Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pani co nie wie

dj z wodzirejem czy zespół

Polecane posty

Gość pani co nie wie

Co byście wybrali na wesele - Dja z wodzirejem czy zespół i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka 84
dobry DJ jest lepszy niż słaby zespół, ale dobry zespół zawsze będzie lepszy niż nawet super DJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
zespół zagra 5 kawałków a potem idziemy na jednego i siedzą goście przez 30 min zapraszam na www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę dj, ponieważ 1. nie lubię coverów, wolę bawić się do oryginałów, 2. tak jak ktoś już wspomniałam zespoły grają 5 kawałków i potem długa przerwa, 3. no i nawet bardzo dobry dj jest tańszy od średniego zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani co nie wie
dziękuję za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysfirst
A czy na małe wesele - 50-60 osób lepiej jest zatrudnić Dj'a czy jednak warto wybrać zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka 84
na takie małe wesele lepiej DJ-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani co nie wie
Mówicie, że na małe wesele DJ - ja będę miała wesele na ok. 100 osób czy to coś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za dobrym zespołem
ale na prawdę dobrym..dj hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy dj bo: - na palcach jednej reki moge policzyc ile bylo na prawde fajnych zespolow na weselach, na ktorych bylam (a bylo ich duzo) - zespoly maja jakis tam repertuar, poza ktory nie wyjda, a dj ma wszystko - rozmawialismy z dj jakie mamy preferencje, co on nam proponuje - wszytsko bylo ustalone - podczas wesela goscie mogli sobie zamawiac piosenki z dedykacja, bez zadnej oplaty (jak to jest w przypadku zespolu) - dj zrobil nam specjalne oswietlenie sali gratis - nie bylo zadnych przerw w graniu muzyki - nie bylo falszow w spiewaniu - troche sie obawialismy o to jak starsi goscie beda sie bawic ale muzyka byla tak dobrana, ze parkiet ciagle byl pelny - niektorzy pewnie napisza o muzyce na zywo - ja wole muzyke z 'tasmy' w dobrej jakosci, niz zawodzacych wokalistow i standardowe instrumenty - chyba najlepsza rekomendacja jest to, ze juz 3 pary znajomych, po naszym weselu, wzieli sobie tez naszego dj'a (jedna para to nawet zrezegnowala z zespolu po wplacie zaliczki) ja widze same plusy dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z tym
bałam się wziąć dj na wesele, bo do tej pory zawsze był zespół, a ja na ostatnią chwilę nie mogłam znaleźć fajnego zespołu, bo jakoś mi sie z tym nie spieszyło i 2 mies przed weselem jeszcze nikogo nie miałam. 2 mies przed weselem przypomniałam sobie, ze na targach ślubnych spotkałam znajomego, który dj-owal na weselach, specjalizowałs ie w weselach bez alkoholu. kiedy rodzice usłyszeli ze będzie dj zbledli. ale wesele udałos ie rewelacyjnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysfirst
Dzięki za opinie, może ma ktoś namiary na dobrego Dj'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
zespół ale dobry zespół który nie przerabia piosenek i wykonuje ich 'po swojemu'... i w zespole koniecznie musi być co najmniej 1 kobieta + 1 facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf prawdę ci powie
byłem na ok 150 weselach: bierzcie zespół !!!!!!!!!!!!!!!!! - ale jakiś dobry i sprawdzony (to że zespoły mają przerwy a DJ nie to brednie - przerwy są na gorące posiłki, w dodatku zespół może wtedy zagrać za stołami biesiadę) Dobry DJ też może być, ale to nie to samo co zespół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.r.31.
W dniu 30 XII w w programie Dzien Dobry TV w rozmowie dlaczego ludzie bawia sie lepiej przy zespołach - cytuje " bo Dj dobiera muzyke dla siebie, a zespół dla gosci" - zgadzam sie z tym. To była wypowiedz ludzi obiektywnych i kompetentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovittttta.l
To moze od razu włączyć radio, jak dla mnie to tylko zespół, wesele to zbyt wyjatkowa okazja aby brac Dj-a - nie odda klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovittttta.l
Poza tym zespół zagra na wyscie z domu marsza weselnego, pogra biesiadę przy stołach, to ci oszczędzi dodatkowego stresu przy szukaniu akordeonisty i pieniędzy - Dj nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani co nie wie
jovittttta.l - na marszu weselnym przy wyjściu mi nie zależy, a wręcz nie chce czegoś takiego. Dziękuję za opinie widzę, że więcej osób poleca Dj. A co sądzicie o wodzirejach? ( takich specjalnie wynajętych nie jako członków zespołu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem za dj
Ja mam dj dlaczego? Po pierwsze cena płacę 1500 zł zespół, który mnie zachwycił chciał 5 tysięcy dla mnie to za dużo. A inne to nie było to czego szukałam. Dlatego dj. Didżeja również nie wybrałam pierwszego lepszego, a z masą pozytywnych rekomendacji. I owszem dj też zje ciepły posiłek, ale jest jeden, a nie 5ciu członków zespołu, którym trzeba zapewnić talerzyk. Dla mnie taka oszczędność jest ważna. Z drugiej strony również wykonania będą oryginalne, a wiele piosenek zespół nie zaśpiewałby tak samo. Gdy jest przerwa na posiłek dj może pusicić muzykę i nikt nie zauwazy, że je. Nie zgadzam sie z tym, ze dobiera repertuar pod siebie. Zawsze pod gosci:) poza tym dj nie tylko puszcza muzyke, ale tez wplata swoje teksty tak jak i zespol, prowadzi zabawe, jesli ktos chce to oczepiny. Marsz? a w zyciu bym nie chciala marszu przy wyjsciu z domu mnie to nie rajcuje zreszta mieszkam w bloku wiec tym bardziej bym wolala nie robic tego z pompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy dla kogo wesele
Jeśli typowa prowincjonalna zbieranina (sorry za dosadność), to jeśli weźmiesz DJ-a zostaniesz posądzona o skąpstwo. Ludzie o niewygórowanych potrzebach, że posłużę się eufemizmem będą lepiej bawić się z zespołem. W końcu ktoś musi im powiedzieć że "teraz idziemy na jednego". Jeśli ludzie są muzycznie w miarę obyci, to weselny zespół musiałby być naprawdę dobry, by bawili się przy nim lepiej, niż przy dobrej muzyce z oryginałów. Wszystko zależy od środowiska i na pytanie odpowiedzieć się nie da. Czasem zespół to jedyne wyjście, czasem lepiej jest pomyśleć o dobrym DJ-u. Wszystko robimy dla gości i to oni mają się czuć (w towarzystwie DJ-a, bądź zespołu) dobrze. A tak w ogóle, to znam DJ-a, który "ciągnie" na imprezy klawisze. Muzyka jest z oryginałów, ale "Sto lat", czy inne kawałki są właśnie "na żywo". Może to jest jakaś dodatkowa opcja i kiedyś się przyjmie szerzej? Namiarów nie podam, bo na tym forum to byłaby dla gościa antyreklama, a szkoda go, bo jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysfirst
Osobiście nie jestem za przygrywaniem w domu panny młodej i nie znoszę przyśpiewek śpiewanych przez gości. Mój problem polega an tym, że czasu mam niewiele, a muszę kogoś znaleźć. Moim zdaniem lepszy jest dobry dj niż kiepski zespół, a takich niestety nie brakuje o to oni mają najwięcej wolnych terminów. A nie chcę zespołu, za który będę się potem wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani co nie wie
co do "a teraz idziemy na jednego" to podkreślę jeszcze raz ( jak w temacie) że chodzi mi o dj wraz z Wodzirejem - nie samego dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani co nie wie
Osobiście przychylam się ku Dj ale właśnie reakcja "starszej" części rodziny mnie niepokoi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska.l.2
Zespół jest w stanie rozkręcić i młodych i starszych, Dj niech prowadzi stódniówki, Zasze bawiłam sie zdecydowanie lepiej przy zespołach. Radia mogę posłuchać sobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy mieć Dja na naszym weselu. Będzie on, akordeonista i saksofonista. Za dwa dni wesela płacimy im 2000zł. Ten Dj śpiewa przy stołach, gra w domu (czy tam przed ;) ) prowadzi oczepiny i śpiewa na nich, jeśli się chce to robi konkursy, informuje o daniach gorących, toastach itd itd. Byliśmy na dwóch weselach gdzie grał i już wtedy wiedzieliśmy, ze tylko jego chcemy na nasze, zadnego zespołu ... Muzyka - powiedział nam, ze będzie wszystko po trochu, zobaczy przy czym sie najlepiej ludzie bawią i wtedy takiej będzie najwięcej. Nie ma problemu z dedykacjami, wybraniem piosenek które chcemy mieć, bo w repertuarze ma wszystko. Wiem, ze to jest kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;) dlatego to tylko moje wyrażenie opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozkręcenia gości - na weselu gdzie grał, na którym byliśmy - byli ludzie w średnim wieku, starsi, młodych nie było za dużo. NIKT nie siedział przy stole. Byliśmy tak zszokowani, ze potrafił rozkręcić ludzi (juz nie tak młodych) na całego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani co nie wie
Do rozkręcania gości będę miała WODZIREJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałabym się na zespół. nie ma to jednak jak muzyka na żywo. w końcu za mąz nie wychodzi się co dzień. jakbym chciała dj-a to poszłabym na dyskotekę. poza tym wesele to nie tylko młodsza część rodziny lecz również starsza-uważająca że wesele bez zespołu jest niepełne. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×