Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość m jak magda_l jak lena

bolący sex HELP !!

Polecane posty

Gość m jak magda_l jak lena

POMOCY !! od 2-ch lat uprawiam sex z chłopakiem przed pierwszy rok było wspaniale nic nie bolało a od dłuższego czasu około roku strasznie mnie boli już na samym porządku, przy wkładaniu członka w pochwę... jeśli już jakimś cudem uda się to zrobić do końca i w miarę mało boli przy ruchach członka ból znowu narasta że szok... koniec przyjemności, zazwyczaj nawet nie dochodzi do wejścia całego członka bo już strasznie boli i kończy się romantyczny nastrój. byłam u 2-ch ginekologów i obaj mówili to samo... dłużej się "rozgrzewać", stosować żele, nie spinać się, nie stresować - jak bym kur. nie wiedziała !!! dłużej rozgrzewać się ! no ile można !! żele były, masowanie palcami było, poduszka pod tyłkiem była, logiczne że w takich momentach się nie stresuję ani nie denerwuje... lekarz zrobił standardowe badanie no i że jest nadżerka - i że to niby jest powodem bo wysusza i coś tam coś tam.... ok wyleczyłam się partnera też i nadal to samo - BÓL ! to jest coś takiego jak by zaciskały się mięśnie albo spuchły... ale żeby zrobić mi badanie pochwy jakimś innym narządem prócz palcem to już lekarz mówi że to nie potrzebne... proszę o pomoc chcę mieć w końcu normalny sex który sprawi mi przyjemność a nie ból, boje się że chłopak mnie zdradzi lub zostawi jak tak dalej będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×