Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

:) kurde mam nadzieje ze jak najszybciej zajde :) bo mnie denerwuje to czekanie albo może już jestem :) zrobie tak 25 kwietnia test :) może udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys no to działaj jeszcze :) nic nie zaszkodzi a na pewno pomoże jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mąż był u mnie na swieta no i sie staralismy nie mam mozliwosci starac sie codziennie tylko raz przez kilka dni w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu,to nie wiedziałam:/ Trochę do dupy,bo ominęły Was dni płodne...Po @ najczęściej zachodzą dziewczyny,które mają bardzo krótkie cykle. Np. moja znajoma,ale ona miała @ co 20 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys Ja od 11 roku życia mam nieregularne..Sa miesiące że w miare mam regularnie a nie raz to szkoda gadać :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma normalne cykle a zaszła 2 di po @,wiec tygrys głowa do góry jest nadzieja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem i mnie już to czasami denerwuje bo chce już byc a nie ma mozliwosci narazie czesciej sie spotykac;/ ale może się udało bo mam nieregularne @ chociaż nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie starałam z mężem o pierwszą ciąże to nie zwaracaliśmy uwagi na dni płodne i zaszłam po 4 cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia no u mnie też tak teraz było nic nie liczyłam, nic nie mierzyłam, 2 dni przed owulką się kochaliśmy bo mojego też już później nie było no i się udało, gdzie byłam pewna, że nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ZACZYNA SIE ! Zawsze kochalam czekolade ! ten smak mmmm.... :D a dzisiaj ? biore prysnisz i nagle czuje,ze moja slina ma dziwny smak. Poszlam po kapieli do pokoju wzielam kostke czekolady i odrazu ja wyplulam :D dziwne :D bo zawsze lubialam jej smak a dzisiaj mnie odrzucilo ;/ :D hehe :D teraz mam ochote na kwasne potrawy :D ale sie dziwnie czuje ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Nika:) Nie ma co liczyć na dni płodne ani na nie płodne.Bo człowiek potem bardziej sie nakręca i kocha sie z myślą o zapłodnieniu,a trzeba się kochać i nie myśleć o tym .Bedzie dobrze pewnie nie długo będziemy jako brzuchatki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej właśnie zauważyłam że od zimna robią mi się fioletowe paznokcie muszę wskoczyć w piżamce już do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia jak bedzie chlopiec to przegram zaklad z moim mezczyzna hehe ;D i nie zabierze mnie do restauracji :((( hihi :D ja stawialam na dziewczynke :D ale wiecie co ? nieważne czy chl. czy dziewczynka :))) wazne zeby bylo zdrowe :*** i mialo wszystkie paluszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Miax:) Ja jak sie dowiedziałam że jestem w ciązy to odrazu wiedziłam że będzie chłopiec:)No i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×