Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

BlackRosssa pewnie ciazowe hormony troche wyolbrzymily sytuacje ;) Teraz latwo nas urazic albo sprawic przykrosc. Nie przejmuj sie kolega. Ciaza to jest najpiekniejszy stan u kobiety i nasi mezczyzni to doceniaja :) A obcych trzeba olewac :P Wedlug mnie to jest urocze, ze mowimy do naszych brzuszkow i je gladzimy i sie zaokraglamy... Jak zobaczy Twoje malenstwo to bedzie Wam zazdroscil :P Tusia Ty jeszcze zdarzysz o zime zahaczyc z brzuchem :) Ja mam tylko nadzieje, ze lato nie bedzie zbyt upalne... W zeszlym roku goraco bylo na przelomie sierpnia i wrzesnia, a ja mam zamiar urodzic do tego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, powiedziałaś dokładnie to co mój mąż :) Czasem sama siebie znieść nie mogę. Rzeczywiście te hormony niekiedy przejmują dowodzenia nad moim panelem kontrolnym. Normalnie, to bym się raczej nie przejęła. Dogadałam odpowiednio i koniec, a teraz... rozmyślałam, płakałam... :) Wczoraj wreszcie kupiłam sobie kurtkę na wiosnę/lato, bo moje się ledwo dopinały. Znalazłam odpowiedni fason, który rośnie razem ze mną :D I wcale nie kupiłam jej w sklepie ciążowym, więc nada się na dłużej. Także to poprawiło humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nawet nie wiecie jaka ja mam ochote sobie cos kupic!:) wiosennego, kolorowego i niekoniecznie namiot;p czekam na wolne i gnam na zakupy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że strasznie mnie niektóre moje kuzynki denerwują. Ostatnio jedna była u mnie i tak zagadałam, że szukam kurtki, ale nie typowo ciążowej, tylko takiej z dużą ilością "troczków", żeby była uniwersalna, ale modna. Wspomniałam też coś o kwiatowych tunikach itd. A ona na to, że głupia jestem, bo chce wydawać kasę niepotrzebnie. Ona całą ciąże chodziła w jednej czy dwóch sukienkach, które miała po koleżance. Żebym chodziła w tym co mam, tylko rozpiętym, albo w swetrze... W czerwcu mam wesela, to jej rada... "ja bym nie szła, po co kupować kiecke na jeden raz"? Chyba z takimi radami, to bym w domu siedziała owinięta w koc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zakupilam kurteczka jakis czas temu. Niestety kupilam na allegro i nie zwrocilam uwagi, ze nie ma ona podszewki... Wiec nadaje sie na cieplejsze dni :( Ale jak wloze bluze pod spod to da sie wytrzymac ;) I tez taki fason luzny, ale po ciazy ponosze. Ogolnie staram sie takie ubrania kupowac, zeby mi potem tez posluzyly. Z wyjatkiem dzinsow ciaozwych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehhe najlepiej kupmy sobie po jednej duzej pidzamce i nie wychodzmy z lozek:D albo duzy dresik:D kurcze wiele razy zdarza sie tak ze sukienke na wesele zaklada sie raz a potem nie ma okazji i jakos nikt nad tym nie rozpacza;) a jak juz przy zakupach jestesmy...w najnowszym katalogu H&M jest -30 % na kolekcje dziecienca przy zakupach za 100 zl... i co wiecej? jak juz sie wyda te 100 zl (70 w rzeczywistosci) to mozna dokupic cos z innego dzialu i tez jest objete promocja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
amefa moja kolezanka ma juz 2 letnia coreczke a jeansy ciazowe nadal jej sluza:) i to wcale nie dlatego ze zostaly jej kg po ciazy, mowi ze sa tak wygodne ze nie moze sie z nimi rozstac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście zawsze lubiłam tuniki, więc mam ich kilka w szafie :) Nawet jak dokupię, to posłużą dłużej :) Spodni ciążowych mam dwie pary. Dokupię jeszcze na lato rybaczki i starczy :) Uwielbiam długie kwieciste sukienki i myślę, że też coś z szafy wybiorę, a dokupię jedną, czy dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa mnie tez wkurza takie gadanie :P Przeciez teraz jest tyle ubran, ktore mozna nosic w ciazy i po ciazy. Moja siostra kupila sobie przed ciaza sukienke na wesele i fason byl taki fajny odcinany pod biustem, ze na moim weselu tez ja miala ubrana juz z ladnym brzuszkiem :) Poza tym mozna kupic po prostu cos tanszego, ale ciazowego. Ciaza trwa ladnych pare miesiecy przeciez. Przed ciaza kupowalam ubrania kilka razy w miesiacy jak sie trafilo cos fajnego, a teraz mam nie kupowac w ogole? Garderobe i tak wymienia sie co jakis czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja w ciąży to taka płaczka jestem że nie wiem co, kilka dni temu siedzieliśmy z moim J i jedliśmy obiad i ja nagle się rozbeczałam haha no mówie wam. Ja mam zamiar urodzić w lipcu wiec mam nadzieje że w sierpniu i wrześniu będzie piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam szafe pelna takich luzniejszych ubran. W koncu staralismy sie rok i moze jakos podswiadomie wybieralam mniej obcisle rzeczy... Mamcia ja planuje odpruc od moich dzinsow ten pas na brzuszek. Naprawde maja swietny fason i bedzie mi szkoda ich, bo mi ciezko wybrac dzinsy :) A ten katalog z H&M skad masz? I jak dlugo trwa ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ - tak jak mówisz,są mega fajne promocje i można za niewielkie pieniądze kupić coś ekstra. Ja kupiłam zimą w H&M spodnie ciążowe na wiosnę. Wzięłam o rozmiar większe od tych co noszę i jak teraz wkładam, są idealne, nawet jeszcze luźne. Zapłaciłam za nie 29,90. Dziś te same kosztują 129,90, bo już sezon :) Wczoraj mieliśmy z mężem szczęście i za zakupy dostaliśmy kupon, a w nim wylosowaliśmy kartę podarunkową na 50 zł w dowolnym sklepie w tej galerii. A tam H&M itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
katalog mozna dostac w kazdym sklepie przy kasie:) promocja trwa jakos do 6 kwietnia od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
kurcze teraz nie wiem czy do 6 czy 7:/ dzisiaj sprawdze i napisze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja zawsze te katalogi olewam :P 1 kwietnia mam zamiar pojechac do galerii to moze upoluje katalog :) Oczywiscie przyda sie, jesli lekarz potwierdzi plec na usg, a usg 5 kwietnia :) To moze cos kupie :) BlackRosssa ale macie szcescie :) Sciagnelam sobie album "Mozart for my baby" :) Odslaniam brzuszek i puszczam Maluchowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tam tez kupuje ubrania ciążowe niedawno kupiłam płaszczyk na wiosnę i wcale nie w sklepie z odzieżą ciążową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzinsy kupilam w C&Ai dalam za nie 39 zl :P Tez z przeceny :) W H&M mialy za ciasne te panele na brzuch jak dla mnie... I nie bylo regulacji w "pasie" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niedawno w Dzień dobry TVN kobitka mówiła o modzie w ciąży. Porównała ceny z "sieciówek" z cenami w sklepach ciążowych i oczywiście wygrały sieciówki. Radziła, żeby kupować właśnie tak jak my, czyli coś, co będzie uniwersalne. Podobało mi się właśnie połączenie: rurki, biała zwykła bluzeczka (dłuższa), do tego czarna rozpięta marynarka z wywijanymi rękawkami i kolorowy, kwiatowy szalik. :) A na wesele podpatrzyłam właśnie u nich strój: długa kolorowa sukienka odcinana pod biustem, czarna rozpięta marynarka do tego albo "bogaty" naszyjnik, albo "bogate" kolczyki. I wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wystarczy doslownie kilka ubran ciazowych i reszte mozna komponowac ze swojej szafy :) Ja sie jeszcze dopne w marynarce na jeden guzik ten po biustem, a maz sie smieje, ze wygladam jakbym tym guzikiem miala strzelac, taki napiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi no właśnie Mamcia. A pomyślałam, że jak H&M, to i w każdym innym można upolować cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
pewnie ze mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z kolezanek z naszego forum jest kierownikiem H&M o ile sie nie myle :P Ja zawsze lubilam ten sklep, zwlaszcza bielizne :) Teraz mam zamiar zakupic tam leginsy jak juz beda krotkie, bo widzialam ze maja takie pod brzuch i na lato moze beda lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co myślicie o kozakach na wiosnę takich przewiewnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia, jak lubisz kozaki, to czemu nie :) Ja np. czekam z niecierpliwością na ocieplenie, bo jestem uzależniona od baletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia wydawalo mi sie, ze to Ty :P Alcia ja bym nie kupila kozakow na wiosne :P Mi sie noga poci okropnie nawet w sandalach, wiec chyba bym wode wylewala z takich kozaczkow :P Ja juz sobie posmigalam w balerinach i mnie pieknie obtarly :( Zawsze jak zmieniam buty z zimowych na inne to mam obtarte nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam na obiad grochowke :P Juz widze, jaki bede miala brzuch wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszsz :D Czyli Mamcia, mamy informacje o promocjach z pierwszej ręki :D Amefa, smacznego :D Ja przed wczoraj zrobiłam fasolkę po bretońsku. Przeżyłam :D Dzisiaj szukam jeszcze inspiracji na obiad... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ojj za mna fasolka juz chodzi chyba z tydzien, ale dla siebie samej nie chce mi sie robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledze ten topik jak mam czas (czyt. jak maly spi) i co do tych ubran ciazowych... to ja chyba jakas inna bylam bo do konca ciazy (urodzilam w 36tyg) chodzilam w dzinsach sprzed ciazy :D pewnie dlatego ze to biodrowki:) a jak brzuszek mi sie zaczal opuszczac to po dwoch dniach odeszly mi wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×