Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaksiezniczka

Jakie ćwiczenia przy diecie?

Polecane posty

Od kilku dni jestem na diecie i chcialabym robic jakies cwiczenia zeby szybciej schudnąć i oczywiście zeby miec plaski brzuszek.Moze ktos poradzil by mi jakie cwiczenia mozna robic przy diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek zacznij od zwykłych aerobów, np. bieganie, skakanka, rowerek. Jak zaczniesz sobie wzmacniać kondycję to możesz spróbować interwałów. Poczytaj sobie to http://blog.hellhound.pl/trening-interwalowy--spalaj-wiecej-tkanki-tluszczowej-a-26.html, a co do płaskiego brzucha to tu masz jeszcze informacje http://blog.hellhound.pl/co-jesc-aby-miec-plaski-brzuch-a-64.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenerka
cwiczenia powyzsze moze i fajne ale dziewczyna nie tlumaczy jak je prawidlowo wykonywac: np kolano nie wychodzi "do przodu" przy przysiadzie, podczas wyprostu wypuchamy cialo do gory biodrami nie np kolanami i nie sa to cwiczenia zalecane przy duzej nadwadze lub slabych kolanach... trenerka nie wpsomina tez o prostych plecach wciagnietym brzuchu opuszczonych ramionach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenerka, widzę, że ty się orientujesz, powiedz mi, czy powinno się ćwiczyc codziennie, czy co drugi dzień? Bo różnie w necie piszą. Chciałabym schudnąć i trochę wyrobić mięśnie, żeby ciało nie było sflaczałe po diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipilotka
Hej, ja tez jestem na diecie i wyonuje cwiczenia silowe na przemian z interwalami lub aerobami. Chcecie wiedziec wiecej, zajżyjcie na moj blog www.pipilotka.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaa
przy wszelkich cwiczeniach lepiej napinać brzuch przy wydechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×