Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Po pierwsze - nie ubieraj się jak dziw.ka.

Polecane posty

Możemy ja trzymać w piwnicy, urządzimy tam kuchnię i będzie nam gotować. Jak będzie grzeczna to czasami będzie mogła popatrzeć z daleka na Twoją klatę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
""Ach, to były żarty. Zadzwoniłyśmy na bądź jaki numer telefoniczny. Na jeden, na drugi, na dziesiąty. Aż się odezwał męski głos, bardzo ładny. Ten pan zaprosił nas do siebie. Pojechałyśmy." - głupie baby "Spotkaliśmy ją na dyskotece po raz pierwszy. Nigdy dotąd ani mnie, ani żadnego z moich kumpli nie widziała na oczy. A chciała iść do mojego mieszkania." - głupia baba "Na koniec jeszcze jedna uwaga. Prawie w każdym z tych wypadków - i z reguły we wszystkich podobnych - dziewczyna się zdecydowała na niebezpieczny krok nie pytając nikogo o radę." - 100% prawda. Bo lepiej jest później się pochwalić koleżankom, jaką to się jest cool i jazzy, niż powiedzieć i zapytać co ona sądzi. A później kolejna chce być taka sama i robi to samo... Aż dojdzie do niebezpieczeństwa. "A te ładne, seksownie ubrane ponoszą część winy? " - nie ponoszą i wina jest tylko gwałciciela. Ale takie kobiety zwracają na siebie uwagę wielu facetów i któryś z nich może być tym niewłaściwym. Nie wspominam już wcale o sytuacji, gdzie dziewczyna poznaje nieznajomego, pije z nim alkohol (często duuużo), a potem zauroczona zgadza się, żeby ją podwiózł do domu. To jest głupota. 2 lata temu w woj. mazowieckim była właśnie taka historia - impreza, nowy koleś, alkohol, miał ją odwieźć... Zawiózł do lasu, zgwałcił i chciał udusić, a ciało wrzucił do rzeki. Dziewczyna cudem przeżyła. Ciekawe czy 2gi raz wsiądzie z nieznajomym do samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
Facetom za gwałt powinno się fiuta obcinać. A kobietom, gdy najpierw jest wyzywająca, ociekającą seksem i jawnie kusi, a potem mówi, że ona wcale nie miała ochoty - przymusowy pas cnoty na rok. I problem gwałtów by zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rozszyfrowalam
Do poprzednika: Skoro obcinamy po gwalcie, wcale nie rozwiazujemy problemu 💤 Czy seksownie ubrana, kuszaca i zwodzaca kobieta jest winna? Nie. Ale jednak zachowuje sie ryzykownie. Pytanie jednak, gdzie konczy sie ostroznosc, a zaczyna paranoja. Isc z trzema nowo poznanymi do domu to glupota, ale bieganie o szostej rano? Ja o szostej rano chodzilam na autobus do liceum, tez glupie? A zaatakowana zostalam o dwudziestej trzydziesci, w glanach i brzydkim plaszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaanceLover
im predzej zrozumieja kobiety ze 90 % facetow to miesnie i taki patrzy na kobiete jak dziwka tym lepiej i nic tego nie zmieni pozostale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
Ganta, ty chyba należysz do tych co najpierw podrywają, a potem jak któryś chłop komin przeczyści to płaczesz że ty się tylko tak bawiłaś. Zalej sobie pochwę cementem, nie będziesz miała później pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec21
niedawno jakis cygan zgwalcil kobiete w Bytomiu,a ludzie udawali ze nic nie widzieli i nie slyszeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec21
co tzn ze kobieta ocieka seksem? pytam mimo ze wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dek@, znow cie ktos zgwalcil?
nudzisz już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia mua mua
To nie jest wytlumaczenie dla gwaltu, ale po tym swiecie chodzi wielu debili, ktorzy wyuzdany stroj traktuja jako zaproszenie. To troche jak zostawianie kluczy pod wycieraczka i liczenie na to, ze tym razem znowu sie uda nie spotkac zlodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze deka kontynuje swoj wywod "nie to nie" no nic nie bede sie wypowiada drugi raz na ten sam temat bo to by sie stalo nudne ale zycze wam milej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się to nie zdarzyło, ale nie jestem na tyle tępą, żeby nie mieć świadomości, że coś takiego może się wydarzyć. Więc uczulam i się upieram, żeby inne miały świadomość. Ale debile tego nie rozumieją. :O I NIE to zawsze NIE! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra_laska
Dek@ - lubisz ostre klimaty erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×