Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dziewczyny czujecie jeszcze takie naciaganie w podbrzuszu? Taki jakby lekki bol ? Ciekawi mnie, kiedy to mija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
alcia, nie chce Cie straszyc ale ta glukoza to nic przyjemnego:( ja po wypiciu tego musialam wybiec z przychodni bo prawie zwymiotowalam. Najgorsze jest to, ze musisz byc na czczo, a to jest takie slodkie i zamulajace :( mnie to czeka jeszcze raz, tylko zamiast 50gr musze 75:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............31................. .........24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .........26.07.2012 Alcia28.................28............13................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27.............10................. . .......19.08.2012 kama...................29..............8................. ..... ....02.09.2012 Amefa..................23.............9.................. ..........03.09.2012 Jo----anna.............26.............9.................. . ........06.09.2012 Tala1011101190......21.............8..................... .. ....09.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... .. ....11.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... .........11.09.2012 Plotka..................26.............7................. ...........21.09.2012 BlackRosssa...........27..............6.................. .........24.09.2012 Dzis zaczynam 7 tydzien wiec aktualizuje tabelke :) Juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie 10,15,20 itd :) Nie moge sie tez doczekac reakcji mojej tesciowej :) a to juz w ta niedziele :) Chyba bedzie ryk! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
zobaczysz, jak Ci to zleci. Potem tylko bedziesz czekac na widoczny brzuszek i kopniaki dzidziusia:) ja tak czekalam na 'musniecia motyla' bo tak kobietki to opisywaly, a czulam Ok 17 tyg od razu ruchy i takie pukniecia. Nic zwiazane z motylem i muskaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
mamusie chyba spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka to czekamy na relacje z rozmowy z tesciowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi byc niesamowite uczucie jak zaczynaja sie ruchy :) Mysle, ze dopiero wtedy w pelni uswiadomie sobie ze nosze pod sercem istotke, ktora jest czescia mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Dobrze że nie jestem sama mnie też głowa pęka i to codziennie ledwo żyje wróciłam z pracy w pracy zasypiałam na stojąco.Mamcia a miałaś wcześniej jakieś objawy?Czy od początku zero objawów?Mnie od początku siusianie męczyło ból piersi i potem wymioty teraz już nie wymiotuję ale za to głowa mi pęka i senność straszna mnie dopadła.Pysiulek nawet nie wiesz jak bym już chciała mieć brzuszek i czuć ruchy dzidzi:)Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
kinia1109 sikanie troszke mnie meczylo:) teraz juz jest lepiej ale czesciej chodze niz przed ciaza:) no i bol piersi, w sumie chyba po tym najbardziej poznalam ciaze:) dzisiaj rozmawialam z mama i opowiadala ze ona tez nie czula objawow...oprocz tragedii przy myciu zębow:D czyli to co ja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
kinia, a bierzesz cos przeciwbolowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia to wszystko jest ok.Nie martw się.A poza tym jesteś w 6tyg.to może dopiero cię dopadną objawy ja z tym bólem głowy nie daję rady i sennością wcześniej nie miałam tego ani bólu ani senności od tygodnia gdzieś mnie męczy z dni na dzień coraz gorzej.W dodatku do pracy chodzę jeszcze i muszę jakoś dać radę ale już nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę nic przeciwbólowego bo i tak dużo leków przyjmuję także nie chcę dodatkowo nic przyjmować tylko te leki co muszę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja wczoraj widzialam serduszko :) Nastepna wizyta dopiero za miesiac! Ja bym chciala codziennie ogladac malenstwo :P Maz mowi, ze dzidzia wyglada jak fasola Jas :P I mowi do niego Jasiu :) A miala byc coreczka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka to wspaniałe zobaczyć serduszko dzidziusia:)Ja mam 9.02 już drugie usg w 12tyg też już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj A. sie smieje ze bym mogla zamieszkac w poczekalni zeby czesciej ogladac:) jesli bedzie wszystko dobrze to nie tesknie za wymiotami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty już taki duży?Mój w 7tyg.miał 14mm i mówili mi że duży hihi szybko rosną te nasze fasole to już chyba ładnie było widać?A były już widoczne rączki i nóżki?Czy to za wcześnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak mój dzidziuś będzie wyglądał za 2tygodnie, a tak poza tym to też bym chodziła codziennie na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie wlasnie o ciazy tydzien po tygodniu i w 8 tygodniu znalazlam to: "W głowie zarodka pojawia się ucho wewnętrzne, odpowiedzialne przede wszystkim za zmysł równowagi dzięki temu dziecko stanie się wrażliwe na ruchy matki. w zależności od intensywności ruchów dzidziol będzie je odbierał jako przyjemny lub nieprzyjemny. Po raz pierwszy mama może ukołysać swoje maleństwo. Na twarzy pojawia się także czubek nosa i górna warga." Tak mnie jakos zlapalo to za serducho, ze bede mogla "ukolysac" swoja kruszynke :) juz za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja dzisiaj spalam z malymi przerwami do 14. tak dlugo. kurcze musze sie przestawic... bo ciagle zasypiam o 3 i nic nie mam z dnia. a Wy? Tez ciagle spiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ukolysac? kurcze, ze ja tego wczesniej nie wiedzialam :) teraz u dzidzi tak duzo dzieje. najintensywnej sie teraz rozwija. tak czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek ja słyszalam że do tej glukozy można sobie wcisnąć cytryny i wtedy ona ma smak oranżady. Kinia ja jestem w 13 tyg i mam już brzuchol jak nic haha jak bym byłam w 6 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja jestem koniec 10 początek 11 i też mam brzuch duży:)Ale chciała bym już taki duży bardzo hihihi żeby było od razu widać:)Ale jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana jeszcze zatęsknimy za tym małym brzusiem haha ja bym wolała mieć taki żeby w kurtkę sie jeszcze zmieścić bo jest kiepsko a teraz takie mrozy jeszcze bede musiala kurtkę na zimę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam damy radę nawet kurtkę kupię nową jeśli będzie trzeba Hihihi A ruchy jakieś słabe czujesz?Też już bym chciała czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja nie czuje jeszcze niestety ruchów, na poczatku czułam takie jak by bulgotanie w brzuchu ale napewno to nie byly ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×