Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jarek454

kobiety wolicie minete czy palcówke ?

Polecane posty

Gość pandoktorr
...a chciały byście dziewczyny mieć takiego mineciarza z doskoku, na życzenie, minetka, palcówka, rimming... np. po pracy dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o9876543er
ja tam wolę mocniejsze doznania a nie jakies lizanie w nieskończonośc, mnie najbardziej podnieca krótka mineta z długo placówką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiękalarepkę
kiedys sie podniecałam takim długim lizaniem, ale teraz facet może mnie liznąć, dosłownie 5sek, bo dłuższe lizanie nie ma sensu. wolę palcówę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprost niecierpię jak facet ssie mi cokolwiek w obrębie cipki :O Zresztą sutki ssac też mało który facet potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge isc z nim na calosc
czy dobrze rozumiem, ze wam i facetom wystarcza ta palcowka, mineta bez wsadzania, bez stosunku? a jak on zostaje zaspokojony? reką, ustami? wystarcza mu to bez stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
stosunek przewaznie jest ten sam 1:1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge isc z nim na calosc
ale ja pytam powaznie, bo jak na razie to wiem ze nie pojde z facetem na calosc, ale na co nieco (pocalunki, pieszczoty) tak. ale pytanie czy jemu to by naprawde wystarczylo? dlatego pytam te sooby ktore zaspokajaja sie sama minetka czy palcowka, co wtedy dajecie w rewanzu facetowi i czy on w pelni zadowolony? czy ma po tym stosunke z wami czy tez rewaznujecie mu sie oralem lub piescicie reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
To idz z nim na calosc, tylko nie wiem czy Zygmunt Hajzer sie zgodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wystarczy mu to! Skoro nadarza się okazja, że laska sama wlazi do wyra, to się bierze co daje :D Co ma mu, kurwaz, wystarczać? Jesteś panną na chwile z własnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge isc z nim na calosc
tak, z wlasnego wyboru chcialabym by mnie dotykal, calowal i ja jego tez ale bez stosunku. przeciez jak wy macie seks oralny to tez chyba facet konczy np wytryskiem w usta, piersi a nie musi miec stosunku??? i jest mu OK,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge z nim isc na calosc
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak jesttt
ze sama palcowka czy minetka czy jemu reka lub ustami ale oczywiscie czasem bo normalny seks jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli powiesz mu że masz ochote tylko na pieszczoty bez stosunku to powinien to zakceptować.Mysle ze wieksza przyjemnosc i satysfakcje daje facetowi porzadne dogodzenie kobiecie niz sam stosunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagsju
najlepiej to i to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcyz1701
Ja uwielbiam minetke jak kobieta wije się z rozkoszy to wtedy mój jezyczek jeszcze bardziej robi się zwinny☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minetką chłopak doprowadza nawet do orgzmu najlepiej w poz 69 gdy robie lodzika z półkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcyz1701
A 6/9 to naprawdę coś wspaniałego, ale moja partnerka tego nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×