Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ubudubu

ginekolog kraków dr.płaszewski

Polecane posty

Witam, znacie tego lekarza? wiecie ile bierze za wizytę? Interesuje mnie czy to kompetentny lekarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo odradzam poczytaj sobie opinie wpisz go w google. podejrzewałam ciążę to zasugerował usunięcie, i to z opinii które czytałam wynika na to, że nie tylko mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak byłam u niego.. i wiesz co, może miewa złe dni ale dla mnie byl wyjątkowo uprzejmy, zbadał mnie dokładnie, wykryl u mnie wielotorbielowatosc jajników;/ mam zalecenie do wykonania badan hormonów i czeka mnie dalsza obserwacja i pewnie leczenie u tego pana. Mimo iz byłam prywatnie skasował mnie duzo mniej niz mówił przez telefon za wizyte + usg. Mówcie co chcecie ja jestem mu wdzieczna ze potraktował mnie tak a nie inaczej byc może bede mu zawdzieczac potomstwo. Sam uznał ze dla mnie szybka ciaza bylaby najlepszym wyjsciem wiec nie wiem jak sie to ma do sklonosci tego pana do naklaniania do aborcji jak zdarzylam poczytac na roznych forach. Dziewczyny bądźcie obiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obiektywna pewnie tak jak większość tych kobiet która wystawiła mu takie opinie. Na taką opinię trzeba sobie zasłużyć. Ponadto wykrył u mnie jakiś płyn w jajniku, i to zbagatelizował. Teraz skończyło się na tym, że mam zrosty i inne komplikacje, pomijam już jego głupi, niesmaczny komentarz na widok mojej waginy. Dzięki Bogu trafiłam na wspaniałą kobietę ginekolog, która nie ma takich zapędów jak ten Pan. Ginekolog jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. "może miewa złe dni" Każdy może miewać złe dni, również lekarz nie ważne jaki ale ważne za to, żeby nie odbijało się to na zdrowiu czy życiu pacjenta. Ma zły dzień ok - niech nie będzie uprzejmy, ale te propozycje to jednoznacznie nie wynik złego dnia tylko chęci dorobienia pieniędzy. Nie wiem może nawrócił się na dobrą drogę w przeciągu tych 4 lat, dostał jakiegoś objawienia czy "cuś". Ja nie mogłabym się leczyć u kogoś, ani tym bardziej prowadzić ciąży, kto składał takie propozycje. W każdym bądź razie jeśli pozostaniesz u niego to życzę Ci aby nie padły z jego ust nigdy te słowa, ani żadne sugestie i aby zapewnił Ci jak najlepsza opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka89
Lekarz jest niekompetentny i nie potrafi dokonać podstawowej diagnozy. stwierdził że poronię pierwsze dziecko bo śluz w macicy jest nieodpowiedni do posiadania dziecka- owszem ponieważ przyjmuję tab antykoncepcyjne- które sam z resztą mi przepisał na kolejne miesiące. Zignorował infekcję (dość poważną ) i polecił branie osłony i wit C. Wygłaszał uwagi na temat mojego wyglądu, kompletnie nie związane z wizytą. Nie wyglądał jak by miał gorszy dzień- z uśmiechem na twarzy wygłaszał te wszystkie pierdoły, a ja uspokoiłam się dopiero po zasięgnięciu innej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego lekarza nie znam. Ja chodzę do swojego sprawdzonego ginekologa w Rehaorthopedica. Zawsze jestem zadowolona, bo wizyty są naprawdę konkretne i wiele mogę się na nich dowiedzieć. Lekarze w Rehaorthopedica są bardzo kompetentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×