Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc dziweczynki :) musze was przeprosic ale zrobilam test wczesniej o 3 dni od@ale mialam jakies przeczucie i robilam taki co widac dni tygodnia aniekreski i jest napisane 1-2 tydzien ciazy od owulacji czyli 3-4 od ostatniej@ :) tylko sama nie wiem co myslec lece do apteki po natepny i zrobie jeszcze raz zobaczymy co wyjdzie . sama jakos w to nie moge uwierzyc caly czas patrez na ten test i nie wierze ale poki co zobaczymy co pokarza nastepne troche sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słasica gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale super🌻 emachines jak chcesz to testuj co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale fajnie sie posypało...aż mi ża:( chyba bede ryczeć..jakos taka wrazliwa jestem)...ale szczęśliwa jestem ze Wam sie tak pieknie udało oj tak!!!:)...no małpka cichutkie gratulacje kochana...mysle ze to kolejny dobry znak dla Nas oczekujących na @ a bym zapomniała slasica gratulacje dla ciebie głosne ale....heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam przed @ Pink Test i Pre - Test, także polecam bo chyba są dosyć czułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to mi też szkoda ale naprawdę się cieszę!!!to brzuchatek jest więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie na nastepny wtorek, ale nie wiem czy wczesniej nie pojde do innego, ktory bedzie mial wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słasiczko ja jakoś do tego pre testu o nie mam przekonania mi jak teraz nie dostałam@ to ja go robiłam i wyszła taka dziwna kreska taka z zarysami i mnie to zaciekwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki dziewczyny ale sama nie wiem musze zrobic jeszcze jeden test objawy pisalam wam ze bola mnie jajniki i podbrzusze pobolewa jak na okres .piersiaki urosly ale ja tak zawsze mam przed@ a zdziwiona bylam bo brzuch mnie zacza bolec wzesniej niz zawsze boli w dniu@ lub dzien przed a tu juz tydzien i te jajniki mnie kuływczoraj mi strasznie slabo bylo w głowie mi sie krecilo wiec caly dzien przelezalam a dzis rano zrobilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testów to wam moge polecic clearblue , albo bobotest, a njlepiej jak maja ten najmniejsza czulosc 10ml te wykrywaja wczesna ciaze bo te 25ml albo 20ml moga nawet po tygodniu opóznien pokazac zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko ale czułaś się przed okresem? ten ból podbrzusza to był taki sam cz czymś się różnił , ja mam tak że na przykład przed okresem boli mnie w odcinku lędźwiowym nad samą pupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj jak mam juz @ to boli straszne ale przed mm takie lekie bóle i zazwyczaj jak juz zaczelo bolec do caly czas az do @ a teraz to jesr taki sam leki ból ja na okres z tym ze nie boli mnie caly czas ale tylko czasami i jajniki kłukjja ale tez tak z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ,że się tak wypytuję ale to dla wszystkich dziewczyn jakie prawdopodobnie mogą być objawy. A jakiś śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na okres to mnie piersi bola strasznie tak dwa dni przed i sie powiekszaja i brzuch ale to juz mowima dzien przed lub w ten sam co mam dostac. i dlatego tak mnie zaskoczylo ze tydzien przed taki bol jak na okres i te jajniki a piersi sa wieksze ale nie bola moze troche sutki ale tylko ja dotkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pisalam wczesnie ze podobny jak miala biegusia najpierw byl gesty i bialy i czukam tam tak sucho a teraz mam sluz taki nie bardzo przezroczysty ale tez juz nie taki jak bialy i caly czas czuje ze mi mokro :P sorki za takie wyjasnienia ale ciezko jets tak okreslic dokladnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka ja mam identycznie tez mam "mokro" i mnóstwo śluzu (juz nie mówię o kłójacych jajnikach) a normalnie to mam juz sucho po owulce do okresu...ale wmawiam sobie ze każdy cykl inny....no i jaks płaczliwa sie zrobiłam...i śpiąca ale to tez zwalam ma klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki mam w środku mokro na majteczkach nie i biały zmieszany z przeźroczystym śluzem też w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jeszcze nadzieję ,ze może mi się udało w 26 styczniu bo się kochałam z mężem wtedy zobaczyłam przeźroczysty śluz strasznie się ciągnący ale u mnie już brzuch pobolewa więc pewnie znowu się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobilam teraz taki zwykly jakis tandenty mi sie wydawal ale kupilam bo nie mieli innych i wyszla jedan krecha drugiej nawet nie widac moze juz sama nie wiem co myslec elektroniczny pokazuje ciaze a zwykly nie nie wiem który jest czulszy ale chyba jak bym byla to na obu by bylo to samo :( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez tak mialam w dniu spodziewanej miesiaczki mokro okropnie . moja szyjka bardzo wysoko byla i bardzo rozpulchniona . czarnulka jak sie masz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny jest ten test bo pisze ze ta druga kreska moze pojawic sie znacznie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka a jaki kupiłaś i jaka czułość? maju a mokro masz na majteczkach czy w środku, ja mam szyjkę rozpulchnioną i wszystko takie ciapowate w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×