Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Marti a ja jak taka gapa nie spytalam w aptece :( Za to kupilam juz 2 premium care. A w Rossmann Newborn sa po 22zl jakby ktos nie zdarzyl kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa nie martw sie, ja tez mam dzisiaj spadek formy, wstalam rano i odrazu w ryk... zawsze po burzy wychodzi slonce wiec jakos to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........32............17.07.2012......S YN EK Antek p.KwiatPolny...20.........32.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........30..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........30........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........29.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........28.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........28.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........27.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........27....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........27........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........27........24.08.2012 Marti884.........28.........27........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........27.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........26.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........26.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 asia05.09.2012..24........26.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........24....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........25........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........24....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........24..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........22........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz 25!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia kupilam sobie jednego z najlepszych dla mnie lodow i wlasnie go zajadam... To jest to, co poprawia humor :) Troche mi sie lepiej robi. Kiedys co miesiac kupowalam Avanti, wybieralam sobie cos i ruszalam na zakupy. I dzisiaj tez kupilam. Moze chociaz jakas bizuterie sobie wypatrze albo cos w co sie zmieszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia05.09.12
amefa no są dwie okazje Dzień Matki, a później Dzień Dziecka :) Myślę, że dobre okazje, żeby sobie i maleństwu jakieś prezenty sprawić :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam na poszukiwaniach sukienki na obrone... oczywiscie nic z tego, nawet nie bylo nic co nadawaloby sie do przymierzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie wybór ciążowych ciuchów jest niewielki, a jak już jest to cena jest kosmiczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia nie szukalam ciazowej (u mnie w miescie to tylko marzenie;p), mieszcze sie w normalne rozmiary bo jak juz pisalam brzucha brak... :) ale nawet "zwyklej" nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to masz szczescie, ja wczoraj zamówiłam sobie sukienke taka na lato i dałam z przesyłką 150 zł i szczerze mówiąc zaden szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia sukienka przepiekna :) Mamcia jesli masz maly brzuszek to moze spodnica i koszula biala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopiero pierwszy raz kupowałam, dam znac jaka jakosc jak przyjdzie a twoja bardzo kobieca, mysle ze jak jeszcze jakas marynarke do tego to moze byc tez na obrone spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa o takim zestawie tez myslalam:) koszule i tak musialabym kupic sobie nowa bo troszke mi w biuscie uroslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki unia:) obejrze sobie:) dzwonilam przed chwila do szkoly rodzenia upewnic sie ze zaczynamy od poniedzialku i...okazalo sie ze pierwsze zajecia sa w sali porodowej...bardzo konkretny poczatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki bardzo fajne. Ja juz chyba nie bede powiekszac swojej garderoby bo to przeciez 2 miesiace, choc pozniej i tak sie te ciuchy przydadza:) Choc usilnie poszukuje koronkowej kamizelki do tych letnich sukienek z F&F. Gdzies mi kiedys taka kamizelka mignela tylko nie pamietam gdzie... Cucus albo KappAhl... Jutro jedziemy na zakupy to moze mi sie poszczesci. A moze Wy wiecie gdzie kozna taka kamizelke dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie bym poszla w spodnicy i koszuli ale w normalne ubrania sie nie zmieszcze, a ciazowych mi sie nie oplaca na ten jeden raz kupowac. Mamcia pewnie do pracy wykorzystasz ta koszule :) Ale ladne te sukienki :) Zaszaleje po ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie :) Zussanka ogladalam na Allegro takie kamizelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz moze linka? Kurka marzy mi sie taki gadzecik wlasnie teraz na lato do tych sukienek bez ramiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie cichutko dzisiaj :) Ja "ciezko" :P pracuje jeszcze 4 godzinki, lece do domciu i wyjezdzamy pod namioty na dlugi weekend!!!! Juz sie nie moge doczekac :D Nasze pieski jeszcze nic nie wiedza, ale jak tylko zaczniemy sie pakowac i klatka pojdzie do auta to zaczna wariowac ze szczescia :) Wiedza, ze to oznacza wycieczke! Amefa, ciesze sie, ze humorek juz lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, dokladnie takiej szukam! Dziekuje Ci Kochana:) Jesli jutro nie uda mi sie czegos znalesc na zakupach to zamowie z tej stronki. Jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobiło się zamieszanie z ta tabelka:) ale dziekuje wam obu Megan i unia:) Zussanka własnie tez słyszałam o tym że chłopcy lubia byc po terminie a dziewczynki sie pchają na swiat, ale ja nie bardzo w takie rzeczy wierze :) poza tym ja jestem dziewczynki pewna na 60-70 % :) dzieciaczki to w ogóle taka pociecha, ze szok :) jak podrosna i laurki nam beda dawać 26 maja :D:) z takimi bazgrołkami ;) a ja za to mam nie za bardzi humor choc wczesniej było ok... Ale cały czas sie martwię tym problemem z pieskami a poza tym... Byłam u sąsiadki jest rok młodsza ode mnie i tak wspominałysmy "dawne czasy" i szkole i wszystko... I nagle Iwona mowi "Kto by pomyślał piec lat temu takie szkuty a teraz jedna wychodzi za mąż, druga bedzie miec dziecko..". Kurcze jak teraz o tym mysle to mi przykro, u niej przynajmniej wszystko "po kolei"... Bierze slub pod koniec września, pokazywała mi też co już kupiła głownie w papierniczym, na wesele... Wiecie co może głupia jestem ale jej zazdroszcze, wiem że pretensje że u mnie jest inaczej moge miec głownie do siebie ale i tak cholernie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dzisiaj taki dzien humorzasty;) Ja rano P.Kwiatek teraz Ty. Mysle ze to zrozumiale ze zazdroscisz kolezankce , kazda chcialaby poukladac sobie zycie punkt po punkcie. Ale trzeba starac sie znalesc w calej sytuacji cos konstruktywnego. Kazdy koniec to jednoczesnie poczatek czegos nowego. Wiadomo ze nowe rodzi niepokoj ale nalezy miec nadzieje ze to nowe bedzie lepsze od tego co odeszlo. Tak czy siak, ja mocno trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzinka ladnie ujelas wypowiedz do pplnego kwiatka zagdzam sie z Twoja wypowiedzia poczatek czegos nowego lepszego:) dziewczyny sukienki bardzo ladne ale ceny zabojcze :/ Plotka gratuluje juz 25tc:) Twoj cod coraz blizej tulenia i wycalowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczynki nie bylo mnie tu od 13 jakos a tu 4 strony nadrukowane:d niezle lecicie :D hehe musze nadrobic teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia dasz rade z ta insulina, najwazniejsze ze malenstwu to nie szkodzi...:):) amefa no to gratuluje ze juz praca skonczona i oddana:) ja jade rano do poznania na uzelnie ja zawiezc ale promotr pierwszy raz bedzie ja widzial na oczy bo chcial od razu wszystkie rozdzialy a nie pokolei takze przypuszczam ze cos bedzie do poprawki i dopiero w polowie czerwca ja zawioze w komplecie i juz bez zadnych zmian :) no chyba ze uzna ze wszystko jest ok w co watpie :P poznanski kwiatku podzwon po schroniskach zapytaj:) moze pomoga...:) trzymam za to kciuki!:) a co do kolezanki ja sie nie dziwie ze jestes zazdrosna i tez bym byla...ale głowka do gory TY bedziesz mamusia:) a to jest o wiele lepsza rola niz panny mlodej :):) zobaczysz ze to ona bedzie Ci dzieciatka zazdroscic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×