Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psychiczna myszellina

Kciuq, ho no tu!

Polecane posty

Hahhaha, spx, wszelkie zmiany i wymiany dozwolone :classic_cool: jesteśmy przecież dorośli :classic_cool:))) Dobra Maleńka, speezdżam kupić teściowej krem na imieniny :classic_cool: Będę uprawiać wieczorny przegryw, takżę tegą :classic_cool: 😘 ❤️ 😘 🖐️))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chec picia wodki w miejscu publicznym, wszak to publiczne forum. przygotuj zatem mloda damo dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poszukam w policyjnej bazie danych gangstera plci pieknej o ksywie zbanowane kciukiem, napewno juz cos masz na koncie, tymczasem drodzy moi! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie moj zasmarkany kichol i kaszel tez bym uczynil stosunek seksualny, ale poki co pozostaje mi sex z chusteczkami i syropem na kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki perwers, fantazja to normalna rzecz, a ja wszystko co sobie wymysle, to lubię zrealizować:classic_cool::) ej, skoro jesteś prawdziwym chłopem , to może Ty mi pomożesz 😭, mianowicie: gdzie sie bardziej oplaca (podpisujac umowe na 2lata) w play czy t-mobile, a moze plus lepszy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie preferuje plusa, ale zauwazylem ze gro ludzi smiga do playa, trudno powiedziec, natomiast ja z plusa nie zrezygnuje bom zadowolony jak byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie preferuje plusa, ale zauwazylem ze gro ludzi smiga do playa, trudno powiedziec, natomiast ja z plusa nie zrezygnuje bom zadowolony jak byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z internem, bo slyszalam, ze załózmy mam neta za 69 zl /mc m ale jak przekrocze transfer czy cuś, to dopłacam, czy nie> bo ja tego nie kumam:O a w sumie sie opłaca, bo laptoka mam za 299zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dotarlo do mojego mozgowia o co chodzi, i net z plusa jest naj. ale to tylko moje zdanie, ja jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeśli podpisujesz umowe na 2 lata, to laptop taniej, w tmobile np laptop jest za 299zł net co mc 99zł, w playu 360 zł (chyba) net 69zł, tylko boje sie, że będę musiała dopłacac za nie wiadomo co, a nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to tam u nich teraz jest, ale to net z limitem chyba, dajmy na to masz limit 3 giga a jak przekroczysz i dalej bedziesz smigac po necie to doplacisz do rachunku to ile wysmigalas, nie jestem pewny ale chyba tak jest z tymi netami, np. mam net z cyfrowego polsatu i wlasnie mam 3 gigabajty miesiecznie i bule 5 dych, ostatnio grubo przekroczylem limit i rachunek przyszedl na ponad stowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×