Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina666

40 -czas zaczac diete -do lataaaaaaaaaaaaaaa

Polecane posty

4 PRAWDY I JEDEN WNIOSEK 4 PRAWDY 1.- GDYBY CHODZENIE BYŁO ZDROWE, LISTONOSZ.... BYŁBY NEŚMIERTELNY!!! 2.- WIELORYB PŁYWA CAŁĄ DOBĘ, JE TYLKO RYBY, PIJE TYLKO WODĘ I...JEST GRUBY! 3.- KRÓLIK BIEGA, SKACZE, JEST WEGETARIANINEM I...ŻYJE TYLKO 8 - 10 LAT. 4.- ŻÓŁW NIE BIEGA, NIE SKACZE, JEST ZAWSZE OSTATNI, NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY... I ŻYJE 450 LAT!!! WNIOSEK: NIECH SIĘ WYPCHAJĄ WSZYSTKIE ĆWICZENIA I DIETY...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, tylko jestem przeziebiona i nie mam weny do pisania, ale dietkuję:) Zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kalina, uśmiałam się. :D Co więc nam pozostaje? Poddać się? O, nie...! Miłka, no tak, choroba odbiera ochotę na wszystko, na pisanie też. A ja nareszcie o ludzkiej porze spać poszłam, to i z kurami wstałam. Mogę więc normalnie dzień zacząć. A plan mam taki: teraz kawa z chudym mlekiem 8:00 płatki owsiane 10:30 suszone owoce 13:00 ryba, kapusta kiszona, ryż brązowy 15:30 1/2 litra kefiru 18:00 krupnik jaglany Teraz powiem Wam słowo o tym krupniku. Znajoma osoba podpowiedziała mi, że taka zupa wspaniale wpływa na trawienie i jednocześnie ma w sobie masę zdrowotnej krzemionki. Z drugiej strony wiem, że powinno się jeść ciepłe, ale lekkostrawne kolacje. Jeśli będziecie zainteresowane, to powiem jak taki krupnik przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Milka 47 wracaj do zdrowia 🌼 Ada dobre ..no nie nic nie robic ,nie spieszyc a dozyc 450 lat.:-D Podaj przepis na krupnik.lubie krupnioki wogole ;) ;-) wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie tę żółwiową metodę dzisiaj chyba stosuję. :D Nigdzie się nie spieszę. Teraz herbatkę spokojnie piję. Fajnie tak sobie nicnierobić! ;) Wklejam Wam link z ciekawymi informacjami o kaszy jaglanej. http://www.rzekazdrowia.pl/kasza-jaglana.php A krupnik jest bardzo łatwy w przygotowaniu. Gotuję go raz na kilka dni i w lodówce trzymam. Wieczorem odlewam porcyjkę, podgrzewam i zdrowa kolacja błyskawicznie gotowa. Całą tajemnicą zupy jest bardzo dokładne wypłukanie kaszy. Jeśli się tego nie zrobi to goryczka zepsuje cały smak. Odmierzoną porcję kaszy wsypuję na durszlak i bardzo, bardzo, bardzo dokładnie przelewam zimną wodą. Na koniec jeszcze porządnie chlustam wrzątkiem prosto z czajnika. Proporcje są takie: 4 marchwie 1 pietruszka 1/2 selera 1/2 szklanki kaszy jaglanej 2 litry wody sól morska pieprz ziołowy Włoszczyznę ścieram na tarce z grubymi oczkami. Zalewam wodą. W momencie zawrzenia wsypuję kaszę, sól i pieprz. Gotuję, mieszając co jakiś czas, około 20 minut. I już gotowe. Jeśli ktoś lubi to, już na talerzu własnym, może oczywiście sypnąć pokrojoną natkę lub koperek. Albo i jedno i drugie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ada,wykorzystam mame niech mi pomoze ;)) aha moja kocica dostala pierwsza rojke a ja myslalam ze jest chora. .. do wyjazdu mamy zostaly 5 dni juz za nia tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już trochę lepiej się czuję, więc mogę coś napisać:) Przez chorobę i to, że brałam antybiotyk, musiałam trochę zmienić dietę. ale starałam się za bardzo nie objadać. Jutro się zważę i zobaczę jak to wygląda. Ada, dzięki za przepis na krupnik. Bardzo lubie nowe przepisy więc na pewnowypróbuję. Kalina, jakiego jesteś wzrostu, bo twoja waga jest zupełnie fajna, chciałabym mieć tyle;)dzięki za życzenia zdrowia- przydały się Teraz coś o sobie ... mieszkam w łódzkim, jestem nauczycielką polskiego, od 28 lat pracuję w szkole specjalnej dla uczniów upośledzonych, mam dwoje dzieci - córka 24 lata jest dziennikarką- pracuje pierwszy rok, syn kończy w tym roku podstawówkę, Mam męża, który prowadzi własną firmę.Z natury jestem pesymistką więc lubię jak wokół mnie ludzie się śmieją i żartują, bo wtedy nabieram od nich energii. To na razie tyle:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również. Miłka, cieszę się, że już u Ciebie lepiej. I niech choróbsko całkowicie minie. Wy obie z Kaliną szczuplaczki jesteście, ja przy Was to prawdziwy... i tu pada całkowicie niecenzuralny zwrot. :D To teraz słowo o sobie. Wygląda na to, że z Miłką sąsiadkami jesteśmy! :) Byłam pracownikiem służby zdrowia, ale od kilkunastu lat jestem na rencie inwalidzkiej. Dzieci dwoje ( a właściwie troje, bo synową jak trzecie dziecko traktuję) mąż jeden i jeszcze pies. Mnie się też, tak jak Miłce, pesymistyczny charakter przytrafił, ale walczę z nim uparcie. :D Kalina, napiszesz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane,fajnie ze jestescie. Mieszkam na wyspach od 8 lat, po rozwodzie z 2 dzieci i z partnerem od 10 lat no i kocica. Pani nauczycielko bardzo przepraszam za ewentualne bledy ortograficzne i gramatyczne aczzkolwiek bede sie starac;)) A tak powaznie podziwiam cie twoj zawod nie jest latwy ale satysfakcja i usmiechy tych dzieci na pewno wynagradzone . Ada Byc pracownikiem sluzby zdrowia w Polsce bylym czy obecnym to lepiej siedziec w domu ;)) mniej stresu. Ja w tej chwili nie pracuje w Polsce pracowalam w Prokuraturze.jestem z slaska.i jestem slazaczka z korzeniami niemieckimi;))komuna kiedys zmienila mojemu tacie imie z Erwin na Karol itd . Siedze na tych wyspach bo musze,i pewnie tu zdechne;))ale tesknie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina, nie martw się, będziemy cią na bieżąco o wszystkim informować:D u nas w Polsce jest bardzo ciekawie:) Na błędy nie zwracam uwagi, ani na swoje ani tym bardziej cudze... i to nie tylko ortograficzne;) :D Ada, super, cieszę się że mieszkamy niedaleko siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie jesz dobre jedzenie
kalina1968@o2.pl tylko 3 razy dziennie powinno sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina, Miłka i ja cieszę się, że tu jesteśmy. Kalina, tak myślałam, że Ty gdzieś na obczyźnie mieszkasz. No bo mamcia jeszcze jest, a Ty już tęsknić zaczynasz. Miłka polonistka. Moja pierwsza reakcja była taka jak Kaliny - o rany, a ja błędy straszne robię! :D Kobitki, tu nie o wszystkim można, a fajnie byłoby bliżej się poznać. Zostawię adres i czekam na Wasze maile. :):) ada.k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze słowo do tego kogoś w pomarańczowym stroju. Jeść należy 5 małych porcji dzienne. Przejście na 3 posiłki zwalnia metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina, u mnie jest biało:) spadło pełno śniegu. Mój syn się cieszy ja nie za bardzo, bo znów trzeba odśnieżać chodnik przed domem i ścieżkę do furtki- ale za to mam troche ruchu:D:D Ada, mnie się też zdarzają blędy, szczególnie gdy piszę szybko i potem nie sprawdzę:) ale oczywiście staram sie ich unikać, szczególnie wtedy gdy juz się przyznam jaki mam zawód:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌼 Jestem już po pierwszym i drugim śniadaniu. A (wiem, nie zaczyna się zdania od A. :P ) teraz popijam zieloną herbatę i lecę na swoją pocztę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi kobieta do apteki: - Macie jakiś naprawdę skuteczny środek na odchudzanie? - Tak. Plastry. - A gdzie się je przykleja? - Na usta. Facet z nadwagą wyczytał w gazecie o jakimś wyjeździe odchudzającym, że w 4 dni można zgubić kilkadziesiąt kilo, i zachęcony postanowił się zapisać. Pojawia się na miejscu, prowadzą go do pomieszczenia, a tam 4 drzwi. Na pierwszych napis "Tu zgubisz 5 kilo". Wchodzi, a tam seksowna blondynka i kartka "Jak mnie złapiesz, będe Twoja". Następnego dnia facet wchodzi do drugiego pomieszczenia, zachęcony napisem "Tu zgubisz 10 kilo", a tam wspaniała brunetka i napisz "Jak mnie złapiesz będe Twoja". Trzeciego dnia - trzecie drzwi z napisem "Zgubisz 15 kilo". W środku fantastyczna ruda dziewczyna i napis "Jak mnie złapiesz będe Twoja". Facetowi aż gorąco się robiło na myśl, co musi się kryć za czwartymi drzwiami ("Schudniesz 25 kilo"). Wchodzi, a tam stoi rosły Murzyn i napis "Jak Cię złapię, będziesz mój" Gorol z Warszawy: - Co wy macie na tym śląsku? Brud, syf, niebo zamiast niebieskie jest czarne. A Katowice w herbie mają jakieś młoty! Hanys: - A co wy mocie w herbie? Pół dorsz, pół k**wa, ani się nie najesz, ani nie podupcysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo. Dzisiaj dietkę przyzwoicie utrzymałam. -8:00 płatki owsiane -10:30 suszone owoce -13:00 2 naleśniki (patelnia beztłuszczowa) z gotowanym kurczakiem jako nadzienie i surówka z kiszonej kapusty -15:30 2 mandarynki -18:00 porcja jaglanki I na dobranoc kieliszek czerwonego wina. ;) I to jest chyba najprzyjemniejszy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina, śmiech to zdrowie...! :D :D :D I jak przeponę świetnie masuje...! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada trzyma diete, zuch dziewczyna . a to znacie Od dziś dzielimy sie robotą - pado żona do górnika. Dziecko jest nasze i roz ty go będziesz kolebać a roz jo. W nocy żona budzi męża. - Józef! Mały ryczy! - To se pokoleb twoją połowę a moja niech ryczy. Jednemu górnikowi urodziło sie w trzy miesiące po ślubie dziecko. Koledzy mu na dole doskwierali, że to nie jego, że coś tu nie gro. Górnik wypił se jednego na odwagę i dalej do swojej baby. Przychodzi i pado jej, że z tym dzieckiem cos mu nie pasuje. A baba jak gębę nie otwarła: - Co nie pasuje ci? Może rachować nie umiesz! Patrz: Trzy miesiące jo jest twoja baba. Trzy miesiące tyś jest mój chłop. A trzy miesiące my są żonaci. Wiela to jest razem do kupy? Jest dziewieć miesięcy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatulku - pyto synek - po czym poznać czy kto jest pijany? - No widzisz Gustliczku, patrz tam idzie dwóch chłopów nie? A jakbych był pijany to bych widzioł czterech - wiesz? - Ale ojciec! Tam idzie ino jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka wskazówek jak ominąć efekt jojo. Podczas odchudzania, zaleca się stopniowe zrzucanie kilogramów, w ten sposób organizm przestawia się na mniejsze zapotrzebowanie w kalorie, a i nasza skóra pozostanie długo elastyczna i jędrna. Odchudzanie rozłożone w dłuższym czasie przyzwyczai organizm do tego stopnia, że nawet spożycie potężnego posiłku nie wpłynie na figurę. Głodówki również zaleca się porzucić, gdyż istnieje ryzyko zachwiania procesów przemiany materii. Należy regularnie spożywać wszystkie posiłki w przeciwnym razie organizm przyjmuje niewystarczające ilości składników odżywczych co wywołuje często komplikacje zdrowotne. jakie madrosci he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×