Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psychiczna myszellina

Kciuq, ho no tu!

Polecane posty

Gość co jest?..
wtorek jest ciemnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fejsa nie posiadam :classic_cool: Tzn mam konto do podglądania, ale takie się nie liczy :P Ale jak założę takie real und czru, to dam znać :classic_cool: Niedługo tzn kiedy? (((:classic_cool:))) Pisz, bo grafik mam zajęty i napięty :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe koorva:O i co teraz;/ no nie wiem, kumpel z pracy co week leci do naszego miasta do domu, po week wraca albo na odwrot, zawsze sie moge zabrac:P ul. piotrkowska kojarzysZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej, że kojarzę :o :classic_cool: :P Kurva. Ale jak weekend to dopiero będę dostępna 27-29. W ten mnie nie ma i w następny też nie, wyjeżdżam :o Ale słodko byłyby się z Tobą sponiewierać ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:D okay, ja w sumie w ten tez nie moge, poza tym musze zbayerowac kumpla, co by mnie zabrał (nikt nie chce mnie brać autem, bo się boje i krzyczę) okay, jakby co to dawaj znac, bo mi w sumie procz tego tyg, to egal, no i najlepiej, zeby co mc po 15 w sensie po pajmencie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co cho z tą kamuflacją?? no ja mam wlasnie ten straszny tydz przed wypłata, już mam obite kolana, bo byłam za zaliczka u szefowej:P fajno by było jeszcze w styczniu, w karnavał chociaż , bo sie umawiamy od 2lat:O pomarańczo, a ktore okolice Pń znasz? Leszno kojarzysz? albo z drugiej str , Żmigród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo piszesz gdzieś, że nie możesz się połapać gdzie i kiedy jestem, bo się kamufluję czy coś tam :D Nieważne :o Nie chcę zaczynać drastycznych tematów, ale jak tam sprawy Noxelii? :classic_cool: Wyjaśniłyście sobie to i owo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiaaa
kciukem pokaż swego chłopaka fotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, no to ja właśnie w Lesznie pracuję:D a ty też wlkp?:) Zdzirson, co ja mam sobie z nią tłumaczyć? właczyłam ignora, a jak mnie wkoorvia, to po prostu wchodze na maila, i wysyłam co nieco Księciuniowi z Bajki vel. Mike Tyson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiaaa
no tego co masz teraz:) ciekawa jestem jak wygląda, tylko nie pomyśl, że chcę wyśmiać czy coś bo wiem, że tu rózni ludzie siedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay, tylko pamiętaj cukru dosypać:D fusiaaa, on by chyba nie był zadowolony, poza tym nie chciałabym,żeby jego foto krążylo tu poźniej w nieskończoność... boję się zaufac oranżkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiaaa
to może na mejla wyślesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiaaa
oczywiscie, że można mi zaufać:) nie jestem jak ci ludzie tutaj. dogmawrath@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiaaa
ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiaaa
dzięki :) dostałam, odpisałam:) dobre wrażenie sprawia ten facet, naprawdę. Życzę Ci z nim szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×