Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Mój lekarz robi,ale tez wybieram się do innego. Z resztą, ja mam już 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg genetyczne robi sie miedzy 11 a 14 tygodniem o ile sie nie myle ;) Wiec dobry masz termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuje: "USG "genetyczne" płodu - są to badania wykonywane w dwóch okresach ciąży między 11 a 13 tygodniem + 6 dni oraz między 18 a 23 tygodniem ciąży." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aaa,to super,bo nie chciałabym tyle jechać i płacić aby nic z tego nie wynieść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki jestem po 2 wizycie u lekarza moja kruszynka ma 2,8 cm no i co najważniejsze widziałam bijące serduszko! dostałam piękny wydruk z usg z raczkami i nóżkami według mojej gin jestem w 9 tyg i 4 dniu ciąży a termin wpisała mi na 4 wrzesień. założyła mi kartę ciąży i kazała wejść na wagę patrzę a tam 2 kg na plus;p zapisała mi dalej duphaston i kolejna wizyta na 28.02 jestem prze szczęśliwa, że jest wszystko dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Megan,strasznie się cieszę! :) patrzę,że jesteś w moim wieku i poród masz tylko 2 dni szybciej :) A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie odpukac bardzo dobrze zero mdlosci i wymiotow. ostatnie dni strasznie sie denerwowalam czy bedzie wszystko dobrze bo bylam dosc mocno przeziebiona. Jo-------anna widze ze jestes tu bardzo aktywna na forum:) i ciagle cos sie dzieje:) bardzo mi Cie zal ze masz takie wymioty oby juz niedlugo ustapily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wczoraj miałam tragedię. Zjadłam tylko jabłko,które zwróciłam,kaszkę,którą również zwróciłam,kilka toffiefiee, dla podniesienia cukru,bo miałam wrażenie,że zemdleję. Utrzymało się tylko toffiefiee. Dziś czuję się lepiej,ogarnęłam mieszkanie i myślę co tu zjeść na obiad aby tego nie zwrócić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej naprawde Ci wspolczoje bo ja jem wszystko a na slodkie w ogole nie mam apetytu dwa razy z pocztku doswiadczylam mdlosci a Ty biedna walczysz z tym od rana do wieczora :( pewnie schudlas przez to wszystko... pij chocaz duzo płynow. dzis zakupilam falvit mama bo narazie jadlam sam kwas foliowy mam niskie zelazo wiec teraz tymi witaminkami sobie podniose:) a Ty co bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja biorę Femibion, nie wiem czy dobrze czy źle,ale kosztował 37 zł za 30 tabletek.:P Staram się duzo pic,ale bywa,że wymiotuję wodą. Tak,schudłam, 2 kg,co przy moich 50 kg nie jest wskazane. ;) mam nadzieję, że nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Coś dziewczyny zaniedbują ostatnio nasz wątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie niektore w pracy a my leniuchujemy w domku;p i co wymyslilas na obiad?? mi tesciowa dala kapusniak wiec obiad z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Megan,zupy mi nie podchodzą, zwłaszcza kwaśne. :) Zrobiłam warzywa na parze, ale niewiele,bo nie przepadam, rybkę i ziemniaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wlasnie tak na kwasne ciagnie i konkrety mam nadzieje ze nie przytyje tyle co moja siostra w ciazy 25kg;p ona miala mdlosci i wymioty do 5 miesiaca a pozniej te kg tak nadrobila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do pracy, może ze 3 z nas pracują. :) Ja muszę jechac po dłuższe zwolnienie, do prywatnego bo nie bawią mnie te 2 tygodniówki i tygodniówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
O jacie,ja bym chciała tak z 8 do 10 przytyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swiete slowa ja tu juz 2 kg na plus a maluchy dopiero zaczna rosnac ehh az sie boje bo tez naleze do grupy 50 kg i dbam o wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To ja juz wole przytyc 2 i nie miec wynmiotow niz schudnac 2 z wymiotami;) Przynajmniej wiesz, ze maluch rosnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz to nie bede swirowac niech sobie rosnie :D ile chce... ale pozniej po to ostre cwiczenia zeby jak najszybciej to zgubic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam mocno rozbudowaną siłownię w domu, bo mój Rafał to taki typ 30 latka co się nie poddaje upływowi czasu, więc nie powinno byc tak źle z gubieniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jest tuuuuuu ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jestem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ;) obiadek zostal Ci w brzuszku?? moj maz jest w pracy na popoludniu i tak sobie sama siedze i czytam w necie o maluszku w kolejnych tyg ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
to jest chyba pora dnia, gdzie wszystkie spia po obiadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tak,został i zażyczyłam sobie lody, bo właśnie Rafał wraca z pracy. :) Dobrze się czuję,więc nie poszłam spać. :P masz jakąś fajną stronkę z tymi opisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja dzisiaj dostalam od sasiadki rozek do chrztu :) sliczny. tak jak nowy. raz go uzyla (no tak bo dzidzie sie chrzci raz) fajnie, bo nie musze juz kupowac. moze dzisiaj sie jeszcze rozejrze na allegro bo ladne spioszki tam widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze ze zostal wkoncu Twoja kruszynka cos podje ;) wiesz co mam tyle czasu ze czytam wszystkie po kolei ;p ja ostatnio tez maialm ochote na lody ale z McDonalda( smietankowe w polewie czekoladowej mmmnniammm) ale musialam odpuscic bo bylam po silnym przeziebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
lody zima? :) Wy tez? :D ja uwielbiam ale juz mam zakaz bo co chwile grypa albo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek911 pewnie masz juz wszystko zakupione dla maluszka bo rozwiazanie juz niebawem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×