Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Nowa a zaplacilas mu w calosci za wizyte? tez bym sie wnerwila;/ Poznanski kwiatku ja bym zrobila naprawde duuuuuzo zeby tylko moj piesek odzyl...:( musialam go uspic po kilku latach choroby raka a tak strasznie tesknie za nim.....:( nie wiem co Ci doradzic moze pojdz do schroniska i zapytaj czy nie mogli by Twoje psy dokarmic ze wzgledu na finanse w domu?? A ja wczoraj poszlam do lidla to juz nie bylo babka mowila ze tylko 15 termometrow przywiezli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski Kwiatku, popytaj wsrod znajomych czy nie chcieliby pieska. To w koncu nie ich wina ze Twoja sytuacja finansowa troche podupadla. Poza tym u znajomych bedziesz mogla je odwiedzac:) Ja pomagalam ostatnio sasiadce szczeniaczki rozdac i sie taka fajna akcja zronila i teraz piesi maja nowy dom, malo tego ich znajomi pytaja czy nie mamy jeszcze tych szczeniakow bo takie pocieszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no dziś w końcu troszkę chłodniej :) a mnie boli dzis całe podbrzusze nie wiadomo czemu eh te uroki ciąży. Skoro mówicie że te termometry z lidla są ok to chyba sobie też kupie. Poznański kwiatku szkoda tych psiaków może faktycznie daj jakieś ogłoszenie czy cos i ktoś się znajdzie żeby je wziąć :/ Jak sie cieszę że dziś już piątek jutro bede mogła dłużej pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci myślę, że masz rację, że badania można zrobić wszędzie, a zaoszczędzić warto. Zadzwonię i zapytam. Co najwyżej w matopadzie dopytam czy któreś z tych badań można zrobić na kartę LUX-MED, bo mam taki dodatkowy pakiet ubezpieczenia od mojego pracodawcy, ale on jak się okazuje niewiele obejmuje.. Malentka za badanie płaciłam, ale już głupio mi było robić aferę o tą płytę. Zwłaszcza, że 4d mam liczone zawsze jak zwykłe usg, płytę dostaję za każdym razem, a nie wiem czy to i tak nie jest jakiś "gratis". Ale następnym razem na pewno się upewnię, czy ją włożył! Megan masz rację, dobrze że z Małą wszystko dobrze. Już ochłonęłam z tej wściekłości :) Wystraszyło mnie też to zdjęcie ze zdeformowaną twarzą, ale skoro widziałam podczas usg, że tak wcale nie wygląda i na ostatnim była piękna i proporcjonalna to nie mam się chyba czego bać. Musiała się poruszyć, bo obraz jest płynny i akurat odwracała głowę tak, że było już widać drugie oko i czoło wygląda na spłaszczone. Invictia Lioton1000 może i ma heparynę, ale myślę, że działa tylko jakoś miejscowo i dlatego można to stosować. Co do leków, które można brać mój lekarz jest bardzo ostrożny i wszystko każe ze sobą konsultować, więc skoro to zalecił to pewnie wie co mówi. Poznański Kwiatku dobrze Ci dziewczyny radzą, żebyś popytała wśród znajomych, albo może daj darmowe ogłoszenia w internecie lub lokalnej gazecie, że oddasz psy w dobre ręce, bo ze względów finansowych nie dasz rady ich utrzymać lub prosisz o pomoc w postaci karmy itp. Myślę, że jakiś dobry człowiek się znajdzie :) Zmykam na basen, trzeba dbać o kondycję :) Miłego dnia dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze różnego rodzaju fundacje, które prowadzą domy tymczasowe lub pomagają w znalezieniu nowego domu dla zwierzaka, np sos pomoc dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem jak to jest z tym termometrem on pipa te 2 razy po pomiarze, tylko ten pomiar jest bardzo sztbko jakies 1-2sekundy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki. Skoro mówicie, że ten termometr taki fajny to chyba go sobie też obejrzę :D Poznański Kwiatku - ja też nawet nie myślałabym o uśpieniu psiaków. Prędzej popytaj wśród znajomych czy ktoś się zaopiekuje, albo... zrób zbiórkę karmy dla nich. Zawsze możesz poprosić znajomych o pomoc. :) Dziękuję za słowa otuchy ... :) Strasznie się stresuję dentystą i nie potrafię się uspokoić. To nie na moje nerwy. Normalnie zawsze mam stres, ale nie taki jak teraz. Staram się sobie wytłumaczyć po dobroci, groźbami i nic... Głupol ze mnie jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dola:/ Mezyk wczoraj oswiadczyl mi ze wygral wycieczke 5 dniowa na Sycylie, oczywiscie sam. Oczywiscie ciesze sie ogromnie ze doceniaja jego prace, ale z drugiej strony szlak mnie trafia ze ja od 8 miesievy nic innego jak tylko dom i dom. Czuje ze sie uwsteczniam... Wiem ze to wszystko w dobrej wierze ale chyba nie w tym wieku... Musialam sie uzewnetrznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanko - nie dziwię Ci się. Też bym tak zareagowała. :) Odbijesz sobie kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie powinnam narzekac bo nie kazda ma komfort "siedziec" w domu caly okres ciazy. Ale do cholery czuje ze troche zycie mi prze palce ucieka:/ Pozniej bedzie malenstwo wiec znow nie bedzie mozliwosci gdzies odreagowac a nie naleze do osob jakos czszegolnie wycofanych. Potrezbuje ludzi i zeby cos sie wokol dzialo... Sorry za wisielczy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanko - to naturalny bunt. Ja też nie należę do osób domolubnych. ;) Zawsze byłam bardzo aktywna. W ciąży jestem w domku, bo nie było sensu szukać etatu, więc gdzieś dorywczo mi się udawało pracować. Nieraz mężulka nie ma dłużej, to mnie trafia :D Kochana nie można się zatracać. Ja postanowiłam w ten czas robić coś na co z reguły brakowało mi czasu. :D Oprócz oczywiście dbania o mieszkanko. :D A ponarzekać czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie BR:) To chyba normalne ze sie bezpiecznik przepala po takim czasie...Ja podobnie jak Ty dbam o nasze mieszkanko, poza tym nadrabiam lekture ksiazek. Trudny dzien przede mna ato dopiero jego poczatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oj czasem moje bezpieczniki też się przegrzewają :D To moje pierwsze wakacje bez wyjazdu na kolonię (co roku byłam wychowawcą) :) Jak ja się odnajdę bez dzieciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu skonczylam pisac ta prace magisterska!! :P:P ufff jaka ulgaaa....3 lipca obrona i zovaczymy czy bede madra mamuska:d w ogole bede sie bronila w 30 tygodniu ciazy :) BR nie dziwie Ci sie ze sie boisz mi sie psuje jeden zab juz od ponad pol roku ale mam takiego styka ze nie pojde do dentysty...moze po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR dasz rade zreszta zaraz bedzisz miala swojego dzieciaczka...:) ktory zapelni Twoj czas dokladnie tak samo jak dzieciaczki na kolonii:) Zussanka tez bym sie wnerwila....;/ ale zobaczysz ze sobie odbijesz jak sie malenkie urodzi :) wyjedziecie sobie gdzies razem wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz po sniadanku:) BLackRosssa a idziesz na kontrole czy cos Ci dolega z zabkami? nie taki diabel straszny wkoncu robisz to dla siebie i malenstwa:) bedzie dobrze:) ja ide za miesiac na kontrole bo bylam w zeszlym roku w czerwcu:) Malentka gratuluje napisania pracy teraz bedziemy trzymac kciukiza obrone!:) co dzis robicie na obiadek bo nie mam pomyslu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malentko. :) A z tym dentystą to sobie obiecałam, że teraz pójdę i resztę po ciąży, bo się nerwowo wykończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Malentko zapomniałam pogratulować ukończenia pracy. Teraz pozostaje trzymać kciuki za obronę :D Swoją drogą to i Dzieciaczek będzie miał tytuł naukowy ;) Ostatecznie też będzie brał czynny udział w obronie :D Megan - w sumie kontrola, choć na pewno coś jest do robienia, bo przed ciążą chodziłam z zamiarem naprawienia wszystkiego i przerwałam. Coś tam zatem zostało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz idz BR kurde ja tez powinnam isc aleeeee,......na sama mysl ehhh....ale Ty idz badz madrzejsza ode mnie :P co do obiadu to tez wlasnie mysle i nie wiem.....moze makaron z boczkiem mam taki fajny szybki przepis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki:d sama jestem z siebie zadowolona ze w koncu am to za soba teraz obrona to juz pikuss wole sie uczyc niz pisac prace :P a co do tego makaroniku to ja zaraz robie tak: na rozgrzanej patelni smaze drobno pokrojony boczek wedzony,kiedy wytopi się z niego tłuszcz a boczek będzie rumiany dodajemy pokrojona w kostke cebulke i krótko podsmaazamy. Następnie dodajemy makaron ugotowany al dente, jakies tam przyprawy to juz wg gustu i to wszystko mieszamy razem z calym sloizkiem przecieru pomidorowego :)i to tyle :) moj mazx to uwielbia :P moze komus sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zjem sobie pirogi:) Do tego surowka z kapusty pekinskiej, papryki ogorka i pomidora. Ide na latwizne dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi tez bym se wsunela ale kupnych nie lubue za bardzo a sama robuic to uuuu nie wiem kiedy bym skonczyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba tez cos z makaronem wykombinuje:) maly wlasnie robi mi dyskoteke w brzuszku:D chyba sniadanko do niego dotarlo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka a nie ma mozliwosci zeby dokupic miejsce dla Ciebie i zebyscie razem wypoczeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj robie placki ziemniaczane nie chce mi sie za duzo myśleć nad obiadem ;) właśnie przyszła paczka od mojej siostry z ubrankami eh są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno lot samolotem jest nie wskazany bo zmiana cisnien wplywa na skracanie szyjki macicy. Wiec nie mamy co ryzykowac:/ Malo tego wczoraj ogladalm na TLC programw ktorym byla laska w 32 tygodniu czyli tak jak ja. I dzidzius musial dostac kortykosteroidy bo nie byl w stanie sam oddychach. Za duze ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zusanka ja pytalam we wtorek lekarza czy moge leciec za 2 tygodnie i byl bardzo zdziwiony ze pytam, bo nie ma kompletnie zadnych przeciwwskazan... kwestia w ktorym to mialoby byc tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×