Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Jak wy wnikliwie sledzicie moje poczynania, jestem pod wrazeniem, gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jutro pewnie ktos nam napisze jakiego koloru masz majtki hehe :) Przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mam nadzieje, ze jednak nie. ;););) Swoja droga ktoś musi być bardzo znudzony swoim życiem i nieszcześliwy, skoro tak wnikliwie śledzi moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,widzę że piszecie że nie mogę nadążyć czytać:)Ja wróciłam z komunij jakoś dojechałam.Dziś byłam na wizycie wszytko w porządku usg mam 25.06.już nie mogę się doczekać.Strasznie mnie łapią skurcze łydek i puchną mi nogi i dłonie ale niby to normalne w ciąży.Mam bakterie w moczu już któryś raz pod rząd i muszę zrobić posiew moczu nie wiem nawet co to znaczy:)Moja mała Ala rozpycha się w brzuchu niesamowicie teraz na wysokości mostka czuję jak pcha się i dostaję kopniaki w sam żołądek hihi.... Strasznie przytyłam 17kg a gdzie tu jeszcze:(Masakra i wcale nie jem nie wiadomo ile!Już niech zleci ten czas i będzie ten sierpień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, a co dzisiaj zjadlas? :) Mi to sie wydaje, ze tez duzo jem i tez sporo przybralam. :) Ale nie ma co sie martwic, pozniej sie zrzuci. :) Ja mam usg 19 - moze wreszcie sie dowiem jaka plec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w sumie rano trzy kanapki potem oczywiście coś słodkiego i teraz wróciłam od lekarza i zjadłam trzy kanapki nic więcej zawsze jednak jem obiad jeszcze dziś nie miałam kiedy nieraz chce mis się późnym wieczorem jeść lub w nocy ale nie jem już mimo głodu także mi się wydaję że nie jem aż tak dużo tylko mnie gubią słodycze jak bym nie zjadła to umarła bym chyba aż mnie trzęsie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wody piję dużo bardzo dużo ale nawet dziś mi mówiła że wody trzeba dużo pić,więc piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale warzywa mam nadzieje, ze jesz i owoce, tego nie zaluj sobie :) Ja musze sie zmuszac do picia, zawsze malo pilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem ostatnio jak byłam w domu mam zakisiła mi ogórków takich mało solnych zjadłam cały słoik hihi..Patrzyłam teraz na wyniki glukozy to pierwszy wynik był 83 a drugi 95 dobrze że wszytko ok bo bałam się właśnie tej cukrzycy.A co do usg to ja już wiem że dziewczynka dwóch lekarzy różnych mi powiedziało a i tak mam obawy teraz żeby czasem to nie była pomyłka bo ja już różowe rzeczy kupiłam hihi...Mam nadzieję że teraz ci powie jaka płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na diecie cukrzycowej chyba za duzo jem :D Dzisiaj: - 2 kanapki z chlebem razowym, twarogiem i rzodkiewka - kilka truskawek, kilka pistacji - kawalek piersi z kurczaka, brokul, ryz brazowy - kalarepka swieza - kawalek ryby, kromka vasy - kiwi - platki blonnikowe z mlekiem 0% (fu ale innego nie moge) :) Ale jestem cholernie glodna, juznie wiem co jesc :P Moje male cos sie rozkrecilo, moze te platki za duzo cukru mialy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wciaz glodna :( Konia z kopytami bym mogla zjesc :P Nieraz mam zoladek pelny, ale czuje ssanie glodu :P Macie te skurcz przepowiadajace? Czy to jest bolesne? Czasem czuje takie jakby twardnienie/napiecie w podbrzuszu. Nie jest to bolesne, ale sie zastanawiam co to jest :) Lekarza pytalam ostatnio i mowil, ze jak czesto sie nie zdarzaja to ok. Dzis wieczorem takie napiecia zdarzaja mi sie co ok 20-30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to się nadaję do cyrk chyba... :) Zmywałam lakier z paznokci i nagle buteleczka wyślizgnęła mi się, ale wyskoczyła w górę. Ochlapałam sobie włosy, ciuchy, podłogę i... wpadła do lekko uchylonej pralki. Nie wiem jaka to była trajektoria lotu, ale niezła akrobacja. Butelka świeżo otwarta, więc sporo tego. Zapach w całej łazience przedni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. bo tak maja tylko wybitni ludzie :P A ja siedza zamknieta w pokoju, bo Rafal zeskrobuje tynk w pokoju malucha, nie wiem jak to sie fachowo nazywa :P Skurczy nie mam - albo nic o tym nie wiem A moze to maluch sie wypycha? czy brzuch Ci sie stawia? sa takie regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Black Rosssa udalo Ci sie :) Dalas rade jakos to zmyc z siebie? :) Asia wlasnie regularnie sie to nie zdarza. Wydaje mi sie, ze jak sa skurcze to cala macica twardnieje, a mi tylko na samym dole... Moze faktycznie Jas sie przekreca gdzies tam i stad takie uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czasem cos takiego, ale poglaskam i ucieka, wiec sadze, ze to dzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też właśnie nie wiem jak wyglądają takie skurcze.Czasem też mi twardnieję brzuch ale w sumie to bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak dotkne tego brzucha, zeby sprawdzic czy twardy czy mi sie wydaje, to ustepuje to uczucie. Pewnie Jas sie ze mna drazni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby bolalo czy bylo regularne to dzwon do lekarza, a tak to mysle ze nic groznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uratowana, już nie śmierdzę, ale pralka... koszmar. Płukanie nie pomogło. Zalałam więc płynem do czyszczenia i włączyłam normalny tryb. Co do skurczów, które Amefko opisujesz to właśnie może być lokator :) Nasza Miśka dzisiaj przechodzi samą siebie. Najlepszy do kopania jest mój prawy dół biodrowy. Chyba ćwiczy pedałowanie :D Kocham każdy kopniaczek, ale dziś jestem wymordowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc! Jestescie niezastapione :) BlackRosssa a zostalo Ci chociaz tego lakieru zeby pomalowac te paznokcie do konca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w ktorym tygodniu malenstwo obraca sie glowka do dolu? tzn do ktorego powinno wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - to zmywacz mi się wylał :D A lakieru zostało, tyle, że na drugiej ręce na dwóch paznokciach, do tego czarny. Na szczęście w tej butelce jeszcze kropla zmywacza się ostała i zmyłam do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle przeczytalam :) Myslalam, ze to lakier Ci sie wylal podczas malowania :) Zmywacz w miare dobrze wietrzeje. Jutro nie powinno go byc czuc :) Moj maz zajmuje sie modelarstwem i czesto uzywal rozpuszczalnika. Na drugi dzien powietrze bylo juz w miare znosne ;) Megan dobre pytanie-tez mnie to ciekawi, zwlaszcza ze Jas chyba czesciej siedzi na tyleczku na glowa w gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zastanawiajace jest to...:p moze dziewczyny ktore sa juz dalej w tyg. odpowiedza nam na te pytanie czy ich szkraby sa juz obrocone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam usg 25.06 więc nie wiem czy jest obrócona ale wydaję mi się że chyba tak bo coś mi wpycha pod żebra cały czas właśnie przed chwilą taka gula mi wyszła na wysokości żołądka i ciągle wypycha mi coś tam także pewnie nóżkami tak fika chociaż nie wiem to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×