Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Amefa mi tez placi zus i ja zawsze wyplate dostaje do 10 kazdego miesiaca i zus tez mi tak wyplaca nie spoznia sie nawet dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciaJ a powiedz czy mialas jakas nadwage czy normalna ze tak schudlas i w przeciagu ilu tyg te 7 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - mówisz, że nie za bardzo pachnie ten balsam? Kupiłam wcześniej inny i pachniał ładnie, ale na skórze robił się taki gorzki. A ten pachnie choć trochę Kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nie mam pojecia czemu...owszem bylo z czego zrzucac;p ale nie spodziewalam sie ze schudlam, stajac na wage bylam pewna ze pofrunie w gore wskazoweczka... moze to przez moje latanie- szkola- praca- szkola- praca... kurde lekarz mnie chyba dzisiaj odstrzeli... nie dosc ze chora to jeszcze - 7...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi ostatnio zwrocil uwage ze pol kg schudlam od ostatniej wizyty a wizyty co 4 tyg a jak mowisz ze mialas z czego zrzucic odstawilas slodkie wiec moze dobrze tzn dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
megan nie mialam nadwagi ale tez do chudzielcow nie naleze:D myslicie ze to mozliwe przez to ze zmienilam nawyki zywieniowe? moze ta cholerna waga sie zepsula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli faktycznie zaczelas sie lepiej odzywiac no i masz maluszka w srodku ktory tez z Ciebie wysysa co nieco to ja mysle ze moglas schudnac tyle :p ale nic sie nie martw jemu na pewno niczego nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nosze tak miedzy 38-40 rozm. wiec nie naleze do tych do kosteczki mozna liczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
w sumie wyniki mam dobre wiec chyba niczego nie brakuje:) zaraz mama wroci z pracy to zrobi test wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti pewnie w kazdym zusie inaczej robia ;) Ja tez mam inna sytuacje, bo mi sie umowa skonczyla w trakcie przebywania na zwolnieniu po operacji. BlackRosssa delikatny ma zapach kakao, ale dla mnie za slaby :P Mi sie teraz pozmienialy zapachy i smaki, wiec wiesz ;) Tobie moze przypasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ - ja schudłam 4 kg, też drastycznie zmieniłam nawyki żywieniowe. Niewiele słodyczy, kolorowych napojów prawie zero. Tylko mineralka, owoce, warzywa, chude mięso, ryby i nabiał. Nie wymiotowałam nic, wyniki w porządku. A Ty jeszcze prowadzisz aktywny tryb życia, więc myślę, że dlatego tyle Ci spadło. Ja mniej biegam w kółko, ale pewnie gdybym jeszcze tyle co Ty biegała, to by było więcej na minusie. Do małych nie należę, noszę rozm. 40-42 i mam 175cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
BlackRossa dziekuje dziekuje dziekuje:D liczylam ze ktos tak napisze;p zaczelam prace dopiero w ciazy, wczesniej leniuchowalam w domku, wiec moze to troszke sie przyczyniło... a na slodycze nie moge patrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do dziewczyn, które są na l4, z jakiego powodu jesteście na zwolnieniu?????? Profilaktycznie czy coś Wam dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciaJ no i widzisz problem obgadany i jjestes uspokojona:) wyniki masz dobre a to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja jestem teraz na L4 z powodu przeziebienia, ostatnio moj gin pytal czy chce L4 a ja mowie ze nie bo bede siedziec w domu i rozmyslac;p i powiedzial ze jak uznam ze juz chce odpoczywac to mam mu zglosic... wiec chyba nie bede potrzebowala konkretnego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mamcia sama sobie odpowiedziałaś :D Ja jeszcze trochę leniuchuję. Ale wiem, że po tym tygodniu w domu, gdzie dużo spaceruję i mam więcej ruchu jeszcze zlecę z kg :) Niczym się więc nie martw. Przyjdzie czas, że przybędą kg. Przynajmniej może wyjdzie Ci kilka na plusie, bo ten minus pomoże :) Ja liczę właśnie na to, że jak przytyję ok. 10 kg, to będę tylko na 6 na plusie od poprzedniej wagi, a to nie taka tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja jestem na L4 ze wzgledu ze stracilam poprzednia ciaze i jestem na duphastonie i od 5 tyg musialam lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izka ja jestem na L4 od poltora miesiaca i za tydz wracam do pracy,pierwsze 2 tyg mialam L4 lezace bo mialam plamienia apotem miesiac juz dala L4 chodzace zeby przebrnac przez ten pierwszy trymestr gdzie jest najwieksze ryzyko poronienia.teraz juz jest ok i wracam do pracy za tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na zwolnieniu bo wczesniejsza ciaze poronilam bylam na luteinie a teraz bardzo dokucza mi kregoslup. zreszta mam przepukline wiec boli. mam mdłosci i jestem slaba zaraz mi nie dobrze jak dluzej jestem wsrod ludzi te zapachy i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:) współczuję ja tego nie miałam mdłości ani przy pierwszej ani teraz przy drugiej ciąży, za to nastrój miałam podły przez pierwsze tygodnie i brakowało mi energii, ale powoli wszystko wraca do normy. Nawet budzę się wcześnie rano o 5:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem w 12 tyg. ciąży i mam termin na 17 września, chciałam sie dowiedzieć czy któraś z Was miała badania prenatalne i co o nich myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJKA30-ja nawet do kosciola nie moge isc bo zaraz robi mi sie ciemno przed oczami i nogi z waty i koniec do domu trzeba uciekac:( a plecy wysiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mialam w 12tyg jest to tradycyjne badanie ktore trwa nieco dluzej niz zwykle bo lekarz wszytsko mierzy i czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joblajo - ja mam to badanie w poniedziałek i nie mogę się już doczekać, bo trwa dłużej i dzidzię można pooglądać dokładnie. Właściwie dlatego to robię. Przy okazji robię to u innego lekarza niż mój, więc będę miała drugą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
JOBLAJO1975 - o to w 12 tygodniu pytasz czy o to w 20? Dzwoniłam do ZUSU - nic nie wiedza, a ja nie wiem ile na pieniazki bede czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o to 12 tygodniu, ponieważ miałam robione w sobotę USG u mojego lekarza w 3D i powiedział że wszystko jest w najlepszym porządku i że nie musze iść na te prenatalne bo jest niewiarygodne i tylko stresuje, ponieważ te badanie Pappa jest w moim wieku 1:400 i on uważa że jest to naciąganie pacjentów i niepotrzebne stresowanie, ale powiedział że jak bardzo chcę to mam iść i nie wiem co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja Pappa też nie robiłam, bo wyniki miałam dobre po usg. A Pappa często przekłamuje. Później matki się denerwują całą ciążę. Ja miałam CRL 49 mm, NT 1.4, NB 1.92. Wszystko w normie, więc nie widziałam potrzeby. Takie badania robi się gdy wychodzi podwyższone ryzyko wad genetycznych albo kobietom starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×