Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka_puchatka

Plan SCHUDNĄĆ!! Bez wymówek do celu!!

Polecane posty

Gość mazowiecka pyzaa
gratulację matko_puchatka!!!! wreszcie upragniona "6" z przodu! fajowo:) i gratulacje, że dzielnie trzymałaś się w weekend! ja poszalałam i waga od razu podskoczyła. teraz pilnuję się już ostro (wyjątek - tłusty czwartek:D) bo do wyjazdu zostały 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem ci, że nie trzymałam sie bardzo ostrej dziety. kurcze chyba rzeczywiście najważniejsze jest to ,żeby jeśc regularnie i mniejsze porcje. wczoraj np zjadłam na śniadanie 2 kromki pełnoziarnistego chleba , potem garść orzechów, na obiad pieczonego kurczaka i surówke z kapusty na dezer miseczke lodów ( ale małą) i na kolacje małą sałatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkowy obiad sama dla siebie mogę najwyżej zrobić. W sumie jest to jakaś opcja :D Muszę to przemyśleć :D Jestem w tak zwanym "związku na odległość" i nie będziemy świętować dzisiejszego dnia:( A u Ciebie jakieś specjalne plany są? Wczoraj zjadłam chipsy. Nie umiałam się powstrzymać. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolacje robie krewetki z chili, zielonym curry i dzikim ryżem. ewentualny mały deser to czekoladowe fondue z owocami. ale czekolada gorzka i też z chili, no i do tego szampan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkad22
hej dziewczyny ile pączków już żeście zjadły ? ja jak na razie tylko 1. możne zjadłabym i więcej ale trafiłam na jakieś cegły a fujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u mnie też dieta padła:( trzeba sie mobilizować masz racje!!! ja do tej pory zjadłam narazie jednego pączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkad22
hej dziewczyny dzis jestem bardzo happy, moja waga pokazała dziś rano 69,3 macie pojęcie jak się cieszę !!! oj teraz to ju z na pewno się nie poddam !! wzrost -160cm start 12.01.2012 waga- 73,4 kg 14.01.2012 waga 72 kg 04.02.2012 waga 71,3 10.02.2012 waga 70,3 czasem 70,4 17.02.2012 waga 69,3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×