Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dziewczyny, Wszystko wskazuje na to, ze moje "wymioty" to wlasnie ta biegunka, ktora dopada mnie kazdego ranka wraz z podbijaniem. Dowiedzialam sie ze jest sporo kobiet u ktorych poranne nudnosci ida w parze z biegunka a nie wymiotami :( Tak sobie mysle ze moze to i lepiej. Musze tylko bardzo duzo pic zeby sie nie odwodnic i powinno byc ok. Oprocz tego czuje sie bardzo dobrze. Troszke sie uspokoilam. W ten weekend powiemy o ciazy rodzicom i rodzenstwie mojego meza :) Jedziemy do nich na Kolede w niedziele.Jego brat i siostra tez beda ze swoimi malzonkami i dziecmi. Tylko my nie mamy jeszcze dzieci i nikt w meza rodzinie nie wiedzial ze mielismy problemy, ale non stop sie dopytywali kiedy u nas "cos" sie pojawi. Mysle ze radosc bedzie ogromna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, to świetna wiadomość. :) Ot bieguny Ci się przestawiły i zamiast północnym, to południowym... ;) Będzie wszystko dobrze. Ty jesteś w 6 tygodniu tak? Bo ja się zastanawiam, czy rodzinie już powiedzieć, czy nie? Przyznam, że mało się nie uduszę, tak chcę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black rosssa ja powiedziałam mojej mamie w 8tyg a ze mieszka 700 km ode mnie to mnie korcilo żeby jej powiedzieć przez tel a ze dzwonimy do siebie codziennie tomialam nie mały problem no ale dałam rade. Oczywiscie bardzo się cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Plotka a gdzie mieszkasz? Bo domyślam sie że w stanach bo mam takie pytanie jak tam są prawa co do kobiet w ciąży i po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa, Hahaha! No rzeczywiscie przebiegunowanie ze hej :) Ale wole chyba inwazje poludniowa :P Tala, Ja od prawie 12 lat (niestety i stety) mieszkam na niedalekich przedmiesciach Chicago. Jakie masz pytania? Mam nadzieje ze bede w stanie odpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
amefa, opowiadaj co u lekarza :D ja dopiero 13ego ide a w przyszlym tyg badanie glukozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam was od kilku dni i widze ze sie tu wiecej dzieje niz na topiku wrzesniuwek wiec doloncze do was termin mam na 02.09 pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa, Jutro koncze 6 tygodni i od soboty odliczam juz 7 :) Ja mamie i siostrze powiedzialam od razu. One od poczatku wiedzialy przez co przechodzilam i jak bardzo ciezko mi bylo. Zyly tym wszystkim razem ze mna wiec nie potrafilam trzymac ciazy w tajemnicy przed nimi. Moj tatus oczywiscie tez juz wie :) W ten weekend powiemy najblizszym ze strony meza i na razie to tyle. Wiem ze i tak sie szybko rozniesie, bo niektorzy ludzie maja baaaardzo dlugie jezorki, ale co ma byc to i tak bedzie, wiec czy rozglosimy nowine calemu swiatu juz teraz, czy bedziemy sie kryc do rozwiazania, to i tak nic nie zmieni :) jak BOG pozwoli to dzidzia bedzie rosla zdrowo tak czy siak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kama, A no dzieje sie u nas dzieje :) Czasami nie nadazam :) Witaj w naszym skromnym lecz wygadanym gronie!!! Dopisuj sie do tabelki. Jak znosisz ciaze? Czy to pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka Ja rodzicom swoim tez od razu powiedzialam. Podoba mi sie Twoje podejsci, bo mam podobne. Dlaczego mam zakladac ze cos pojdzie nie po mysli... :-) Powiemy najblizszej rodzince, a jak wiesc sie rozniesie to trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka Ja rodzicom swoim tez od razu powiedzialam. Podoba mi sie Twoje podejsci, bo mam podobne. Dlaczego mam zakladac ze cos pojdzie nie po mysli... :-) Powiemy najblizszej rodzince, a jak wiesc sie rozniesie to trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka pewnie ze warto oglosic nowine:) niech ciesza sie razem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jak dziewczyny mija wam wieczór?ja właśnie oglądałam fajny film,robię frytki i czuję się.... dobrze,co jest rzadkie wieczorami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
My powiedzieliśmy w 5 tygodniu,w dniu wykonania testu, bo akurat byliśmy w Clitheroe u mamy Rafała i mieliśmy za 3 h wylatywać i nie widzieć się rok.:) Teraz moja mama przyjedzie na początku września i będzie do końca września - jest teraz w Wenecji, a mama Rafała na koniec września i będzie do końca października,więc pomogą w odchowaniu maleństwa. :) Witam nowe kobietki, w naszym gronie,na stronie 25 jest tabelka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Plotka jak jest np jak bym chciała polecieć do stanów i tam urodzić. Dziecko otrzymuje obywatelstwo amerykańskie czy tylko pobyt stały? Ja mam zieloną karte ale chciałabym aby moje dziecko miało kiedyś otwarta droge. Mam dużo rodziny w chicago i w burbank. A ja jak lece to do nowego yorku bo tam mam zameldowanie i wujka. a jak bym tam była to jaka jest pomoc od kraju wiesz.... mam na myśli np takie coś jak becikowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)................ .....06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6(4 od zapl).............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... .....11.09.2012 Amefa..................23............9................... .......03.09.2012 alcia28.................28...........13.................. ........30.07.2012 kama...................29...........8...........................02.09.2012 to jest moja pierwsza ciaza i od 6 tygodnia mecze sie z mdlosciami przez caly dzien i wymiotami porannymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze malenstwo ma juz 1,7 cm! :) Serduszko bije i wszystko jest dobrze ;) W przyszlym tygodniu ide zrobic badanie na toxo i zaczynam brac witaminy z kwasami DHA. A teraz zmykam spac ;) Cisnienie mi sie obnizylo i jestem jeszcze bardziej senna :P Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka z jednej strony go rozumiem bo tez staram sie byc ostrozna ale z drugiej... nie umialam sie powstrzymac i wypaplalam rodzicom w dzien testu i wizyty u lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
kama,wiem co czujesz,mam identycznie.:) A pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaby
Do Tala1011101190 dziękuję bardzo i wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze i we wrześniu TY będziesz miała równie pięknego synka bądź córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dasz radę? Bo ja przedluzam okolejny miesiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprubuje ale pogadam w pracy zeby przez kilka tygodni pracowac tylko na 2 zmiane bo popoludniu sie lepiej czuje mdli mnie ale niewymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale popołudniu też Cię mdli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdli mnie caly dzien ale da sie wytrzymac najgozej jest do poludnia jak mam wymioty lodowka to jest moj najwiekszy wrog niemoge jej otwierac bo odrazu wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Witam wszystkie przyszłe mamusie ;-) MOge dołaczyć? 8 tydzien z moją faolką i termin na 11 września;-) Jestem juz na topiku Wrześniówek ale widze że tu większy ruch wieć chciałabym sie podzielić moją radością i może dowiedzieć się czegoś ciekawego od nieco ,,starszych tygodniami '' koleżanek;-) Moja fasolka ma 9 mm ale mamy troszke zmartwien bo już dwa razy miałam plamienie i dostałam zwolnienie lek na 2 tygodnie + Duphaston. Śledze wasz topik juz od jakiegoś czasu ale przy 35 stronach juz troche straciłam rachubę;-) **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)................ .....06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6(4 od zapl).............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... .....11.09.2012 Amefa..................23............9................... .......03.09.2012 alcia28.................28...........13.................. ........30.07.2012 kama...................29...........8.................... .......02.09.2012 Wiewióreczka_......24...........8............................11.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, W stanach obowiazuje prawo ziemi, wiec nawet jesli matka jest tu nielegalnie i urodzi dziecko, to dziecko automatycznie staje sie obywatelem USA. Dostaje numer Social Security(troche jak pesel) pozwolenie na prace w przyszlosci. A skoro masz zielona karte i przekraczasz granice co pol roku czy co rok to jeszcze lepiej. Jesli chodzi o becikowe, to szczerze mowiac nie wiem co to takiego. Przyjechalam do stanow majac 15 lat wiec niektore polskie okreslenia malo mi mowia. Zapomoga od panstwa.... ubezpieczenie zdrowotne na siebie i dziecko mozna latwo dostac. Teraz niby i na ojca juz mozna zalatwic jak sie pokombinuje. Ja zaczne sie tym bardziej interesowac w 2 polmetku :) Mam bardzo dobre ubezpieczenie z pracy, ale chcialabym zostac w domu z dzieckiem przez jakis czas wiec bede musiala sobie cos od panstwa "wyludzic". Skoro dal=ja nielegalnym to moze i ja jako obywatelka sie zalapie :P Mozna sobie tez zalatwic tzw. "food stamps" w programie "wicks" i to sa jakby kartki na jedzenie, mleko, pieluchy itd. Mam kumpele ktora jest w tym obcykana w kazda strone, bo ma juz 2 dzieci wiec ona bedzie moim zrodlem informacji ale poki co to jeszcze nie wie ze ja jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY................DATA PORODU Pysiulek................20............31................. ..............24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. ..............26.07.2012 Alcia28.................28............13................. ..............30.07.2012 Kinia1109..............27.............10.................. ............19.08.2012 kama...................29..............8....................... .......02.09.2012 Amefa..................23.............9.................. .............03.09.2012 Jo----anna.............26.............9.................. . ............06.09.2012 Tala1011101190........21.............8..................... ...........09.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8........................... .....11.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... .............11.09.2012 Plotka..................26.............6................. ...............21.09.2012 BlackRosssa...........27..............6.................. .........,....24.09.2012 Witamy nowe kolezanki. Poprawilam nasza tabelke i znow wszystkie jestesmy w kolejnosci i zadnej z nas w niej nie brakuje. Zapraszamy kolejne przyszle mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×