Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czyli maya i slasica juz moge was zapisac do brzychatek :D ulegalka i co bylas u lekarza? silka a co tam u ciebie ? ciekawa sie dosc dlugo do nas nie odzywa chyba nas opóscila:( a ja siedze i czekam na mechanika bo musi sprawdzic samochód chyba akumulator padla mam nadzeije ze nie bedzie trzeba kupowac nowego :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie nie byłam mąż dzisiaj wróci z pracy więc nie miałam z kim zostawić synka. Już myślałam,że dostanę bo mnie brzuch pobolewał tak delikatnie ale dalej nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra brzuch mnie pobolewa tak jak na okres ale @ mam miec za tydziec , moze mi sie cos poprzestawialo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
maya , no kurcze w sumie prawie tak samo :) fajnie . slasica - nie , nie jest :) przynajmniej tak twierdzi mój lekarz :) w 6 tygodniu napewno :) ja muszę czekać na pierwszy skan aż do 12 tygodnia najprawdopodobniej :P biegaczka - i tobie się uda , musisz w to wierzyć:** sebza idz koniecznie do lekarza ,mi się tak poronienie zaczeło :( ulęgałka - nie mac przeciwskazać do szczepionki na grypę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) bylam dzisiaj u mojego GP wiec termin porodu mam na 14 pazdziernika . mocz mam ok . tak idziemy tym samym trybem . GP wysle mi w poniedzialek do maternity hospital ( oni do mnie zadzwonia i wtedy 1 scan bede miala ) a na 30 kwietnia mam u GP nastepna . dal mi tez duphaston jeszcze w razie co . takze sie ciesze bardzo :) potwiedzona ciaza :)dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze pierwszy scna bedzie po 12 tygodniu ciazy . zobaczymy kiedy do mnie zadzwonia czarnulka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wpisuje cie do tabelki ale super wiec teraz kobietko odpoczywaj i sie nie przemeczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek............Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02..................................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl..........Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa.................2............21.......2123.01...........Wielkopolska biegaczka...............2..............?........15-18.02......................... ira2013..................3.............26.......20.02......................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02..............dolnośląskie słasica....................1.............28.......28.01......warm.mazurskie ulna30....................3.............28.......23.02................małopolska sebza.....................3.............26.......30.01................warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02..................Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.03.02.................Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02...................łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01..................lubelskie silka33.................2lata...........33........21.01..........................LU emachines...............2..............29.......9-10.02.........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..........Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick...........Szcz.Cykl........wiek..........TP.......płeć.....Miejscowość 0451994.........9.12.11..........31.....13.09.12........?...............Ateny czarnulka..........1.............21...........?................?..............Anglia maya10...........5...............28........14.09.12........?............ireland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej babeczki, gratulacje wszystkim mamusiom !!! :) ja zaczęłam 2 cykl ze starankami może i mi się poszczęści , ach babeczki jeszcze raz gratulacje :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Maya a na jakiej podstawie ci potwierdzila? Mi na slowo uwierzyla hahaa , malkpa ja mam termin na 4.10.2012 w urodziny mojego mezczyzny, jesli mozesz zmien w tabelce, dziekuje xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek............Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02..................................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl..........Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa.................2............21.......2123.01...........Wielkopolska biegaczka...............2..............?........15-18.02.......................... ira2013..................3.............26.......20.02......................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02..............dolnośląskie słasica....................1.............28......28.01.......warm.mazurskie ulna30....................3.............28.......23.02................małopolska sebza.....................3.............26.......30.01................warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02..................Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.03.02.................Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02...................łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01..................lubelskie silka33.................2lata...........33........21.0...........................LU emachines...............2..............29.......9-10.02.........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..........Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick...........Szcz.Cykl........wiek..........TP......płeć.....Miejscowość 0451994.........9.12.11..........31.....13.09.12.......?................Ateny czarnulka..........1.............21.........04.10.12.......?..............Anglia maya10...........5...............28........14.09.12........?............ireland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny. Okresu nie ma. Plamienia nie ma. Póki co załamka, więc daje sobie czas na ochlonięcie. Pozdrawiam i powodzenia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ...sebza tak mi przykro:( ale nic przeciez straconego...nie smuć sie i nie załamuj ..jest jeszcze nastepny cyk tylko jak @ przyjdzie zaczniesz działac...mam nadzieje ze bedziesz do Nas wpadać na kafe!:)... sama juz nie wczuwam sie, nie nakręcam, staram sie nie myślec... nie czekam na @ poprostu tak jak zawsze zachowuje sie kiedy nie staralismy sie o dzidzię...czuje sie normalnie, zupełnie normalnie, nic mnie nie boli, ani brzuch ani piersi...no i tak chyba powinno byc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej dziewuszki :) wczoraj sie dowiedziałam że moja kuzynka (29l) jest w ciąży zaliczyli wpadke , kuzyneczka jest troszke przestraszona bo nie planowała mówi że wszystko dogóry nogami sie przewróciło w ich życiu , a ja jej zazdroszcze :) musze całkiem wyluzować podejść do tego ze spokojem , nerwus jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewusze! jakoś ostatnio zamilkłyśmy.. pewnie wszystkie śledzimy losy małej Madzi... szkoda słów. Ja @ dalej nie mam ale chyba niedługo przyjdzie:) piersi już zaczynają się trochę "ciężkie" robić i może niedługo dołączę się do starających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka może do brzuchatek dołączysz?:) Ja jestem zła jak osa...nie mam płodnego śluzu...nie wiem co się dzieje:/ Jest biały,mętny i tylko przy szyjce zauważyłam "glutka" aly był biały:/ W tym miesiącu chyba nici:/ A co tam u Was Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kruszynka ten glutek to może być śluz płodny wcale nie musi być tego dużo, nie poddawaj się i staranka niech idą pełną parą. Nie no raczej do brzuchatek szybko nie dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja zawsze miałam śluz płodny przezroczysty i bardzo ciągnący przez parę dni.A teraz taki mleczny...nie wiem co jest grane:/Boję się,że w tym miesiącu owulacji nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo możliwe...ale nie wiem czemu:/A może wszystko jest ok,tylko mam mało tego śluzu:) W sumie zawsze miałam go pełno i nic nie wychodziło...a teraz może będzie na odwrót:)Mało śluzu a szczęśliwe zakończenie...ale bym była szczęśliwa:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Ja od wczoraj jakas rozdrazniona jestem wszystko mnie denerwuje z moim się pokłuciłam zołza ze mnie taka że sama mam siebie dość. a do tego cały dzień bym spała jestem tak zmeczona. a co tam u Was? jak mija weekend? :) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko, puściutko... :) Mam nadzieję, że to przez to, że weekend mamy i wszystkie dziewczynki odpoczywają sobie no i działają rzecz jasna :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikuś ja jestem na chwilkę ale przez to że mój synek jest chory dopiero go złapało:( siedzę przy nim i pewnie będę rzadko ale obiecuję ,że się zawsze odezwę. Mi się wydaję,że się wykruszamy:( niestety... Kocham Moje Psiapsiółki! mam nadzieję ,że będziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej babeczki , ja cały czas śledze forum ale zadużo nie mam do powiedzenia bo w tym cyklu brak dni płodnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka; biedny mały skarbek :( mam nadzieję, że szybciutko wróci do zdrówka :* no i też mi się wydaje, że tak powolutku coraz mniej nas... niestety... :( ale mam nadzieję, że to chwilowe :) bezikmmalinowy; kochana pisz o czym tylko chcesz no i rozumiem Cię, że smuteczek jest a może coś się poprzestawiało i jeszcze będą hmm... Ja ten cykl odpuszczam bo akurat mojemu tak się złożyło w pracy, że go nie było i nie ma akurat w tym czasie co być powinien :) no ale trudno nie ten to następny :) damy radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×