Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

biegusia czytałam że przed spóźniającym się okresem test jest rozpulchniona:( brzuchol mnie pobolewa @ jak nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka wiesz dobrze ze testy paskowe i jakiś dała ci bylejaki nie wykryją no musiałabyś miec super stężenie ..ale są przypadki ze nie wykrywają po spodziewanej @...jak maya mówi ze jesteś to jestes...uspokój sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, kochana ale ten brzuch no i te odcinek nad pupą mnie boli więc już się nie łudzę zawsze mnie on boli na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , wiem ja sie tez nie łudzę tym bardziej ze ja mam szyjke wysoko ale twardą...wiec ulegałka czekajmy na tą@ niech przyjdzie i kolejny cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ja jestem jeden cykl do tyłu:( a ja trzymam kciuki żeby się Tobie udało!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za dobre slowa obyscie mialy racje dobrze ze tu jetsescie👄 jde wziasc sie za sprzatanie bo zwarjuje jak bede siedziec i myslec;/a wy sie nie poddawac moze wam sie uda :) trzymam za wszytkie kciuki&&&&&:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ulegalko napewno nam wszystkim sie uda wiem ze jet ciezko myslecpozytywnie bo naewt ja dzisiaj chyba nie umiem ale staram sobie wmówic ze wszystko si dobrze ulozy:) ja juz posprzatalam teraz moge leniuchowac:P a wy dziewczynki co tak zamilkłyscie?????? ulna sebza sonholindo, marta , silka taka-jedna , czarrnulka co tam u was slychac bo cos malo dziewczynki piszecie ?? reszta dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje . bylam z Mayeczka na spacerku i mnie wywialo :( wlasnie koncze jesc zupke po Mayi . i pieke sobie frytki bo mi sie zachcialo hihi . mialam zrobic lazienke ale mi sie nie chce wypralam tylko dywaniki moze jutro hihi. czekam na meza i jedziemy na zakupy . obiecal mi skrzynie drewniana do pokoju i jedw sobie wybrac. wczoraj zamowilam kilka ubranek dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie pozmienalo prze kilka godzin mojej nieobecnosci:) wszytkim z brzuszkami GRATULUJE SERDECZNIE!!!:) ale super! ja cwicze silna wole:P jak na razie nawet testu nie kupilam:) choc brzuch coraz czesciej daje o sobie znac i nawet o dziwo cycuszki cos zaczynaja pobolewac:) pewnie okres przyjdzie w terminie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ale naronilas mi ochoty na te frytki chyba tez pojde sobie zrobic :) juz zamawiasz ubranka ??? :) ja tez jade za zakupki dzisiaj tylko ze ja spozywcze no przesten samochód nawt nie mialam jak zrobic wiekszych zakupów wiec dzis jedziemy :) emachines nie martw sie co mam byc to bedzie a bedzie dobrze musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka wlasnie konczymy z coreczka je jesc hihi. ja mam wszystko tak czy siak po malej po wozki ubranka doslownie wszystko . spodobaly mi sie bardzo to kupilam . duzo wydalam na wyprawke pierwsza i teraz w zasadzie kupie jakies ubranka dla new borna i podwojny wozek zastanawiam sie jaki hihi. w sumie to juz chyba wybralam hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane gratulacje tym dziewczyna co się udało i zobaczy,y II kreseczki :) a u mnie lipa dzisiaj dostałam @ i już zaczynam się dołować bo tak jest z miesiąca na miesiąc i zobaczycie ze wy wszystkie będziecie w ciąży a ja jeszcze będę się starała :( .Powiedzcie mi kiedy najlepiej zacząć brać wiesiołek od 1 dnia @ czy jak bo różnie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ty zwariowana jestes fajnie ze masz wiekszosci zeczy po malej bo wyprawka to jednak wydatek . a ja zaraz tez bede miala frytasy juz sie robia ;D o ja juz bym chciala wiedzciec na czym stoje bo teraz to kampletnie mam metlik :( mam nadzieje ze zapare dni sie wyjasni bede u gin to powinien cos stwierdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta skarbie nam wszystkim sie wkoncu uda badzmy dobrej mysli kolejny cykl nowe starania:) a co mam ci w tabelce teraz wpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide sie ubierac . nie zalamywac sie nu nu nu &&&&& trzymam kciukasy zeby sie udalo !!!!!!!! nie stresowac mi sie !!!!! wiesiolka nie bralam . moge tylko wypowiedziec sie na temat luteiny i duphastonu . buziaczki odezwe sie pozniej . :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat wiesiolka to nasz bezik sie wypowie on cos wsponinala ze go bierze ja niestety ale tez w tym temacie nie pomoge martus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............Wiek......... .. .Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02.................. .............Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl...... ....Wi ek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa................2............21.......2123.01.... .......Wielkopolska biegaczka.............2..............?........16-17.02. ........................ ira2013...............3.............26.......20.02.... ..................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02........ ......dolnośląskie słasica....................1.............28.......28.01. .....warm.mazurskie ulna30....................3.............28.......23.02... ..........małopolska sebza.....................3.............26.......30.01... .........warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02.... ............Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.11.03....... ..........Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02....... ..........łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01 ...............lubelskie silka33.................2lata...........33........21.01.. ....................LU emachines...............2..............29.......8-9.02.. .......śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..... .....Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek..........TP.......p eć.....Miejscowość 0451994.........9.12.11..........31.....13.09.12........? ...........Ateny czarnulka..........1.............21...........?.......... ......?..........Anglia maya10...........5...............28........14.09.12...... ..?..........ireland już zmieniłam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie coś jeszcze innego na poprawę śluzu płodnego bo ja go praktycznie nie zauważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam wiesiolek zazywac jak dostane @.czytalam ze najlepszy olej z wiesiolka z czyms tam jeszcze ma OEPAROL.zaraz lece do apteki kupic.moze na tescik sie skusze.....:)kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines ja zrobilam 4 dni przed jeden wyszet pozytywny drugi negatywny wiec i tak czekam do terminu@ ale moze zrób potem najwyzej powtórzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam z porannego i wyszedl ok a pozniej jak zrobilam to juz negatywny ale dzisiaj jak bede w centrum to kupie jeszcze jeden digital test ten sam co rano robila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czytam czytam czytam i cieszę się Waszym szczęściem :D :* ale się tych teścików narobiło oby tak dalej :) emchines widzę, że jednak teścik kusi bardzo :) małpka a ja czuje, że skoro 4 dni przed @ jesteś a z porannego moczu były dwie II to ciąża musi być i czuję, że tak jest :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika mam nadzieje bo sama sie w myslach gubie ;/ z porannego wyszlyo ze jestem 1-2 tydzien od zaplodnienia bo robilam elektroniczny a pozniej juz tylko jedna krecha na zwyklym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika a ty jak tam dzisiaj? :) dalej cie nie ma w naszej tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kochana to nie zapomnij sie dopisac od nastepnego bo juz ci nie chce kolejny raz zawracac glowy tym:P dobrze ze przynajmniej jestes dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się dopiszę inaczej być nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze :) a ja leze pod kocykiem i chyba sie zdrzemne jakos po oniadku mnie zmulilo:P wiec do pozniej dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×