Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Oczywiście wiem, że ten kopniak nie miał nic wspólnego z sytuacją, ale śmieszny był kontekst. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Ja też chciałam synusia ale coś mi mówiło że będzie dziewczynka. A jednak jest odwrotnie. Nawet nie wiecie jak się cieszymy. Od dziś jestem na l4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jestem od 8 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecei może co na wypadające włosy i łamiące sie paznokcie??nie wiem już co mam robic,zamiast sie poprawiac to sie tylko pogarsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja mam podobna sytuacje :P Obieralam gruszke mezowi i on mowi do mnie, ze mam zjesc. Ja mowie, ze nie chce, a Dzidzia sie ruszyla :P Wiec musialam zjesc ta gruszke, bo widocznie Dzidzius chcial :P A dzisiaj fikal jak sluchalismy Mozarta :) Danuti sliczne imie :) Tez mi sie podobalo zawsze. Gdybym urodzila sie chlopcem to bylabym Michalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek a bierzesz jakies witaminy dla kobiet w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, kasiulek, nie wiem, ja mam paznokcie i wlosy duzo mocniejsze niz przed ciaza. Myslalam, ze wlasnie od tych witamin i lepszej diety... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też tak myślałam,ale jednak sie myliłam. Dziewczyny a w którym wy tygodniu sie dowiedziałyście o płci?bo ja byłam wczoraj u lekarza i powiedziała mi że dopiero po 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek stan wlosow i paznokci poprawia sie kolo 18tc chyba ;) Plotka jesz maslo orzechowe w ciazy? U Was to chyba popularny przysmak nie? Zastanawiam sie, czy mozna bo gdzies czytalam ze nie wolno tak samo jak orzeszkow ziemnych :( I nie wiem czy zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek pomylilam sie ;) Paznokcie sa slabsze, a wlosy powinny sie poprawic kolo 23tc ;) Mi sie wloski poprawily od samego poczatku. Zrobily sie miekkie i rosna jeszcze szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, a ja mammocne paznokcie. Może dlatego, ze pije litr mleka dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w 20tc wedlug mojej ksiazki mozna ulsyszec serduszko stetoskopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to pewnie zalezy od organizmu. Ja tez mam mocne i twarde paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie fajjnie,bo mi włosy zaczeły teraz wypadac garściami a paznokcie sie łamią jak wściekłe.Kupie chyba cos może do smarowania płytki może po tym pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Joanna gratuluje kopniaczka,to w cale nie za wczesnie...Ja pierwsze ruchy z synkiem czulam w 16 tyg:)super uczucie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.:) witaj Julia.:) ja też już kupuje ciuchy ciazowe i również w zwykłych sklepach.:) nie można przecież chodzić w tych starych na siłę tylko dlatego że nowe są tylko na okres ciąży w końcu jesteśmy kobietami mamy sie czuć piękne! ;-) też uważam że w H &M są świetne rzeczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Właśnie wcinam mielone:)ja to bym mogła cały dzień siedziec i jesc....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie zjadłam teraz kawałek czekolady i wypiłam szklanke soku pomarańczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hehe, a ja robilam rundke do sklepu, po flipsy czekoladowe, czekolade mleczna wedla i krowki :P Nie jem slodyczy codziennie, ale jak mnie przyszpili to masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna gratuluję :D ale fajnie kurcze a ją dopiero 15 tydzień też już bym tak chciała żeby sie ruszył.:) i też bardzo bym chciała synka :-) bardzo bardzo.:) gratuluję Danuti :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dzięki, też czekałam na tego kopniaczka z utęsknieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wypiłam szklankę coli,zjadłam 4 krówki i mam poczucie winy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czemu.:) najwidoczniej miałas ochotę a jąk sie ma ochotę to trzeba zjeść i wypić co sie chce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale tę colę już sobie mogłam darować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ją też często pije- głównie na ból głowy. Ostatnio miałam straszna ochotę na piwo ale takich zachcianek nie będę spełniać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja colę piłam codziennie, gdy wymiotowałam, bo pomagała mi, ale teraz niema wytłumaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Troszke sie denerwuje bo od kilku dni bolaly mnie nogi i wczoraj po pracy zauwazylam ze mam spuchniete stopy. Prawej kostki to praktycznie nie bylo widac. Dzis rano to samo :( Czekam zeby zadzwonic do gina bo dzi przyjmuje po poludniu. Czy wiecie co to oznacza? Czy to moze byc niebezpieczne? Pracuje w banku i calymi dniami jestem na nogach wiec myslalam ze to moze dlatego bo kursuje non stop miedzy biurkiem a okienkiem ale moja mama twierdzi ze raczej nie to jest przyczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja myślę,że zwykłe przemęczenie, od nadmiaru chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×