Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Ja bede kupowac proszek Dzidzius :) Ma sliczny zapach :) Mowi sie, ze do konca 3 roku zycia powinno sie prac w takim proszku. Ja mam zamiar przynajmniej do ukonczenia roku. Joanna czemu wykreslilas przescieradla na przewijak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jo---anna jesteś genialna, właśnie podglądam Twoją listę. Myślałam o czymś takim, ale nie bardzo miałam koncepcję, a to jest świetnie zrobione :) Kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie jak sobie radzicie ze snem ? ja mam z tym straszny problem od miesiaca nie umie sie wyspac nie wygodnie mi i brzuszek trochę uniemożliwia mi sen ciągle się budze . i mam po dziurki spania na boku. mozecie cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talusia ja kupilam sobie jakis czas temu taka dluga poduszke do spania na boku. Teraz sie idealnie nadaje :) Mozna sie do niej przytulic i wygodnie ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mam takie ,mam nadzieję, że będzie dobre, poza tym nie jestem przekonana co do przewijaka jeszcze, koleżanki twierdzą,że to zbędne,wolały koc na kanapie rozłożyć. Chociaż... gorzej jak grubsza afera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja zawsze spałam na brzuchu, więc mi też średnio wygodnie.. Ale śpię, najgorzej, że koszmary mam prawie co noc. Dzisiaj np miałam wypadek i poroniłam. A ze mną koleżanka która też jest w ciązy, tylko,że w 7 miesiącu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi sie wydaje, ze przewijak lepszy ;) Na kanapie zawsze bedziesz musiala cos rozkladac, przynosic pieluchy, chusteczki itp. Przewijak polozysz na lozeczku, nad lozeczkiem poleczke i masz pieluchy i inne pierdoly pod reka ;) A jak rozlozysz dziecko na kanapie i okaze sie, ze czegos zapomnialas to bedziesz musiala kombinowac ;) A przescieradlo takie na gumeczce masz? Dziecku nie bedzie zimno jak je polozysz na material zamiast na ceratke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mam właśnie prześcieradła takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talusia ja kupilam kiedys w Lidlu. Chyba kolo 50zl za nia dalam. Teraz wolalabym dolozyc i kupic taka poduszke-rogal do spania, a potem do karmienia. To jest koszt kolo 100zl, ale mysle, ze sie przyda. Na allegro duzo jest takich poduszek w dziale dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
fajna.:) Mi akurat skladana niepotrzebna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa fajny wynalazek :) Duzo drozsza od tardycyjnej wanienki, ale jaka oszczednosc miejsca :) Szkoda, ze mojemu mezowi sie nie podoba ten pomysl, bo tez za duzo miejsca nie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my musimy wymyślać kompaktowe rozwiązania, a po za tym, często będziemy w podróży, to tym bardziej przyda się taka składana, zamiast kupować dwóch, albo bawić się w improwizacje :) Cena rzeczywiście dość wysoka, ale innej możliwości nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tansze pewnie tez sa, ale taka skladana musi byc solidna zeby nie pekaly te spoiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - ja jestem zdania, że jak już kupować "wynalazek" to oryginalny, z licencją itd. Kupując podróbkę tańszą można się naciąć. Bałabym, żeby mi się nie złożyła sama, albo połamała. W rezultacie mogłoby się zepsuć i wkurzona kupiłabym oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam w pewnym programie, jak fizjoterapeuta wypowiadal sie o wanienkach. Podobno takie z lezaczkami nie sa dobre, bo dziecku jest niewygodnie i lezy w nienaturalnej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i tak ale z drugiej strony to nie będziemy dziecka godzinę kąpać a zawsze to bezpieczniejsze niż tak na ręku, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zdecydowalam na tradycyjna wanienke ;) Troche tych programow naogladalam i taki wybor wydaje mi sie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie leżaczki nie przekonują. Bałabym się, że to dziecko z leżaczka mi fiknie, bo przecież macha tymi rączkami i nóżkami, a tak człowiek jakoś samemu go przytrzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tak jak z tymi chustami do noszenia dzieci jedni mówią ze super a inni że niezdrowo dla maluszka że kręgosłup i klatka piersiowa uciśnięta, a co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Te spodnie ciazowe to teraz moje ulubione,sa wygodniejsze niz dresy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja jestem przwciw chustom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też mi się to wydaje że jakoś to niewygodne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nigdy nie zdecydowałabym się na noszenia dziecka w chuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem zwolenniczką chust. Nie podobają mi się w ogóle. Nigdy nie nosiłam się w takim stylu, więc takie chusty w ogóle są nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wy już po obiedzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×