Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciacha 1256

jak usunąć miód z dywanu?

Polecane posty

Gość Ciacha 1256

mam ponad rok nowy jasny beżowy dywan. Niestety na wiosnę jak wchodziłam z torbą z zakupami do pokoju nie zauważyłam że rozbił mi się w torbie słoik z miodem. Ktoś musiał kopnąć mi w torbę w autobusie. Miód zaczął wyciekać na dywan. Jak to zauważyłam zaraz pobiegłam po miskę do kuchni ale i tak dużo się wylało. Teraz to się cały czas klei, kurz przywiera są paskudne ciemne smugi. Próbowałam ciepła woda szmata i płynem do naczyń ale niewiele zeszło. Już pół roku mam twarde kupy brudu na tym dywanie. I chyba tylko zostaje kupić nowy dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik środowiska windows
zlizać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlizać:D
no dwóch w jednym czasie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuj środków do
prania dywanu domowym sposobem albo zapytaj w firmie czyszczącej dywany czy sobie poradzą z miodem i ile u nich kosztuje taka przyjemność, może bardziej opłaca się kupić nowy dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keffalekk
KOTKU, to dlaczego czekałaś z tym od wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiać skoro
Usuwanie plam od miodu jest skuteczne poprzez płukanie w letniej wodzie, a następnie wypranie w wodzie z mydłem lub w roztworze ługowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciacha 1256
z niczym nie czekałami jak napisałam od razu wzięłam szmate gorąca wodę i płyn do naczyń. Ile się dało to tyle usunęłam miodu. A resztę skrobałam i tak zostawiłam ta resztę bo nic więcej się nie dało. A teraz są te resztki twarde krupy okurzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka-pianka
autorko,jak masz na imię KOTKU. bo ja Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że prostym i skutecznym sposobem będzie zwinięcie dywanu i oddanie go do pralni chemicznej. Tam, dzięki specjalistycznemu sprzętowi, zajmą się tym bez żadnego problemu i dywan wróci do Ciebie jak nowy. U mnie było podobnie. Paskudna plama, która się kleiła i nie mogłam jej doczyścić, ale jedna wizyta u www.pralnia-perfekt.pl i dywan wrócił do mnie bez plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby jak widać nie zawsze są najlepsze. Taki dywan należy po prostu oddać do pralni chemicznej i kłopotu nie ma. We Wrocławiu znam dobrą firmę -Klinika Dywanów która się tym zajmuje. Grosze zapłacisz a dywan jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×