Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pani co nie wie

dj z wodzirejem czy zespół

Polecane posty

Jak wesele to i zespół :D W zespole też jest prowadzący zabawy, ponad to granie na żywo zawsze jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał S.

W kwestii wesela jestem tradycjonalistą i preferuję dobry zespół muzyczny. Na naszej uroczystości był Ekspert ze Świdnicy. Grają 100% na żywo. Repertuar  bardzo różnorodny dla osób w każdym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika K.

Ja też z przyjemnością polecam grupę Ekspert. Doskonale prowadzą zabawy na weselu. Dostarczają gościom dużo śmiechu i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagający

jak dj to 3musketeers.pl

a jak zespół to 3musketeers.pl

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian B.

Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy zespołem a Dj"em wybieram zawsze zespół a dokładnie wymieniony tutaj kilkakrotnie zespół Ekspert ze Świdnicy. Mają doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez oraz dobry repertuar co gwarantuje sukces na weselu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zespół AKMusic i Adam Krajewski jego założyciel to świetny wybór na wszelkie imprezy okolicznościowe. Jeśli potrzebujecie dobrej muzyki i świetnej zabawy na pewno warto skorzystać z ich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Jak  wesele to tylko z zespołem Ekspert ze Świdnicy. Super przeboje no i prowadzenie. Na pewno będzie dobrze, gwarantuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do oprawy muzycznej to nie brakuje ciekawych ofert w okolicach Bydgoszczy. Organizując firmową imprezę wybrałem Adama Krajewskiego z AKMusic i zabawa była naprawdę doskonała, wszyscy uczestnicy, w różnym wieku wyszli rzeczywiście zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef

Na wesele Ekspert. Grali u mojej kuzynki i było super. Piosenki na życzenie oraz nieżenujące zabawy oczepinowe okraszone nutką świetnego humoru. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor

Przed zamówieniem zespołu, albo DJa koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu niemiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Na wesele Ekspert. Grali u mojej kuzynki i było super. Piosenki na życzenie oraz nieżenujące zabawy oczepinowe okraszone nutką świetnego humoru. 🙂Nic dodać nic ująć po prostu sama prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena i Tadeusz Kwiecińscy

Ekspert, Ekspert i jeszcze raz Ekspert nie ma lepszego zespołu w Świdnicy a może nawet i w całym kraju. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zachwyceni, po weselu naszej wnuczki. Wspaniała muzyka i głosy. Pozdrawiamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda

DJ lepszy. Większość zespołów i tak ściemnia i gra z podkładów, to po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Puchacz

Myślę,że w wypadku wesela najlepiej sprawdzi się tradycyjny zespół muzyczny. U nas to był wspomniany tutaj kilkukrotnie Ekspert bo to eksperci od muzyki, rozrywki i humoru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona Górecka

Zgadzam się w zupełności a poza tym muzyka na żywo! DJ nie ma co się równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makary

Ekspert zawsze na każdej imprezie sprawdza się idealnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem muzyki na wesele ja mogę polecić Ci Pana Adama Krajewskiego (akmusic.pl). Świetna oferta jeśli chodzi o prowadzenie wesel. Przede wszystkim bardzo elastyczne podejście do tego jak muzyka jest prowadzona w zależności od tego czego oczekują goście i przy czym widać, że się dobrze bawią. Za to dla niego duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowałam trochę jako kelnerka na sali weselnej i widziałam przez ten czas pewnie ze 100 wesel... Tak jak niektóre zespoły potrafiły za przeproszeniem spie**olić imprezę (bo inaczej się tego nie da nazwać) to głowa mała. Są lepsze i gorsze zespoły, są fajni i słabsi didżeje, ale nie widziałam żeby dj całkiem zepsuł imprezę w przeciwieństwie do zespołu. A najlepsze rozwiązanie to moim zdaniem dj i wodzirej jako dwie osoby, jak są zgrani to super to wychodzi. Od jednych chłopaków wzięłam nawet kontakt i potem grali na moim weselu, wedding masters djs się nazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×