Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Ja właśnie wstawiłam na zupkę :) Dziś kapuśniak :) A jak kupiłam kiszoną, to musiałam trochę na surowo. Dawno mi tak nie smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja własnie nic kwaśnego nie mogę przełknąć. :P Rafał codziennie przywozi zupę z pracy, ale nie może jej wybrać, jaką zrobią, taka jest i kapuśniak, barszcz, szczawiowa, ogórkowa, zawsze pozostają niezjedzone.:P Wczoraj przywiózł buraczkową, to zjadłam, przedwczoraj pomidorową - również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis robie krupniczek bo cos mam ochotke:) wlasnie jestem w trakcie gotowania:) ale dzis cos spac mi sie chce caly dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti nie wiem jak u Ciebie, ale tutaj u mnie jest pochmurno i deszczowo i też cały dzień ziewam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U nas to samo. Zjem obiad i chyba spróbuję pospać. :) Oby do wiosny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kochane to ta pogoda taka w krate:( raz slonce zaraz pochmurno i tak caly dzien:( wiec ugotuje poczekam na meza i chyba razem wskoczymy do łóżeczka na drzemke moze lepiej sie bede czuła:) ale fajnie ze moge z kims popisac jak z wami od razu mi lepiej leci dzien:) a jakie macie kontakty z tesciowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ..........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............21 ...........................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............19................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........19....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Talusia...............20..............18................. . .........10.08.2012 Izka....................26.............18................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............17.................. .........13.08.2012 Unia77................34.............17.................. .........15.08.2012 Doti ....................24.............18...................... .....17.08.2012 Moniq123...............27............17................. . .........17.08.2012 Inflagranti...........29..............16................ . ...... ....22.08.2012 Kinia1109.............27..............16................ ...........24.08.2012 Oliwia27l .............28 ..............16 ...........................24.08.2012 Danuti.................24..............15............... ............28.08.2012 Maniusia89............23..............15............... ............28.08.2012 MEGAN86...............25............15 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............15................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............15................ ............03.09.2012 Jo--anna................26............15............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 MamciaJ................26.............13................. ..........09.09.2012 Tala1011101190.......21............13.................... . . ....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 Malentka................24............13................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............13.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........12............... .............17.09.2012 Kasiulek91...............21...........12................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............12............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28............12................. ....... ...22.09.2012 BlackRosssa............27............12.................. ..........22.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hmmm.Moja przyszła teściowa to super babka. :) Taka laska, że szok. No mówię wam, niejedna 40 latka jej zazdrości. Ma 50 lat. Jest taką ciepłą, ale nie nachalną kobietą. Służy radą, można z nią porozmawiaćjak z przyjaciółką.Nie jest uwsteczniona i nie przechodzi boleśnie menopauzy - kontakty mam lepsze niż z mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Joanna to mozemy podac sobie rece:) bo moja tesciowa jest taka sama jest identyczna jak moja mama:) wiec doagduja i my dogaujemy sie bez problemu:) tylko jak czasem opowiadam komus jakie mam relacje z moja tesciowa to mi nie wierza ze z tesciowa mozna miec taki dobry kontakt:) he a jednak nie jestem sama:) i superowo...:) ale teraz pojechala do swojej córki do Angli i do wnusi i o mnie niestety zapomniala:( juz ja sie nawet nie licze tylko malutka i jej córka ja rozumie sie ona sie cieszy i wogole ze bardzo razdko je widzi ale ja teraz tez jestem w ciazy i milo by mi bylo jakby sie mnie zapytala jak sie czuje i wogole a ona jak ja zadzownie mowi tylko o Lily a mi sie wtedy az plakac chce..nie wiem moze wyolbrzymiam to ale jak jest tu na miejscu to do Agnieszki(jej córki) nie mowi swoich problemow tylko do mnie mnie sie zawsze radzi...a teraz czuje sie nie potrzebna...mam ochote jej to napisac ale nie chce jej psuc urlopu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to zupełnie jak moja, wiekszosc kolezanek zazdrosci mi takiej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Moja ma 3 synów, ja jestem związana z najstarszym z nich - 30 letnim. Jesteśmy parą od 2 lat. Od razu się dogadałyśmy. A nasze dziecko będzie jej pierwszym wnuczkiem - ona ma nadzieję, że wnuczką. ;) Więc szaleje z radości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma dwóch, dlatego pewnie traktuje mnie jak córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Na pewno.Moja dlatego marzy o wnuczce, 3 chłopów wychowała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma wnuczka i tez chciałaby dziewczynke, ale zaraz mówi ze to niewazne byleby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To może porozmawiaj z facetem? On jakoś delikatnie naprowadzi swoją mamę? Wiesz, ona pewnie tak tego nie odebrała i naprawdę myśli o Tobie, ale wnuczka, dawno niewidziana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mnie wyklęła, bo doprowadziłam do przeprowadzki do innego miasta. Zabroniła mi przyjezdzać i w ogóle. A ja nie mogłam jej zniesc jak mieszkałam obok -w bliźniaku. Wszystko robiłam źle i beznadziejnie. Wszystkie moje pomysły były złe. Wszystko co kupiłam brzydkie. Nawet kwiatka nie mogłam w ogrodzie zasiać, bo krytykowała. Mówię Wam co wieczór płakałam, aż poprosiłam męża o zmianę miejsca zamieszkania, bo nie dawałam rady. No to teraz jestem przyczyną wszystkich nieszczęść ich rodziny... A jak się chciała pogodzić, to zadzwoniła i powiedziała, że ona dziecku kupi wszystkie ciuszki i chrzest zrobi... Koszmar. Jak powiedziałam, że jeszcze dużo czasu i że wolałabym wspólnie coś ustalić, to się zaczęło... jaka to ja nie jestem i że dobrze że nie musi mnie oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:) a Twoja teściowa wróci i będzie cała Twoja i pewnie swojej córce bedzie potem opowiadała o Tobie i Twoim maluszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Myślę tak jak Unia.:) A zobaczysz jak oszaleje gdy maluszek już się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rosssa no to tesciowa z serii do rany przyłóż- gangrena gotowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane napewno macie racje ja staram sie to tak tlumaczyc ale ja sie boje ze ona nie pokocha naszego dziecka tak jak pokochala swojej corki:( moilam swojemu mezowi on to tez zauwazyl ale tlumaczy mi ze ona sie cieszy tym ze je widzi i dlatego...kurde juz sama nie wiem czy ja cos zle robie czy moze odczuwam to tak bo jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Wam koszmar :) Miałam w swoim życiu dwa poważne związki i każdą z mam się świetnie dogadywałam. Choć były z zupełnie innych bajek. A ta trzecia się taka trafiła :) Moja mama też się z nią nie może dogadać. Ta kobieta traktuje wszystkich ludzi jak gorszych od siebie. Tylko, że jedni potrafią olać, a ja nie pozwolę sobie, żeby ktokolwiek mnie traktował jak gorszy gatunek człowieka. Ona ma kasę i wydaje na prawo i lewo i trąbi o tym dookoła. A ja pochodzę z rodziny o "średnim" statusie majątkowym i bardzo szanuję pieniądze. My nawet w podróży poślubnej za granicą nie byliśmy, a ona mi opowiada, jak ma w planach kilka różnych. Nas na to nie będzie jeszcze długo stać. Niczego nam nie dała, nawet z tego domu zabrała mi stare salaterki, bo były jej... Ja sama pomalowałam kilka pokoi, to przestała przychodzić - bo ją kolory męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:)pokocha twojego dzidziusia:)nawet tak nie mysl:) dziadkowie szaleja na punkcie swoich wnuków:) no a hormony też robią swoje.....wiem coś o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia napewno masz racje...:) bo ja bardzo kocham córcie mojej szwagierki w koncu jestem jej chrzestna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa-znam to tez bo moja koleznka tak w caly czas a nie moga sie wyproawadzic bo w sumie sa od niej zalezni...:(to jest naprawde smutne ludzie mysla ze jak maja pieniadze to moga wszytsko i moga innymi ludzmi pomiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny dosyć tych smutków:) jakie plany na piątkowy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia masz racje:) ja juz jem zupke:) ale wyszla gesta:) w koncu to krupnik:) uwielbiam:) ja narazie nie mam planow ale chyba w domu seans fimowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś spędzę w domku z mamą na ploteczkach :) Jutro przyjeżdża mój mąż i niedzielę wracamy do siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×