Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

pysulek weś ze sobą cytrynę i wciśnij do glukozy podobno smakuje jak oranżada i nie ma się odruchow wymiotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Radosc tesciow byla ogromna :) wszyscy bardzo pozytywnie zareagowali. Tesciowa wstala od stolu, podleciala do nas, wycalowala, wysciskala i krzyknela "naszeszcie" chyba ze 3 razy :)Moj tesc nie nalezy do ludzi wylewnych i nie potrafi okazywac uczuc czy emocji (tych pozytywnych :P ) ale zachowal sie super. Szukalam w ich kuchni jakiegos pojemnika zeby sobie nalozyc chroscikow na wynos. Przyszedl do mnie i powiedzial ze bardzo sie cieszy, ze czekali na ta wiadomosc juz od dawna i ze mam teraz na siebie uwazac :) A jak powiedzielismy ze termin na wrzesien to cala rodzinka wybuchla smiechem... Z wrzesnia mamy juz siostrzenca meza, bratanice meza, moj maz i jego brat tez sa z wrzesnia :) I moj M zarzekal sie ze nigdy w zyciu mnie w grudniu nie dotknie, bo na wrzesien nie ma juz wolnych dat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Plotka, cudownie! :) Na razie jestem w stanie napisac tylko tylebomam dzis kryzys,jestem wredna,marudna, czepialska i wymiotuje dalej niz widze.. Jedynie toffiefie utrzymalomi sie w zoladku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka super, ze wszyscy sie ciesza :) Teraz beda na Ciebie uwazac :P Mi nie wolno nawet szklanki z gornej szafki wyjac zebym sie nie naciagala hehe :) Ale to mile, ze sie troszcza o nas ;) My wczoraj pokazalismy rodzince zdjecie malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
oj cos tutaj cicho dzisiaj:p to przez te mrozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja dzisiaj caly dzien wcinam slodycze :) a co mi tam. moze sie okazac ze od jutra juz nie bd mogla zjesc nic slodkiego, wiec to tak na zapas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka to super ze byla taka reakcja:) a wiesz jaka bedzie jak pierwszy raz przyjedziecie z dzidzia?:D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
o ktorej masz badania ze tak smialo slodycze wcinasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
podnosze. jest ktos tutaj? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
pani doktor powiedziala 'do 20 30 mozesz jesc' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek lepiej sobie odpusc te slodkosci:P Zebys czasem nie musiala potem powtarzac badania i pic znowu glukozy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
co tam u Was? Joanna dzisiaj nie w chumorku jak widze. Kobietki a co myslicie o kasach pierwszenstwa i schodzenia z miejsca w busach? Pytac sie, prosic, czekac az ktos sam ustapi czy poprostu czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
juz skonczylam :D fakt, lepiej nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
*mialo byc na koncu 'czy poprostu stac' a nie czekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek nalezy Ci sie miejsce w autobusie i pierwszenstwo w kolejce :) Nosisz teraz dzidzie w sobie i Ci ciezko :) Niestety nasz narod nie zawsze jest na tyl kulturalny, zeby ustapic mijesca... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej dziewczyny, wstałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś na 13.30 mam USG prenatalne trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok, nie wiedziałam że będę miała takiego stresa masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Trzymamy kciuki. :) Wszystko na pewno będzie dobrze. Chociaż wiem,że stres jest,sama już czekam na 20 luty,bo też będę miała wtedy robione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dopiero 25 lutego... Narazie sie nie stresuje tym ;) Trzeba wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amefa a na kiedy masz termin porodu? Nie szybciej niz ja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja juz po badaniu. wypilam, dalam rade, a potem po 10min zwymiotowalam wszystko na przystanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJRAFF
Zapraszam na stronę i obejrzenie galerii na WWW.KARINAFALINSKA.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
i wynik nie wazny. mam nadzieje ze 3 raz mnie nie bd katowac:) zaraz sie chyba klade bo nie mam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Pysiulek, ale byłaś dzielna! ;) Próbowałaś z cytryną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A czemu nieważny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie obawiam tej glukozy ale ja właśnie słyszałam o tej cytrynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde, ja muszę posprzatać trochę. Siedzę wdomu,nie gotuję- Rafał obiady przywozi, nie pracuję,nie sprzątam.Nie płacę za nic, nie wnikam.Powiem,że jestem nierób,chociaż mieszkanie może być ogarnięte, kurcze,a tak się nie chce. ;) Tzn na pewno tak nie powie, ale jakos mi tak glupio. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wybraliśmy świetnego genetyka do usg w 12 tc, ale musimy dojechać sporo do niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja mam termin na 3 wrzesnia. USG genetyczne robimy u mojego lekarza. Dopiero po 20 tygodniu chcemy robic w 3d, ale niestety moj lekarz nie robi i bede musiala do innego isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze,to może ja za szybko pojadę na to genetyczne? Mam termin na 6 września. A genetyczne 5 dni przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×