Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
ja jem bo wiem ze musze ale nie ma nic takiego na co bym sie rzucila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie tez tak nie ma ale ciągle głodna jestem więc coś jesc musze. Dzisiaj zapisałam się na przegląd zębów do mojej pani stomatolog co prawda na jesień miałam zdrowe wszystkie zęby ale w ciąży to nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A słyszałyście,że wcale nie trzeba w siebie wmuszac jedzenia, bo dziecko bedzie mialo scie swietnie i bez tego? Na naszych rezerwach moze sobie jechac przez kilkanascie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o tym, wlściwie to i prawda ja przez cały grudzień nie jadłam nic praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia, a czemu nie jadlas?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo miałam wstręt do wsztkiego nie musiałam jesc zeby wymiotować juz same zapachy doprowadzały mnie do wymiotów. Joanna jestem w 13 tyg a nie ma dnia zebym nie wymiotowała> Juz straciłam nadzieje i chyba bede tym wyjatkiem co wymiotuje 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oj,współczuję... Ale niektórym przechodzi w 15 czy w 16 tygodniu, także może nie będzie tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dziękuje za pocieszenie hehe. Czy ty tez masz taki dziwny ból żołądka jak by się miało w nim kamienie? Najbardziej sie boje jak około 20 tyg bede miała isc na badanie glukozy przecież ja tego nie wypije zaraz bede miała cofki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie,ja nie mam takiego uczucia, ale to nie znaczy, że Ty miec nie możesz, jak pisały dziewczyny, każda z nas inaczej to przechodzi. :) A co do badania glukozy, jeśli będzieszmiała w normie przy badaniu krwi, to nie będziesz musiała nic pić,chyba , że już zbadałaś i jest nieprawidłowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do bólu żołądka, jakiś tam mam, ale inaczej bym opisała to uczucie, ale ja mam też zaparcia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiki mialam ok tylko mam anemię ale moj lekarz mówil ze wszyscy tak badają że daja cos do picia nie wiem czy tak jest wszedzie ale u mnie napewno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja miałam na krew. Mam w normie, nie dawali mi glukozy do picia(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale po co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja dziś wydudniłam 3 herbatki malinowe, a właśnie się dowiedziałam, że nie można. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia haha Joanna ja na początku tez piłam soki i herbatki malinowe, a teraz moge pic tylko herbate z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbate malinowa mozna pic, ale bez hibiskusa i lisci maliny i lisci hibiskusa ;) A zwyklej sie nie powinno pic za wiele, bo zaiwera taine (pochodna kofeiny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszymi herbatami w ciazy sa: - roibos - rumianek - nagietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze,jak co dzień o 15 muszę się położyć.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia wspolczuje :) Mi rumianek bardzo smakuje :) Zwlaszcza brzoskwiniowy z Vitax'a ;) A drzemke juz zaliczylam ;) Dzisiaj jakos mniej mi sie chcialo i spalam godzinke tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa zazdroszcze tego spania w dzien ja siedzę w pracy i męcze się z wymiotami. Na szczescie coraz blizej weekend w końcu się wyśpię :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia,ja bym tak nie dala rady.. Podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dzisiaj mnie tak wzieło na wymioty normalnie wymiotuje 2-3 razy a dzis jakas masakra, ale zaraz chyba pojade do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki, Ja tez w pracy i usypiam za biurkiem :( Jest dopiero 9.30 a przerwa na lunch dopiero o 13.30(i godzina snu) :( Nie wiem jak ja to wytrzymam. A spalam bite 9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chyba wczorajsza wizyta dodala skrzydel i energii :) Mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie lepiej ;) Plotka wspolczuje... Ja bym nie dala rady pracowac teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byloby suuuuuper, gdybym mogla sobie pozwolic na to by siedziec w domku :) Niestety musze pracowac, bo ubezpieczenie jest nam teraz baaaaaardzo potrzebne, a zapomogi od panstwa moge ciagnac dopiero od porodu :( Na szczescie weekendy mam wolne.... Jeszcze 7.5 godziny i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
co tu dzisiaj taki spokoj i cisza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja seriale ogladam :P Stwierdzilam, ze musze sie troche odzwyczaic od tego intermetu bo caly dzien na forach siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×