Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pani co nie wie

dj z wodzirejem czy zespół

Polecane posty

Gość gość
Tak szczerze to my mieliśmy także w hotelu Forum w Lublinie, było super jedzenie!Z resztą było bardzo udane wesele!piękna sala, duży parking i pogoda dopisała! i wszytsko było okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoniaBlade
Ja bym sama nie mogła się zdecydować, niby dj jest tańszy, imprezę poprowadzi i puści wszystko co chcemy, jednak zespół nadaje charakteru i tak jakoś bardziej pasuje do takiej uroczystości. Musze się jeszcze zastanowić, chyba ze ktoś potrafi mnie przekonać. http://www.biurovivailcanto.pl/zespoly-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół z dj, najlepiej poprowadzą zabawe :) możesz coś takiego znaleźć na www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesławWszywka
Dj wodzirej na wesele ze śląska potrafi zarówno dostarczyć dobrą muzykę ze względu na wiek oraz preferencje muzyczne gości. Najbardziej profesjonalni artyści mają zarezerwowane terminy nawet na kilka miesięcy naprzód, dlatego warto odpowiednio wcześniej zacząć myśleć o oprawie muzycznej podczas wesela. http://www.twetter.pl/wesela-i-uroczystosci/zadania-dja-na-weselu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile zespół rzeczywiście czesto jest tą bardziej "klimatyczna" opcja, uważam, że dj z wodzirejem moze sprawdzic sie równie dobrze, jeśli nawet nie lepiej, a wszystko dzięki większemu wyborowi zabaw weselnych. Decydując się na zespół ze wzgledu na dobrą muzykę, skazujemy się jednocześnie na pewien konkretny repertuar zabaw, który może nie do końca nam odpowiadać. Dj z drugiej strony pozwala nam być bardziej kreatywnym- nie musimy ograniczać sie do tradycyjnych i "oklepanych" zabaw oczepinowych, możemy spróbować czegoś nowego i ciekawszego- ja na przykład zdecydowałam się na atrakcję w postaci https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ i bawiliśmy się naprawdę świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że dobry DJ-wodzirej na małe weselę powinien starczyć. Ważne aby miał poczucie humor i potrafił porwać publiczność. Ja osobiście skorzystałam z usług tego Pana http://www.flow-studio.pl/uslugi/doswiadczony-i-kompetentny-wodzirej/ świetnie rozbawił gości, nikt się nie nudził, a zabawa trwała w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zajrzeć na www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ mają super dj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie uważam, ze nie ma większego znaczenia, chociaż oczywiście zależy od preferencji. My mieliśmy dj i było wspaniale. Z resztą było bardzo udane wesele! Mieliśmy w hotelu Forum w Lublinie, było przepyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuberka
A może zastanów się nad wyborem jakiegoś DJ na wesele? Zawsze to jakieś urozmaicenie. My tak zrobiliśmy i żona (razem z gośćmi :D) była zachwycona. Od siebie mogę polecić chłopaków z agencji http://playdjs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_Casting
Dziewczyny! Czy chciałybyście pójść do ślubu w sukni po swojej mamie, babci lub innej bliskiej osobie? A może ktoś chciałby Was "ubrać" w taką sukienkę, która nie do końca Wam się podoba i chciałybyście ją przerobić? Dajcie znać, szukam uczestniczek do nowego programu TV, w którym rozwiązujemy takie dylematy :) Napiszcie pod postem lub na adres casting@goldenmedia.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj konferansjer aktor i wokalista operowo rozrywkowy porowadzę wraz z tłumaczem i wieloletnim pracownikiem ITALII wesele w eleganckim stylu z klasą i humorem a jako niespodzianka występ artystyczny operowo rozrywkowy.Zapraszam na www.uslugi-muzyczne.com tel 694 858 996 pozdrawiam Jerzy prowadzę również Polskie wesela oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika56
U mojej kuzynki był DJ z wodzirejem i sprawdziło się rewelacyjnie. Bardzo dobre opinie ma ich DJ http://www.jurajskaagencjamuzyczna.pl/ . Tylko trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, wiadomo najlepsi najszybciej zajęci. Możesz u nich liczyć na cała oprawę artystyczną wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza322
Zespół, zespół i jeszcze raz zespół! Taka zabawa jest najlepsza. Ja uwielbiam zabawy z zespołem NotoGramy. W mojej rodzinie prawie każdy korzystał z ich usług. Za każdym razem świetnie się bawimy i każdemu ich polecamy. Działają na terenie województwa mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco i Ola
polecam Dj operowo-rozrywkowego który prowadzi w elegancki ciekawy ale nie nachalny sposób wesela wraz z występem artystycznym operowo rozrywkowym w stylu lat 20 tych www.uslugi-muzyczne.com WIEM ŻE PROWADZĄ WESELA Polsko wloskie co tydzień praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marco
ragazzi perfawore solo dj konferansjer polsko włoskie wesela www.uslugi-muzyczne.com duet z tłumaczem włoskiego robią show polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj to zdecydowanie tańsza opcja. Znowu zespół (dobry zespół-grjący muzykę na żywo) robi super wrażenie. Osobiście z mężem na swoim weselu mieliśmy dj'a https://www.sebastianpaczkowski.pl/blog . Zabawa do białego rana, wszyscy goście zadowoleni, my również a chyba o to chodzi, żeby wszyscy się dobrze bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce tutaj zasypywać linkami aby nie robić spamu, ale sprawdźcie sobie Macieja Wilkanowskiego, muzyka zaproponowana przez niego sprawdza się cudownie, a goście bawią się w najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopirek21
Też polecam tego pana, jakieś dwa miesiace temu grał na naszym weselu i wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Faktem jest, że taki dzień nigdy więcej się nie powtórzy, dlatego pamiętać trzeba o bardzo wielu rzeczach podczas przygotowań. Wesele jest imprezą, którą należy poprowadzić w odpowiedni sposób. Warto wybrać kogoś, kto się na tym zna.http://kndesign.pl/polecany-wodzirej-na-wesel e-z-warszawy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

według mnie nic nie może się równać z dobrym zespołem weselnym - muzyka na żywo ma swoje plusy. Polecam zwłaszcza zespół Ekspert, grali na chyba wszystkich weselach w rodzinie i jeszcze nigdy nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mriolka

Polecam serdecznie duet Perfect Music DJ+Wodzirej z Gliwic są genialni na naszym weselu dali czadu😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

nie ma to jak dobry zespół na żywo - polecam zespół Ekspert potrafią wyczarować niepowtarzalny klimat. Przy nich nikt nie podpiera ścian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

A ja Wam powiem tak. Nie pożałujecie jak zatrudnicie Perfect Music! Zadba o całą oprawę weselną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 6.02.2019 o 11:04, Gość Iwona napisał:

A ja Wam powiem tak. Nie pożałujecie jak zatrudnicie Perfect Music! Zadba o całą oprawę weselną!!

Potwierdzam!! Są absolutnie MEGA!! Brzuch bolał, ale ze śmiechu. Nogi bolay ale z tego powodu, że tak grali, że nie można było zejśc z parkietu. parkiet ciągle był pełny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×