Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja pamiętam ze własnie nic mnie nie bolało tylko w dniu lub przed @ miałam plamienia i myślałam ze to @ ale to były impalnatcyjne parę kropelek...ale kazda ciąza inna wiec nie można sie sugerować..mnie tez tak czasami zakłóje i pewnie gdybym sie nie starała o dziecko to bym nawet nie zwróciła uwagi na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo tabelki to ja tu widze ze jest pare kobitek, które juz powiny byc po @ a może sie myle i są juz brzuchatkami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to:) gdybym nie napalala sie na ciaze to jakiegos pobolewania nawet bym nie zauwazyla. boze gdyby mój mąż poczytal co ja tu wypisuje to by sie za glowe zlapal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to zauwazylam, pewnie juz wiedza co i jak a nawet pochwalic sie nie chca:P a moze nie chca aby nam bylo przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co za przykro będziemy sie cieszyć razem z Nimi ..dziewczynki dawajcie ..chwalcie sie, która juz brzuchatka jest ....ciekawa???słasica????marta2387???silka33???? no i oczywiście czekamy na dobra nowinę u sebzy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam teraz na temat wiesiolka. chyba sie skusze i zaczne zazywac. zna ktoras? stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!! U mnie już synek prawie zdrowy:). Ja kochane czekam na @ od wczoraj już takie mam pobolewanie brzucha:) więc mam nadzieję ,że idzie:)chociaż z drugiej chciałabym żeby nie przyszła:) ale... ema i tak wiem że nie wytrzymasz i zrobisz ten teścik, ja Ci nie będę mówiła co masz zrobić;) wiesz my wszystkie lubimy teściki:) Kochane mam nadzieję,że Wam się udało:) Kurczę ja uwielbiam ZARĘ alu u mnie w mieście nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki, miło mi , że o mnie pamiętacie. Ja jestem wkurzona. Mój organizm ze mną sobie pogrywa w tym miesiącu. Plamienie trwało dwa dni. W pierwszym zrobiłam test - I kreska. Teraz plamienia już nie ma, okresu też nie ma. Brzuch ćmi. Przez to plamienie odwołałam wizytę u lekarza, bo myślałam,że się okres zbliża i teraz znowu muszę się zapisać i czekać. Naprawdę już zaczynam mieć tego dosyć. Ciągła niepewność. Już to plamienie znowu dało mi nadzieję, ale nici.... Jeszcze raz gratuluję brzuchatkom! Wasza radość musi być ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam...wytrzyam....wytrzymam...:) sebza to faktycznie nie dziwie sie ze sie wkurzasz bo nie wiesz na czym stoisz. ale badz dobrej mysli! a test kiedy oststnio robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lub 3 lutego. dokladnie nie pamietam. wiec robienie znowu jest chyba wysoce bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam chyba jeszcze kilka dni, zobaczę co czas pokaże. Już nie chce liczyć ile testów zużyłam w tym cyklu i każdy negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas u lekarza? bo nie doczytalam. lekarz powinien juz cos widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sebzuś może idź do lekarza prywatnego? wtedy będziesz wiedziała na 100% o albo betę zrób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo sie naczytalam o testach i czesto dziewczyny pisaly ze byly w ciazy mimo negatywów. niektorym neg wychodzily nawet 2 tyg po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cholera właśnie na mojego prywatnego też trzeba czekać, bo on tylko w e wtorki przyjmuje, a zależy mi na tym,żeby iść do niego. No mówię Wam, że szlag mnie trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja już wcześniej pisałam, że okresu nie mam i testy wychodzą pozytywne, w ten czwartek mam pierwszą wizytę u gina - wtedy przepiszę się w tabelce. Emachines -ja testowałam dzień przed i wyszły od razu 2 grube krechy, no ale nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj skocze na to usg piersi bo mnie pobolewa. a wogole mam wrazenie ze mam zakwasy w cyckach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słasica - gratulacje! nie mogę sobie wyobrazić większego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musze sie brac za prace bo siedze od 6 a jeszcze nic nie tknełam:) o 14 do domu a praca stoi! szef mnie zwolni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie moze co zrobic zeby na maila nie przychodzily mi informacje o f.kafeteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines - nie miałam żadnych objawów, test zrobiłam bardziej z ciekawości, dopiero od kilku dni mam mdłości i jakaś płaczliwa jestem ;) Denerwuje się tylko tym że w czwartek jeszcze u tego gina nic nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...biega
ema w mailu kliknij na ten drugi lub 3 link tam powinno pisac ze rezygnacja z przychodzących powiadomień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×