ........płeć. ..........Miejscowość czarnulka.......1...................21..........4.10.12.. ............?..... ...............Anglia maya10..........5...................28..........9.10.12.. ............?..... .............ireland słasica............1...................28..........3.10. 12..............?... ..............mazury ulna.................3..................28.......... 2.11.12..............?.............małopolska biegaczka.......2...................?...........24.11.12.... ....nieważne ...........polska emachines......2..................29................?.... ............syn..........śląsk/będzin Ewuś;..............4..................28................ ?.......................................śląskie Miax3.............1...................20................25.12.12 ........... ......?....................Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chcialam dodac o mnie wpis a sie tabelka zepsula ;/ niech ktos wpisze u mnie cykl 1 i termin porodu 26.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? wydaje mi sie ze jest za duzy odstep, za duzo tych kropek w tabelce i dlatego ona jest taka rozjechana i krzywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli podbrzusze:( Juz bym chciała test zrobić,ale za wcześnie jeszcze:) Tygryss może sie udało Wam trzeba poczekać czy przyjdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wiek.......Termin@...Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04...dolnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04...łódzkie Ulęgałka.............7...............29..........15.04...lubelskie Silka33...............2 lata..........33.............?.....LU Kszewuszka........4................33..........11.05...Śląsk Kania86.............4................25...........05.05...podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04...wielkopolska Patra24.............1................25..............?......pomorskie Jestem pewna29...5...............29...............?.....śląskie Natii_00.............6...............22............01.04...wielkopolska Teacherka23.......5................23............02.05...wielkopolska Misia2889...........4................23............27.04...wielkopolska Małpka24..........pauza............24............27.04.........?........ BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......Płeć...Miejscowość Czrnulka.......1................21............04.10.12....?.......Anglia Maya10.........5................28............09.10.12....?......Ireland Słasica..........1................28............03.10.12 ....?......Mazury Ulna.............3.................28............02.11.12 ....?.....małopolska Biegaczka......2.................?..............24.11.12....?......Polska Emachines......2.................29................?.........syn....Śląsk Ewuś.............4.................28................?.........?.......śląskie Miax3............1..................20............25.12.12...?......Szkocja Kamilka@........2.................29................?..........?.....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys będzie dobrze nic się nie przejmuj :) a mniej więcej kiedy masz mieć @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×