Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Jo---anna - właśnie, pisz odwołanie. Z jakiej racji wystawili pismo, że masz leżeć, skoro nawet nie zapoznali się z Twoim zwolnieniem. Bałagan jak nie wiem co.... Nie popuść im. Napisz to wszystko co napisałaś, że masz chodzące, że się przeprowadziłaś itd. Normalnie śmiech na sali... ZUS... porażka. Nie dziwię Ci się, że się wkurzyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO właśnie dlatego ja nie biorę zwolnienia do KRUSU bo bym tylko problemów sobie narobiła. Za miesiąc w krusie dostała bym grosze ale pewnie przyczepili się że mieszkam 700 km od miejsca gdzie mam ziemię i gdzie powinnam przebywać, ale u mnie to inna sytuacja ja nie jestem nigdzie zatrudniona i po prostu nie dostaję od nich kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia 300zl z KRUSU to nie majatek ale miec a nie miec... ja bym im nie odpuscila ... tez jestem w krus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Joa-nnna, zacznij moze od telefonu do zus/krus, co masz napisac, zeby bylo najlepiej. Pewnie sprawa potrwa.... BlackRosssa, moje uzaleznienie niestety tez sie poglebia, ale co tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Kaliwia są plusy uzależnienia :) Właśnie znalazłam za niewielką cenę podgrzewacz do butelek ze sterylizatorem i możliwością przełączania na używanie w domu lub w aucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan masz racje ale jak mam mieć nieprzyjemności że jestem na Krusie a mieszkam na drugim końcu polski to jakoś mi nie szkoda tych 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Plusy są, ale kasa odpływa...;) co prawda, super rzeczy można kupić, ale okazuje się, że nakupimy wszystkiego multum a polowa nam z tego tylko będzie faktycznie potrzebna hehe ;) no, ale kiedy szalec jak nie teraz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia to widzisz chociaz czujesz ruchy ja we wtorek zaczynam 20 tydzien a ani jednego ruchu.....ale tetno dziecka slysze na usg bardzo wyraznie i szybko je doktor odnalazl z tym nie byl problemu tylko ten brak ruchow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Joanna wez sie przejdz do tego ZUsu przeciez masz chodzace to jakim cudem oni oczekuja od Ciebie zebys Ty lezala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka dla mnie tez ale pooglądać można może kogos bedzie na nie stać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia w sumie jak za caly zestaw to nie az tak duzo ;) Jakbys miala te wszystkie bajery kupic osobno, to nawet wiecej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlam taki zestaw za niecale 400 zl i wszystko hest lozeczko komlet poscieli baldachim i maerac ten gryka kokos kaliwia tu dawala linka jak sie nie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale posciele ma ladne :) Moze zamowie u tego sprzedawcy :) Ja bede kompletowac osobno, bo takich lozeczek jak chce nie ma w zestawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
dzieki dziewczyny za rady, poki co bylam u lekarza. Pytalam co zrobic. Zaraz bede skladala pismo do nich, tzn zawioze osobiscie odwolanie. I druga sprawa, robilam pierwszy raz badania na cytomegalie... Igg dodatnie - 1.3 a norma jest do 0.6 Igm ujemne 8 - a norma jest do 15 I kutwa nie wiem czy chorowalam przed ciaza czy juz w ciazy. Bo to, ze nie choruje obecnie to widac po klasie Igm, ale Igg swiadczy o tym, ze kiedys przechorowalam. Moze to kiedys bylo np 2 miesiace temu.. Ja zwariuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna spokojnie ja sie na tym nie znam ale jak pojdziesz do lekarza i pokazesz wyniki to Ci powie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam czy brac ten baldachim czy nie, ale to juz taki maly szczegol najwyzej wezme skoro jest w zestawie a pozniej zobacze czy zaloze bo mi sie tak srednio podoba ale moj Michal mowi ze dodaja calego uroku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie bym brała z baldachimem ale u mnie nie ma możliwości bo mam skosy w pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie tez sie mega podoba te lozeczko i je chyba tez zamowie:) jesli WY zrobicie to predzej to dajcie znac jak sie prezentuje na zywo i jakosciowo jajie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje je kupic tak w czerwcu najdalej wiec jak kupie pierwsza to dam znac jakie jest na real :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyli materac gryka-pianka-kokos polecacie??? czy za 69 zł sie oplaca czy mozna gdzie taniej znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Ja kupuje to ktore znalazlam, ale Black Rosssa, Twoje tez sliczne ;) ja wyliczylam ze wszystko z lozkiem i materac, posciel, rozek i przewijak damy do 500 zł i to jest ok z naszym budzetem. Dziewczyny, i tak trzeba drugi omplet poscieli dokupic ale znalazlam tez ladny taki za 60 zł. Co do baldachimu, to ja przeczytalam, ze lepiej nie dawac bo alergenne jest, zbiera sie na nim kurz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×