Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Mnie kują oba. :P Ale lekarz mówił, że to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie też mnie to bardzo ciekawi,jak narazie (12 tc i 5 dz) to czuje tylko takie bulgotanie w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia czyms sie musimy martwic :P Ja ruchy dziecka odczywam jako takie laskotanie od srodka... Jakbym miala w srodku rybke :) Troche jakby przemieszczajace sie gazy, ale w innym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja 15 tydzien,ale tez tylko bulgotanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zastanawiam sie nad tym.... czy to jest to co mysle bo ja czuje jakby bulgotanie gazy ale ze tak powiem na zewnatrz nie wychodza:p burczenie ale glodna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczesciej czuje jak leze na lewym boku wieczorem, albo w ciagu dnia jak siedze prosto, np w kosciele ;) Najbardziej Jasiek szalal po ostatnim usg :) Chyba sie wkurzyl, ze tak dlugo go podgladalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Megan, nie wiem, ale wszystkie mamy to samo, no to chyba to to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan jesli czujesz to samo codziennie, to to jest dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to opisać,ale na pewno jak to nastąpi to będziesz wiedzieć że to właśnie dzidziuś się rusza.Tak jak by coś cię pukało od środka na samym dole w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz poczulam takie pukanie przy stole wigilijnym :) To byl 4 tydzien ciazy, wiec dziecko sie nie ruszalo, ale wtedy poczulam, ze napewno jestem w ciazy :) A pierwszy ruch czulam w kosciele, jak siedzialam tak prosto :) Potem juz coraz czesciej czulam i teraz codziennie wieczorem rozmawiam z Jasiem, a on bulgota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jak cos sie ma pierwszy raz to do konca sie nie wie czy to jest to bo to nie sa kopniaki tylko cos takiego dziwnego jak opisalysmy wyzej ale jesli mamy wszystkie te same objawy wiec chyba zaczynam dowierzac ze to maluszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co dziś dobrego jadłyście? Bo szukam natchnienia na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez nie wiem co zjesc:P Zaslodzilam sie slodkosciami i teraz ciezko mi sie zdecydowac :) Chyba padnie na bulke z pomidorem i ogorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze i pizzę bym zjadła i placki :D Ale i to i to trzeba trochę porobić, ew zamówić niewiadomego pochodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A gotowe placki kupujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
My na placki jeździmy co tydzień. Jest taki super zajazd, placki - 6 sztuk plus mleko plus smietana za 10 zł. Są ogromne, ja zjadam 3 i jestem pełna. Pyszne. Idealne, w życiu mi takie nie wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja uciekam bo mężu mój wrócił z pracy-trza mu obiado kolacje naszykowac. Dziękuje wam raz jeszcze za to dobre słowo i wsparcie-nie wiem co bym bez was zrobiła. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Do popisania. I nie martw sie tam! Bo znajdę i w tyłek nakopię! :P Mój też zaraz powinien być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pojadałam kiełbaski na goraco...:) pozniej idziemy na pizze:) hihi wiec duzo nie jadalam...a wy jakie plany na wieczor? a ide jeszcze zjec kalarepki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam liste wyprawkowa dla dziecka :) Wychodzi ponad 2,5 tys :P A nie wliczalam tego, co potrzebne dla mnie-stanika do karmienia, laktatora i wszelkich "akcesoriow" poporodowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amefa,amozesz to tu napisac?Niekoniecznie z cenami:) ja wlasnie ogladam te filmiki co wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyorawka dla dziecka jest duzo w gazetach dziecko czy m jak mama:) ja juz mam 3 i z kadej po troche biore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys sciagnelam sobe z internetu taka sciagawke wyprawki wyslac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×