Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lawlii

wkurza mnie ten kraj_POLSKIE ZAROBKI

Polecane posty

wiem, ze te tematy sie co rusz tutaj pojawiaja, ale chcialam dodac cos od siebie. zaczyna mnie przerazac rzeczywistosc dokola... mam 24 lata, pracuje w budzetowce i zarabiam nieco ponad 1400 zl na reke. mieszkam z rodzicami, odpalam im co miecha jakies pieniadze, oplacam sobie studia, dojazdy do pracy, kupuje sobie wszelkie waciki podpaski itp, czasem jakis ciuch, buty.. i poza tym praktycznie mnie na nic nie stac, wiem ze sa ludzie, ktorzy sie calkowicie za te kwoty utrzymuja i .. podziwiam ich. wszystko jest tak cholernie drogie, ze to jest niesamowite, a pensje sa czesto bardzo niskie. tu piszecie nieraz o weselach za kilkadziesiat tysiecy zl, o kupowaniu mieszkania.. ja poki co moge o tym pomarzyc tylko. i to nie jest tak, ze dostaje te wyplate i biadole tylko, szukam dodatkowych zajec, ale bez skutku specjalnego. udalo mi sie przez pare miesiecy miec zajecie dodatkowe, ale to zrodlo sie urwalo... :/ jak w tym kraju normalnie zyc? moi rodzice np. oboje sa na emeryturze, a cale zycie na nic ich nie stac. teraz np. wylaczamy codziennie ogrzewanie na kilka godzin, bo mamy gazowe i rachunki sa horrendalne. jak tu zyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szczerze w swoim otoczeniu nie znam ludzi ktorzy by mieli wiecej niz 2 tys zarobkow, a jesli juz, to wiaze sie to z ciaglymi wyjazdami za granice... no ewentualnie w pracy mam takich ludzi ale oni sa wyzej w hierarchii niz ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze sa chyba te ciagle podwyzki... jak moze tak wszystko drozec??? ludzi niedlugo nie bedzie stac na nic, mowie o tych przecietnych Kowalskich co maja najczesciej 2 k brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba wszystkich cholera bierze na te ceny , vat na dziecinne rzeczy podnoszą bo unia każe tak dostosować ceny, ale unia jakoś nie każe im pensji podnieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudz ja 1500
zarabiam pracując na zmiany, w niedziele i to fizycznie :D PS. głosujcie dalej na tych pseudoliberałówz PO, SLD, i tym podobnych to na pewno będzie wam lepiej :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudz ja 1500
solenero, nic nam unia nie kaze, to wymysl naszych miejscowych rzadzacych. Unia co najwyzej kaze dawac gorna stawke podatku vat, zamiast 23% moze to rownie byc i 15%. Zwyczajnie Polska przez 20 ostatnie lat zyła na kredyt to i teraz trzeba to spłacać. Do czasu aż w naszym kraju nie bedzie dodatniego bilansu płatniczego z zagranica to nigdy tu nie bedzie dobrze. Na imporcie żadne państwo sie nie dorobiło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajo Bln
taka jest rzeczywistość. Jest grupka bogaczy i reszta nędzarzy. A o pracy na państwowej posadzie na stały etat można w moim regionie podkarpacie pomarzyć. Najgorsze jest to że dziewczyny nie wychodzą za mąż ani nie rodzą dzieci bo ich nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety aby
związać koniec z końcem muszę pracować w kilku miejscach, wieczory, łykendy, ciesze się gdy znajdę czas na regularne pranie oraz gotowanie domowej zupy, którą lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy glosuja na pseudoliberalow 🖐️ ... wkurza mnie ta rzeczywistosc bo zeby zarabiac wiecej musialabym podniesc swoje kwalifikacje, a zeby to zrobic musze miec kase.. na ukonczenie kolejnych studiow :O szlag mnie trafia jak czytam ze jakas supergwiazda ma 30 tys dziennie czy ile tam:O a ja sie ciesze jak 1-go mi te 1400 przeleja.. ech. wiem ze inni maja gorzej, ale czy o to chodzi, zeby sie porownywac ciagle? jakbym miaal chocby ten tysiac wiecej kasy, albo z 600 zl to juz bym byla szczesliwsza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie albo zeby w miare zyc, trzeba pracowac.. non stop, czy to jest normalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byś miała te 1000 zł więcej narzekała byś że masz tylko 2400 to się nazywa pazerność. Jeśli chcesz naprawdę więcej zarabiać to bierz się za robotę a nie użalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie sa nienormalni
glosujac na PO. U znajmoego w pracy 90% ludz robi na umowe o dzieło, bez ubezpieczenia zdrowotnego i matoly na PO glosuja bo wierza ze im te umowy smieciowe zlikwiduja . Normalnie jakas paranoja :D:D To mi przypomina lata 30 u ruskich jak ludzie pisali listy do stalina ze krzywda sie im dzieje i dobry wujek stalin im pomoze z niesprawiedliwością urzednikow :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie....
w polsce to jest normalnosc. jak nie pasuje to wyjedz sobie za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam dzisiaj humor o ja cie
to jest chore. Pierze się nam mózgi w t mówiąc jak jest nam zajebiście, a jak jest każdy wie. Średnia krajowa.. skąd oi mają te dane? A no superbogacze z rządu mają tak wyśrubowane zarobki, że najmniejszym podwyższają płace. Oczywiście tyko w tabelach. trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby przeżyć. Co to znaczy, że paliwo jest tak drogie? Władzy zależy żeby u nas na koniach jeździli? Powinni się wstydzić!!! Oni chcą mieć biedny kraj, w którym będą mogli szpanować jak to ich na wszystko stać... Historia nie raz już pokazywała jak to się kończy :) Ale mamy niedouczony rząd, więc skąd oni mogą słyszeć rewolucji francuskiej i ścięciu Ludwika XVI z żonką, a rewolucja w Rosji, gdzie w męczarniach zadźgano rodzinę carską? Jak ludzie są zbyt biedni i jest ich zbyt dużo i nie jest to bieda z powodu lenistwa - to się to zawsze źle kończy dla władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdyk
Wszystko drożeje przez takich budżetowych nierobów jak ty. Nie dość, że niczego nie wytwarzają, to jeszcze we wszystkim przeszkadzają i ciągle chcą podwyżek. Już nie ma komu w PL na was robić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam dzisiaj humor o ja cie
a na jakie umowy ich zatrudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienadij Dąb - Razwodowski
idz do Donaldu, da ci prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie sa nienormalni
na czarno pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie....
moi rodzice mieli firme transportowa w pl i niestety musieli zrezygnowac i wyejchac do niemiec do pracy i teraz tam zyja. i sie bardzo z tego ciesza. bo standard zycia jest nieporownywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam dzisiaj humor o ja cie
a zadwoleni są? Mieli paczki na święta? szaują go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczki nie ,dostali dodatkowe pieniądze na święta .A czy są zadowoleni ,nie wiem ? pewnie nie bo kto w Polsce jest dzisiaj zadowlony zwłaszcza ,ze mój mąż jest młodszy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdyk
jennifer - weź ty się w końcu ożeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdyk
nie prosiłem cię o rękę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×