Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość kaliwia
czarny ladny i uniwersalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia - mi się podoba najbardziej czarni i czarno-czerwony, choć trochę za dużo czerwonego dali. Ewentualnie pistacja z oliwką , jeszcze nie razi w oczy. Alcia - jaki kosmiczny wózek. Trochę wygląda jak krzesło komputerowe :) Jak dla mnie zbyt innowacyjny :) My bierzemy taki: http://allegro.pl/3w1-jedo-bartatina-alu-plus-jedo-2012-fotel-jedo-i2223016406.html Kolor 246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Tusia mnie się podoba oliwka-pistacja, czarny-limonka i oliwka wzór. Mam słabość do delikatnych zieleni. A kolor unisex, więc potem też łatwiej go sprzedaż w razie czego. Cały czarny wózek to taki trochę żałobny jak dla mnie , dziecko lubi kolory i powinno być nimi stymulowane. Myślę, że w elegancką czerń to my się możemy ubrać idąc z maluchem na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
BlackRossa, ładny - ja myslalam o dosc podobnym, ostatecznie wygraly na moje okolice skretne przednie kola. Alcia, stelaz mnie nie dziwi, ale te kola przednie - wygodne to? da sie wszedzie przejechac? i plastikowe sa czy pompowane? dla mnie to bylo wazne W końcu pozbyłam się lenia i załączam Wam zdjęcia naszych zakupów w "realu": wózek i komplet co do niego (PIorun oczywiscie wszedl jako 1 plan), pierwsze body jakos symbolicznie i podusia do pokoju. A, no i ja, zdjecie wczoraj brzuszka (19 t 1 dz) https://picasaweb.google.com/101113149670750292370/19Kwietnia201205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Amefa czekam na relacje z "polowania" :) Alcia, też go kiedyś oglądałam i pierwsze skojarzenie miałam jak BR krzesło biurowe :) Rossska, b. fajny wózek:) My też chyba zdecydujemy się na czarny, bo nie mam wielkiego pola do popisu w kwestii kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
BlackRosssa wózek fajny :) A co do kolorów jeszcze to widzę, że teraz wszystkie takie stonowane. My kupimy zielono-czarny, bo akurat trafiła się okazja, a najważniejsze żeby był funkcjonalny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Kaliwia, bardzo zgrabny ten wózek, choć Ty jesteś jeszcze zgrabniejsza:) Bardzo szczupła jesteś:)) Słodkie body...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny, jako przyszła matka córki z dystansem do koloru rózowego uważam, że to chyba najtańsza barwiona bawełna ;) otóż, planowałam nie kupować nic różowego, stawiam, że i tak dostanę od gości i rodziny rzeczy w ot, co takiej barwie...ale innych to się trzeba porządnie naszukać! albo cena jest taka: body rózowe - 14,99, body czerwone/zolte - 19,99 - nie wiem, o co chodzi, pucz ekologiczny, czy jak? jak sie wkurze, kupie wszystkie białe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Ulci, dzięki, ja duzo schudlam na poczatku...dopiero teraz nadgoniłam stracone 0,6 kg a moj brzuch przy Waszych...to nic ;( BlackRosssa, tak, to mały, 1,5 roczny shih-tzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwia bardzo fajny wózeczek a jak się prowadzi. Ten co ja wkleiłam to nie mam pojęcia zapytałam się tylko o waszą opinię bo jak dla mnie jest kosmiczny haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Alcia, moj prowadzi się super, w zasadzie mozesz jedną ręką. Jest stabilny, wygodny, ma ustawienie twardości zawieszenia nawet Piotrek wczoraj nagle z nim wyjechał na środek mieszkania bo stwierdzil ze tak mu sie podoba ;) tylko oszyk na dole mam max na 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia - no właśnie tak podejrzewałam, że to shih-tzu :D Świetnie ma na imię. Pasujące do charakteru rasy jak nie wiem co :D A propos fotek - jesteś mega zgrabna :) A różowe body śliczne. Ja generalnie nie znoszę różu i nie będę "różowić" naszej córci, ale kilka rzeczy kupiłam, żeby dziecko nie było całkiem kolorystycznie upośledzone :) Taki kompromis :) Bo niektóre (tak jak Twoje body) są ładne i wcale nie krzyczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Wiem, co miałam Wam napisać! wczoraj Piotrek przyniósł do domu katalog Tchibo - jakaś letnia kolekcja ubranek dla dzieci. Jest nawet piaskownica ;) fajne rzeczy sa, co prawda, wiekszosc dla taich maluchow 62/68 wiec dla naszych nie na pierwszy rzut, ale sa body (nie są najtansze), ale za to jest ladny omplecik koldra + poduszka i spiworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Co do ubranek, to ja właśnie czekam na kuriera...Ale jak się moszna "wciągnie" i z synka się zrobi córeczka to mąż mnie ukatrupi za te zakupki, haha;) Jak przyjdą to wstawię fotki, albo chociaż linki z allegro... Za to przyszedł już adapter do pasów, wygląda solidnie, zgłosiłam się do konkursu więc walnęłam wypracowanie na temat pytania konkursowego i czekam na maila, że wygrałam 1000 zł, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
BlackRosssa moj maly miał być Piorun lub Tajfun (pies, oczywiście). Wszyscy mówili, że to "kanapowiec", a moj pies w zasadzie spi...jedynie w nocy (chrapiac przy tym jak nie wiem co). Jest za to polecany dla dzieci, ma wlosy nie siersc, stad nasza decyzja. Łobuz z niego straszny, ale za to jak dziecko płacze u sąsiadów, Piorun cały czas chodzi w kółko, jest więc chyba dobrym stróżem dziecka. Sam zresztą wciąż jest jeszcze mały i przychodzi się przytulać, za to jak zaczyna biegać, to my chowamy się w pokojach....imie wyszlo w jego przypadu wiec idealne! ;) Ja z tym rozem mam to samo podejście, ale np. ja ja mieszkam ok 15 km od Warszawy to w malych sklepikach w mojej miejscowosci to jest tak ze sa same rozowe rzeczy dla dziewczynek. ...trzeba bedzie nad tym popracowac dluzej zeby znalezc inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TCHIBO JEST BARDZO DUZO FAJNYCH RZECZY I NIE TYLKO DLA MALUSZKÓW ALE OGÓLNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULCI JA TEZ MAM PEŁNO UBRANEK DLA DZIEWCZYNKI CHOCIAZ NIE MAM 100 % PEWNOŚCI :) MÓJ J ŚMIEJE SIĘ ŻE JAK URODZI SIE CHŁOPIEC TO ZE SZPITALA WYCHODZI W SUKIENCE. a JAKIE ZABAWKI KUPOWAŁYŚCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny, wracając do wpisu dot. ZUSu, ZUS placi powyzej 33 dniach na L-4, tak? i kasa idzie z ZUSu czy pracodawca to placi, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - ja z kolei kupuje jak dla dziewczynki, a jak siusiak urośnie, to będzie wesoło :) Kaliwia - my też jesteśmy dumnymi posiadaczami Shih tzu. Z ty, że teraz on mieszka u moich rodziców. Mieliśmy przeprowadzkę i jakoś tak wyszło. Nie mógł się zaadoptować do nowego miejsca i płakał. Wszystkie psy dookoła go denerwowały. A u rodziców jest już jeden, który ma prawie 12 lat. Tak się pokochały, że mój postrzeleniec nieco spokorniał, a starszy odżył. Co do tego biegania, to chyba jakieś "upośledzenie szitsowe" :D Nasz jak ma fazę, to biega jak opętany po domu i skubie np. w palec u nogi (ale bardzo lekko). Dokładnie tak robi jak ten piesek na filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=AoGJaOsRXd4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
BlackRosssa te filmiki o shh tzu sa niesamowite, jakbym widziala naszego Pioruna. PIorun mial badanie krwi i tak subal ranke, ze ma stan zapalny lapy i dlatego na zdjeciu, które podesłałam, ma kołnierz ;( mam nadzieję, że łapka szybko się zagoi. Kochamy go bardzo, praktycznie wszędzie z nami jezdzi a teraz bacznie przygląda się zmianom w domu ;) Dziewczyny ja na swoim USG na 150% widziałam dziewczynkę. Piotrek też. Ale ciuszki zakupię rozne nie mam zamilowania do kobiecych kolorow. GDyby co, nie bedzie problemu (jedynie wozek zostanie slodki bo z zoltym kolorkiem). A Wiki bedzie najyzej Wiktorem, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Kaliwia, nie wiem dokładnie po ilu ale jakoś właśnie po ponad 30 dniach już płaci ZUS. Pracodawca płaci tylko przez pierwszy miesiąc zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Ulci dzieki, a Dziewczyny, skladalyscie jakis dokument dodatkowy czy nie, to juz pracodawca sam zalatwia?? i przekazuje zwolnienia do zusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) ale beznadziejna pogoda u mnie, tylko spać i tak mi własnie wyszło, obudziłam sie o 8 sniadanie i drzemka od 11 do 12, teraz zjadłam cały budyń i znowu chce mi sie spac chyba musze jesc i lezec botylko 2,5 kg przybrałam ale mała duza jak na swoj wiek to chyba sie nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........26.........17.07.2012........có rcia 70 % przyszlamama.25.........25..........30.07.2012.......syne k/sy nek Alcia28.... .....28.........25........ .03.08.2012.......córeczka Amelia Igieleczka......21.........24....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........24.........03.08.2012 Talusia..........20.........23..........10.08.2012 Izka..............26........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28.......23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34........23....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24.........22.........17.08.2012....... . ..córc ia 99% Moniq123........27.........22.........17.08.2012 Maniusia89.......23........21.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........22....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........22........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........ 22.........24.08.2012 Marti884.........28.........22.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24.........20.........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........20.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........21 ........01.09.2012..........synek/ ??? Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........20..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........21.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Jo--anna...........26........20........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........16........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........20.........09.09.2012.........s yne k Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........19....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........19....... 14.09.2012............córcia/Wiki Invictia............24.........18...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........18.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........18........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP Tajeczka...........28.........17....... 22.09.2012.............córcia/? BlackRosssa........27........18..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............c o rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Unia, to babymerq q7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×