Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Ja się nie wypowiem, bo akurat mam jakieś zapalenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest jakieś mega bolesne, ale takie nieprzyjemne:P. Wszystko do zniesienia dla dzieciątka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, po prostu sie zmieniamy w ciazy nasze cialo rowniez, na pewno nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheh wiecie dziewczyny tak wszytskie sie zapewniamy ze napewno wszytsko jest normalne i ok(i napewno jest) ale wyobrazilam sobie wlasnie jak juz jestesmy pod koniec naszych ciaz i zbliza sie termin porodu i kazda pisze ja boli ze chyba ma juz skurcze i nie wi co robic a my sie kurcze dalej bedziemy wszytskie zapewniac nic sie nie przejmuj i wszytskie porodzimy w domach hahahhahah:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przegladam opinie na temat wozkow i juz sama zglupialam co do jednego typu wozka czasem jest kilka pozytywow i negatywow nie wiadomo co tu wybrac, myslalyscie juz o zakupie wozeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wasze pierwsze tygodnie ciąży bo u mnie katastrofa wahania nastroju potworne, senność i notoryczne zmęczenie, ale chyba już wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltenka - ja już też przeglądałam. I taki co mi się spodobał miał dużo negatywów. Potem zobaczyłam go "na żywo" i rzeczywiście - nic nadzwyczajnego. Już z mężem wybraliśmy model i firmę i tego się będziemy trzymać. Ma kilka negatywów, ale więcej pozytywów. Do tego widziałam w terenie i bardzo mi się spodobał. :) To wózek firmy XLANDER, model XA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka my kupujemy Tutek Grander ;) Ogladalismy go w sklepie, maz sie "przejechal" i innego nie chce ;) Jest bardzo lekki i ma ladne kolorki. Opinie ma w wiekszosci dobre. Oczywiscie jest kilka zlych, ale to zalezy jak sie trafi. Kazdy wozek moze sie zepsuc. Od tego jest gwarancja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka - moje tygodnie przeszły niemal idealnie. Ominęły mnie wymioty. Miałam tylko całodniowe mdłości, senność. Teraz mam wahania nastrojów, częściej w stronę płaczu, nawet na reklamie. Czasem pobolewa brzuch jak się rozciąga. Zgaga. Kilkudniowe bóle głowy. No i brzuszek już widać, choć wagowo schudłam 3 kg. Jestem teraz na początku 12-go tygodnia, a brzusio widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie myslalam nad x-landerem;p chcialam byc cos wytrzymalego bo po porodzie jakos po roku-dwoch latach chce zajsc ponownie w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa - mnie zemdliło może ze cztery razy ja jestem w 15 tygodniu waga najpierw spadła kg a teraz pół do przodu i jak na moje oko brzuszek mi się zaokrąglił zwłaszcza wieczorem go widać chociaż wszyscy mówią że wyglądam ja po dobrym obiedzie! W pierwszej ciąży też nie przytyłam dużo bo tylko 6 kg ale moja Kalinka urodziła się w 34 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam x-landera moja siostra go posiada od 6 mieś i jest zachwycona, miałam przyjemność prowadzić ten wózek i przyznam że byłam pod wrażeniem jego lekkości i wygody w prowadzeniu. Ja myślałam również na zakupem x-landera ale również zerkałam na Espiro VECTOR PRO, Implast BOLDER SD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltenka - no to mamy podobny plan :) Ten model wydał nam się odpowiedni. Trochę kosztuje, ale rodzinka powiedziała, że zamiast kupować nam setki niepotrzebnych rzeczy, zrobią zrzutkę i przynajmniej część kwoty dadzą :). Kajka - mój brzuszek też wygląda jakbym się przejadła :) Ostatnio byłam w sklepie z ciuchami i jakaś laska się na mnie gapiła (pewnie myślała, że nie mam lustra, bo brzusio mi wisi trochę nad spodenkami), ale ja z dumą go eksponuję :) Zawsze miałam płaski, więc to nie kwestia tłuszczyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa- ja też nie należę do grubasów więc tym bardziej będę go pokazywać zresztą nie mam się czego wstydzić mam 30 lat męża i już jedno dziecko. wiesz jacy ludzie są! jak jestem osobą która się nie przejmuje ludźmi. Co do wózków to poczytałam opinie i jednak najlepsze ma X-LANDER, wprawdzie cena trochę wysoka ale będę rozglądała się za używanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka - my z mężem pewnie zrobimy tak, że obejrzymy go sobie porządnie w sklepie, ale zamówimy na allegro. Różnica w cenie jest nawet 300 złotych. Do tego dodają dużo "gratisów", które tak na prawdę są w cenie, ale i tak wychodzi taniej. Wybierzemy sklep który daje gwarancję i ubezpieczoną przesyłkę. Jeszcze dokupimy nosidełko z XLandera, bo wydaje się bardzo solidne. Podoba mi się też to, że on jest taki "minimalistyczny", sportowy. Bez dziwnych falbanek, nadmiaru materiału i innych cudów. No i kolor jest nasz :) ENERGY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam tez nad TAKO JUMPER kolezanki taki maja i bardzo sobie chwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no rzeczywiscie....widzisz tak jak mowilam na kazdy model znajdziemy jakies paskudne wady:P ehhh no nic zastanowie sie jeszcze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenta moja koleżanka ma Tako Jumper i jest bardzo zadowolona. Ma go od dwóch lat i wszystko w jak najlepszym porządku. Jedyny minus wg niej to kiepski dostęp do koszyka pod wózkiem. Tak swoją drogą ja zastanawiam się właśnie między x lander xa a tako jumper. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja jeszcze nie mysle ani o wozkach, al=ni o ciuszkach... Wczoraj bylam na Baby Shower kolezanki ktora ma termin na wielkanoc i dostala gore prezentow dla swojego synusia. Wozek, fotelik do auta, chodzik, highchair(nie wim jak to sie po polsku nazywa ale takie krzeselko do karmienia :P) hustawki, bujaki, gore ciuszkow - poprostu szok! nie mogli tego w 3 auta pomiescic :) Wszystkie kolezanki caly czas mnie pytaly czy juz sobie siebie wyobrazam, otwierajaca te wszystkie prezenty, ale jakos nie :) To w sumie dziwne, bo wyobrazam sobie pierwsze chwile z nasza kruszynka po porodzie, karmienie itd. ale nie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki.... to straaaaaasznie jestem dzisiaj smutna :( Moj mezus wyjechal na 5 dni (do pracy) i bede siedziala sama w wielkim domu na zalesionym terenie az do piatku :( Na szczescie mam moje psiaki (labrador i mieszanka labradora z owczarkiem niemieckim) Sa potezne i odstraszaja szczekaniem ale i tak bede sie czuc nieswojo :( Jestesmy razem 5 lat i to pierwsza taka rozlaka :( Najdluzej lylam sama na 2 dni jak na ryby jezdzi w lato, ale nigdy 5 :( Planuje wiosenne porzadki wieczorami(bo w ciagu dnia jestem w pracy) ale zobaczymy czy to sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka to masz sie fajnie z tym baby shower :P Pewnie wyprawke uzbierasz :) U nas przewaznie tez kupuje sie drobiazgi dla dziecka, gdy przychodzi sie w pierwsze odwiedziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby Shower robi sie tak na miesiac przed terminem porodu zeby mama miala jeszcze czas wszystko urzadzic i poukladac :) Idziesz do sklepu dzieciecego i robisz liste rzeczy, ktore chcialabyc dostac i jak wysylasz zaproszenia na ten Shower(tylko dla kobiet) to piszesz na zaproszeniu w jakim sklepie masz liste. Kobitki ida do tego sklepu i kupuja tylko te rzeczy ktore sklep ma na twojej liscie. W ten sposob, dostajesz to co chcesz i nic ci sie nie powtarza :) Ja mam bardzo duza rodzine i sporo bliskich znajomych wiec na moim Showerze bedzie okolo 70 babeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka fajna taka tradycja :) U nas pewnie by sie nie przyjelo takie cos :( A gdzie robisz taka impreze? W jakiejs restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A teściowe,mamy już pokupowały jakieś ubranka? Bo moja właśnie zaczęła i w takim tempie to nie wiem gdzie my to wsadzimy ;) Ponoć kolory bezpłciowe, tzn ecru, zieleń, pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mama kupila dwie pary spiochow narazie. Mamy duzo ubranek po siostrzencu, wiec hamujemy ich zapedy zakupowe :P Dzisiaj mi tak brzuch wywalilo, jakby Jasiu mial juz dwa razy tyle :P Chyba przez to mnie tak pachwiny bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ale chciałabym już znać płeć, jest tyle przepięknych rzeczy do kupienia, a to dopiero za 1.5- 2 miesiące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×