Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaGdA1991

Do kobiet planujacych ciaze

Polecane posty

Staram sie o dziecko od 5 miesiecy i dalej nic:(.... zaczynam sie juz martwic czy wszystko jest ok... czy moze zle wyliczam dni plodne... w grudniu mialam okres 25 i mam go co 30/31 dni kochałam sie z moim facetem 6-7-8 styczen czyli piatek sobota niedziela jak myslicie mialam wtedy dni plodne??? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałaś o tym, żeby iść do ginekologa sprawdzić czy wszystko jest oki. I przede wszystkim czy masz owulację?? 5 m-cy to naprawdę nie wiele, chociaż wiem, że może Cię to martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisssaaaaa
a skąd my mamy to wiedzieć ??? takiej odp. może Ci udzielić tylko ginekolog robiąc usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 zaczął ci się okres, na początku stycznia się skończył więc 6,7 i 8 stycznia to nie były płodne dni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
po 5 miesiacach nie wpadaj w panikę że nie zaszlas w ciąże, bo zajscie w ciąże wbrew pozorom nie jest takie łatwe, mniej kalkulacji więcej spontanu :) Ja starałam się o dziecko 6 lat aż wkońcu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz obawów owulacji?
obrazowo rzecz ujmuąc: śluz płodny przypominający białko jajja kurzego, przez co jest mokro i śłisko :P U mnie jest tak wyraźny, że z niczym się nie da pomylic. a zresztą popatrz sobie np :http://www.dniplodne.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
słuchaj sex w dni płodne nie zawsze kończy się ciążą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka reguła że jeśli po roku regularnych stosunków nie udaje sie zajść wtedy trzeba zacząć się badać, znam laski które tak bardzo chciały być w ciązy że zapomniały o wyluzowaniu, kochały sie tylko po to by zajść zablokowały sie psychicznie i było coraz gorzej, wyluzowanie i spontaniczność jest najważniejsza, 5 miesięcy to za mało na panike a 6 lat jak dla mnie to za długo ale to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy cyklach 28/29 dniowych zaszłam w ciąże około 16/17 dnia cyklu. Wcześniej nie współżyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz regularny okres
to policz od końca :) okres jest 14 dni po jajeczkowaniu - jeśli nie ma ciąży. policz kiedy masz mieć nastęną miesiączkę i cofnij się o 14 dni to wtedy załapiesz się na dzień płodny. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
po pierwsze DNI PŁODNYCH SIĘ NIE WYLICZA TYLKO OBSERWUJE!!!! Każda kobieta ma je kiedy indziej. Jedna ma owulacje w 9 dniu cyklu inna w 20 dniu cyklu, skąd wiesz w którym ty masz ? Żaden kalkualtor nie wyliczy kiedy masz w 100% dni płodne! Owulacja może wystąpić w 8 dniu cyklu tak samo jak i w 30 dc. Żeby sprawdzić czy masz owulacje trzeba stosować NPR czyli obserwacja własnego cyklu, mierzenie temperatury oraz obserwacja szyjki i śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
czy ty czytasz co sie do ciebie pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
najlepiej kochaj sie co drugi dzien na pewno trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
to więc wyciąg wnioski z tego co napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
naprawdę jesteś mlodziutka, masz dużo czasu, odstaw wszelakie kalkulacje i kochaj się kiedy masz na to ochotę bez myśli o ciąży... Mogę polecić Ci to forum jesli chcesz www.28dni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam się 3 lata i w koncu się udało jestem w 5 tygodniu. dlatego nie ma co panikować po 5 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
dokładnie, naprawdę chec posiadania dziecka moze sie zmienic w obsesje takze nie dopusc do tego :) ja trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeeeeeeeerrerr
spokojnie 5 miesiecy to jest nic to nie piekarnia ze mowisz i masz to sa zaledwie poczatki ja staram sie juz 4 rok i co mam zrobic ?lecze sie i moze mi sie tylko udac poprzez inseminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybaWenecka******************
ja miałam 4 inseminacje i jedno nie udane in vitro, starałam się 6 lat, hormony i hormony, wydałam fortunę na lekarzy i zabiegi, ale zaszlam w ciaze po laparoskopii :) mimo ze mialam drozne jajowody poddalam się temu zabiegowi i dziś jestem szczęsliwą mamą Konrada i Antosi :) w ciąże z drugim dzieckiem zaszlam z tak zwanej wpadki :) miedzy moimi dziecmi jest rok roznicy :) tak to wyszlo z rozpędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×